Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Jesse,
    Mi smo imali jedan jedini odnos, ciljani naravno i to dva puta kad je lh trakica pokazala.poz.i ostala sam T ! Osobno smatram da se svakako gubi kvaliteta spermija isto tako ! Kad trakica pokaze poz.tad treba imati odnos ! Po meni !

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Hvala za preporuku ginekologa, svakako ću pogledati ako bude trebalo (da bar bude trebalo voditi T!!), ali treba mi i socijalni.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Onda ovaj mjesec idem tom drugom strategijom - 3 ili 4 dana ranije pa kad trakica pokaže pozitivno!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, čitam vas svaki dan ali sam se isključila. Martina tebi čestitke, Mono drago mi je da je kod tebe sve uredu. Ja trebam dobiti u subotu evo već me lagano kreće boliti stomak, grudi me ubijaju. Od inseminacije ništa ovaj ciklus jer je muž tek popio antibiotike zbog bakterije u ejakulatu i jednostavno nećemo uspjet ponoviti nalaz (i tko zna hoće i biti negativan) tako da sam malo razočarana danas, ne ide uopće kako planiraš

    [daisypath.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Cure, po ovom što sad čitam, neznam da li smo mi onda napravili dobro to što smo pokrivali svaki dan otkad sam primjetila sluz i jos dva dana nakon tog?S obzirom na moj promašaj s trakicama i nedetektiranom ovulacijom, sve se manje nadam trudnoći. Više mi ni nije onako jaki pritisak u trbuhu, ostali jedino bolovi u leđima i temp 37. Znači, mogla sam se i prehladiti i simptomi bi bili isti. Stvarno, čovjek ne može ništa znati unaprijed.

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    ikyri drago mi je da je sve ok, uzivaj u T :)
    ja sam strasno zivcana, nedavno sam otisla doktorici opce prakse zbog ponavljajucih upala grla bez temp. cijelo ljeto sam se mucila s tim, ali sam tek nedavno otisla i napravila mi je bris koji je pozitivan na kandidu. znaci imam kandidu u grlu i po jeziku  a sad nakon kiretaze je buknula nenormalno, do te mjere da nisam nista mogla jesti od natecenosti. tako da sam sad na antikandida dijeti, ne zeli mi dati ljekove nikakve jer planiramo T a i bolje da se ne kjukam kojekakvim glupostima.. inace sam ljubitelj svega sta voli i kandida pa mi je ovo tesko palo. jucer nisam izdrzala pa sam pojela sendvic i jutros se probudila napuhana i u bolovima.. ugl, nisam primjetila nista cudno dole pa se nadam da nemam candidu nigdje drugdje, a i pitala sam dal moze biti da je bila candida u pitanju i dole pa je trudnoca ispala kakva je i rekla mi je da nije zbog toga..ima koja od vas iskustva s tim? ako nis drugo da mi udjeli koji recept da lakse prezivim do iduceg brisa..
    pocela sam vam romane pisat, cekam ovdje da se pojavi jos koji plusic da mi uljepsa dane 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Jane_Doe

    ikyri drago mi je da je sve ok, uzivaj u T :)
    ja sam strasno zivcana, nedavno sam otisla doktorici opce prakse zbog ponavljajucih upala grla bez temp. cijelo ljeto sam se mucila s tim, ali sam tek nedavno otisla i napravila mi je bris koji je pozitivan na kandidu. znaci imam kandidu u grlu i po jeziku a sad nakon kiretaze je buknula nenormalno, do te mjere da nisam nista mogla jesti od natecenosti. tako da sam sad na antikandida dijeti, ne zeli mi dati ljekