Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Evo mene Miss Miu budna sam od 1 sat svi spavaju a ja bi vristala od muke,joj bude li ovako do kraja ima da poludim,i tako sam ljuta na sebe i od muke idem sad peglat.VESELIM SE PLUSICU SKUPA S TOBOM.

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Antonio.. bubu.. joj, bogec moj.. mali!!  Ma naspavat ćeš se ti kad tad.. nisam ti ni ja mogla spavati u prvoj trudnoći, i kupila ja trudnički jastuk, e preporodila sam se..  I sad spavam na njemu!  Joj, ma i ja se nadam plusiću.. a, ipet takvi mogu biti simptomi i pred mengu.. sad ti znaj..  Ja se nadam da su simptomi trudnoće!!  Pusu šaljem!

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Hej.. Eto me rano ujutro vještica je ipak pokucala na moja vrata.. I to je sve ipak bila maštarija ili jaka želja da budem trudna. Istina i Bog zna da nismo radili na bebi, al opet mislili smo da nam se zalomilo. No ipak nije, tako da poslije ove vještice nastupamo. Na pregled idem u pon. 3.3. :) brisevi i vađenje krvi me čeka.. Kad nalazi budu gotovi idemo ka cilju, u nove pobjede!! Dragi spava, a ja  se malo rastužila, kad sam se sjetila.. svega!! :( “Imala sam osjećaj da sam se popiškila, trčala sam ko luda svaki čas na wc.. I tako, tako je krenula sukrvica, pa lagana krv.. I te noći završila sam u Petrovoj .. a dogodilo se to, ono najgore u 20.tj .. Nema je, nema naše princeze.. Postala je anđeo!! :( ” I sada nakon par mjeseci kako se nositi sa tim?! Kako?! Ne prođe sekunda, minuta, sat, dan da se naše princeze ne sjetim.. U 21.tj smo trebali ići na 4D ultrazvuk, zanima me kako bi izgledala, na koga bi više sličila?! To ne bi poželjela nikome, dali su mi slučajno ultrazvuk koji je rađen prije kiretaže.. Slika.. Ta slika govori više od riječi.. Moja curica je prekrižila ruke i u tonula u san iz kojega se više nije probudila.. :( Eto ja se ispričavam, suza lovi suzu. Morala sam to sa vama podjeliti, žao mi je! Ali to je moja tiha bol i patnja!! :( 
    Cure puse vam šaljem :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Miss Miu uvjek ces se sjetit svog malog andela ona je bila tvoje sve tvoje tjelo dio tebe,zao mi je da je vjestica dosla bas sam se veselila,ali dobro kazes treba krenut cvrsto naprjed u nove pobjede.Svaka ti cast jaka si ti osoba i puna pozitive to ce te dragi Bog nagradit.I ja vjerujem da cemo drugi mjesec se veseliti skupa.I meni krenu suze same od sebe kad se sjetim mog gubitka djeteta to je nesto sto se nikad ne zaboravi,ali moramo ic dalje a ta praznina u srcu uvjek ostaje to je nesto jace od nas.

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Miss_Miu, jako mi je zao sto je vjestica dosla. Tu smo uz tebe… <3 ja opet cekam svoju da dode iduci tjedan, pa nakon nje radimo na djetetu. Nadam se da cemo obje iduci mjesec ostati trudne i da cemo jos ove kalendarske godine ugledati nasu djecu…

  • Avatar Angel28

    Angel28

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hej Miss_Miu,žao mi je draga što si dobila,al drži se,znam da ti je teško i koliko god želiš da prijeđeš preko toga puna optimizma,suze krunu same od sebe,tako je meni već mjesecima,kao neću se previše uzrujavati ako dobijem,poslje toga slijedi novi pokušaji,al to jutro kad dobijem,idem na posao i suze krenu same od sebe,i ja tu nemogu ništa. Al dat će dragi Bog i nama da osjetimo tu radost novog života.Vjerujem da samo trebamo malo pričekati da dođemo na red. Al doći će i naše vrijeme radosti i sreće.
    Nemoj se puno sekirati i drži se ;-)

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    antonio.. ponekad, samo me iz čistog mira uhvati tuga i jecaj.. suze krenu.. A, pogotovo kad lagano vještica krene, sjetim se svih tadašnjih trenutaka, kako i šta je bilo!  I tad mi je onda još i teže.. Ah, moram tj. imam potrebu sama sebe bodriti i podržavati.. Onda kao da mi je lakše.. U pravu si praznina u srcu uvijek ostane..  Onaj tko je to prošao zna o čemu pričaš.. 

    IldIJa87… ja se nadam također idući mjesec plusiću, samo trebamo biti pozitivne.. I ne misliti.. na trudnoću, bebu.. Opušteno stupati u spolne odnose i prepustiti se.. i plus će doć sam od sebe.. Želim ti trudnoću isto kao i sebi.. 

    Angel28.. sad su i meni krenule suze, u tome svemu sebe vidim.. Zaista znam kako ti je teško. Oči ti samo preplave suze.. I suze krenu same od sebe, dovoljan je samo jedan pomisao.. to je najgore!  .. Stalno mi se vrti film u glavi kada će to doći, da li ću izdržati, bez sekiranja do 20.tj.. Strah prevladava, al opet želja je jača od mene.. želim postati mama, odazivati se na riječ mama.. da, mogu svome djetetu pružiti sve što poželi.. da, odrasta u ljubavi i miru.. 

    Cure moje divne i drage…  ja ne znam kako bi to sve izdržala da nemam tu vas, da nemam podršku vašu.. Ne znam da'l bi se znala nositi sa svime time, i zato hvala vam na svemu.. Zaista ste divne i drage.!! 

    P.S.
    A, di je moja Andydea.. nema je već duže vrijeme, kuc-kuc.. dođi nam.. 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • tena22

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo i ja se prikljucujem…mi smo jednom uspjeli no izgleda da nije bilo sudeno…prestalo bebi srce kucati…no to je iza nas…ponovno smo poceli nadamo se da ce bit sto prije..jer jako to zelimo…pozz

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    tena22.. znam kako ti je, i mi smo svoju bebu izgubili u 20.tj trudnoće.. Poslije ove vještice ponovo krećemo raditi na bebi, sretno ti.. pozz 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Evo me..jao oprostite ali uz sve obaveze koje imam i snimanja na tv-u jedostavno se ne stignem javiti…
    Miss draga jako mi je žao da je vještica došla,baš sam se veselila i jedva čekala da vidim tu da si napisala da si trudna…ali glavu gore draga..mlada si i imat ćeš još punooo dječice..već sljedeči mjesec sigurno plusić do neba…moraš jer ja te čekam..a znaš zašto..TRUDNA SAM…piškila sam danas testić i u 4h ujutro ugledala dvije crte..ova druga se slabo vidjela,ali vidjela se..imam i simptome-zateže me dole i stalno piškim…Moram vam priznati drage moje čudan je to osjećaj nakon ab-a, nisam onako vesela kao što sam bila za svoju mrvicu,puna sam straha i vjerovatno ću sada strepiti do 12.tj..
    Sve nove trudilice dobrodošle…želim vam što više plusića!!
    Curke kad piškite…javljajte se..
    Probat ću se malo češće javljati..mislim na sve i ljubim vas..molim za vaše bebice :*****

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.