Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Pozz drage moje..ajme ne mogu sva ta imena zapamtiti…hehe
    Drago mi je da vas je toliko i da smo sve jedna uz dugu..samo mislite pozitivno…
    Lidija da,vrijeme ide i to jako brzo,evo moj sinčić je danas napunio 18mj.,a za 4.mj. je mogao imati društvo…no ne želim o tome..Hoću ti reći da nikada nije pravo vrijeme..žene čekaju,čekaju i onda nikako ne ide,jer biološki sat kako otkucava,manje su šanse.! Tako da drago mi je da ste se odlučili i navijam za što raniji plusić…a za opremu i robicu,evo prva ti se dobrovoljno javljam..imam svega,skoro pa za trojčeke..heheh
    Angel i Jopi polako samo se opustite i ne razmišljajte toliko..Doći će vaš plusić brzo…
    Antonio mislim da čemo ti sve doći na trudnoću vrlo brzo na druženje…Koliko si sada trudna?
    Miss moja -šećer na kraju,predivno mi te vidjeti ovako pozitivnu…znaš sve ..sa tobom sam ovdje od početka do kraja <3 :*

  • Avatar HelloKitty

    HelloKitty

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Curke moje, pratim vas i držim fige za plusiće! :******

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Andydea,trudna sam 17 tj,i ja vas nestrpljivo cekam na veseloj temi i da cete sve imat sad pluseve.

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Draga Andydea, hvala ti puno na razumijevanju i rijecima ohrabrenja. <3 Moram priznati da je tesko biti optimist u danasnje vrijeme i nadati se boljem razdoblju zivota, ali treba stisnuti zube i krenuti dalje. Kad covjek ima obitelj i prijatelje, nikad nije sam i uvijek nekako uspije podnijeti teska razdoblja zivota. Ono cega je mene najvise strah, nije toliko materijalno vec pomisao da mi se mozda nebi moglo ispuniti ono sto mi obuzima misli vec duze vrijeme, ono bez cega nisam i ne bih nikad mogla biti kompletna, a to je dijete. Bilo je trenutaka kad mi nije bilo idealno vrijeme za trudnocu, iako Bog zna da mi nije ni sada, ali isto tako znam da necu mirovati i necu se osjecati potpunom dok ne ugledam svoje cudo u rukama, da me pogleda svojim okicama. Cijelo vrijeme zamisljam trenutak nakon porodaja kad bi mi stavili zivo i zdravo dijete u ruke, jednostavno, sve bi u zivotu pocelo imat smisao. Sama pomisao na taj trenutak obuzme mi tijelo, vec sad osjecam vrtlog emocija da jednostavno ne znam sto bi se dogodilo da moji snovi jednog dana postanu stvarnost. Sva muka i trud koji bi me vodili do tog trenutka, bili bi u istom trenutku izbrisani, a ja bih postala necija mama. <3

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    antonio


    Miss Miu tako mi je drago vidjeti te kako pises sa optimizmom idem na ovu stranu samo radi tebe i iskreno se nadam da cemo se za dva tjedna dopisivat na drugoj temi i da cemo skupa brojat trudnicke dane,veselim se tvom plusu kao da je moj jer nekako se sjetim sebe u tvojim rjecima,kad ides kod ginekologa ja idem 5.3,i jedva cekam sva sam nestrpljiva i panicna imam neka probadanja i pritisak dole tako da sam vec sama sebi pojela psihu valjda se siri maternica joj luda sam vec,jutros sam vadila krv za davnov sindrom i sad valja i to cekat deset dana,moj muz mi je rekao da nastavim li ovako da ce i on poludit sa mnom te da ce mi ic kupit ultrazvuk ha ha ha,lako se njemu zafrkavat ali on nezna sta prolazim ja vecina njih ce mozda i mislit kao i moj muz ali sve sto sam vec prosla ne zelim opet Miss Miu nadam se da se slazes samnom,malo sam oduljila he he.


    Heh, ja iskreno antonio.. ne znam od kuda mi tolika snaga i pozitiva. Od kuda ta vjera da da će sve biti dobro.. To samo izlazi iz mene! Ja iskreno, i inače sam jako pozitivna osoba i time zračim. Ali od kada sam izgubila svoju princezu, nisam više ona stara. Strah prevladava, ali ove riječi pozitive.. me hrabre i daju mi vjeru da će sve biti sad dobro. I da se ipak nešto u meni događa, nadam se. Imam nekakav čudan osjećaj.. opet! Ja zaista ne znam da'l ja to umišljam ili je zaista tako.. Uglavnom.. prvo ono kako lagano probadanje, kao pred mengu.. pa onda mučnine, sad imam dosta bijeli/gusti iscjedak.. sad ne znam.. Znam da mi je takav bijeli/gusti iscjedak bio u prvoj trudnoći rano prisutan. A, moj dragi .. vjeruje da jesam trudna, zbog toga što je bio sa mnom u prvoj trudnoći, na prvom pregledu u 5.tj trudnoće i doktor je već kad mi je popipao trbuh rekao da je trbuh tvrđi i da je moguće.. i sad mi je dosta tvrd trbuh.. i ne znam da'l ste vi mame koje ste već bile trudne primijetile.. meni u prvoj trudnoći, koka nije imala nikakav miris.. I po tome moje dragi isto vjeruje da jesam.. Održavam higijenu svaki dan.. Al' znate onaj njezin specifičan miris, e ja toga nisam imala u prvoj trudnoći.. a ni sad ga nemam.. Pregled mi je 3.3… antonio.. meni je doktor.. u prvoj trudnoći rekao, kada sam imala takva probadanja, kao što ti sada imaš.. da se širi maternica.. i da je to normalno! Nemaš se zašto brinuti sigurna sam!! :* Javi mi nalaz! :)

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Evo me i na 4. stranici :) haha :) Uglavnom draga Andydea pročitaj moj prethodni komentar.. i bit će ti sve jasno.. nisam ni ja još 100% al' blizu sam.. možda je ipak bio dovoljan taj mlaz.. hahah :)
    HelloKitty ..i mi tebe pratimo.. javljaj nam se :**

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Sashina

    Sashina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prije svega,pozdrav hrabrim ženama koje dijele svoja iskustva,bilo pozitivna ili negativna..imam 27 godina,muž i ja planiramo bebicu već par godina,s tim da on nije često kući(zbog posla),ali kad je,radi se aktivno :D  Prije 3 godine sam imala konizaciju pošto je papa test utvrdio cin 3,ali mi je ginekolog rekao da mogu poslije ostati trudna bez problema,da nisam jedina…no bez obzira sam se brinula dali će to biti moguće,i dan danas se brinem i pitam…pijem macinu travu,nadam se svaki mjesec izostanku mjesečnice,želimo bebicu više nego išta,stvarno obožavamo klince! :) šaljem vam velike pozdrave i ako je netko imao slično iskustvo neka mi piše,onako za utjehu… :)

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Miss Miu evo ja i dalje mislim na tebe i ocekujem vesele vjesti,blizi se 27 i nadam se da vjestica nece doc kod tebe narednih godinu dana,nadam se da si dobro,ja mucim muku sa spavanjem nikako ne mogu spavat vec tri i pol godine nisam spavala prvo radi malog a sad kad mali spava ja ne mogu radi sebe uzas.

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Antonio… evo i mene, i ja mislim na tebe.. :) Da, 27.2. se bliži, no sve manje mi se čini da će ta vještica doći.. Ja sam ti dobro.. no, čini mi se.. po svim simptomima, da neće doći vještica.. ne znam da'l si primijetila koka nema nikakvog svog mirisa za vrijeme trudnoće.. Meni bar nije imala u prvoj trudnoći i evo sad.. (održavam higijenu redovito) al' ona uvijek ima onaj svoj miris..Trbuh mi je dosta tvrd kao i u prvoj trudnoći, imam jako bijeli/gusti vaginalni iscjedak, (nije prehlada) , zatvor, glavobolje, bradavice i areole su mi tamnije.. mučnine.. I sad ako meni dođe vještica ja ne znam tko je tu lud.,.. ?!?!! Šaljem velike puse   

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    A, ti mi probaj normalno spavati!!  

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.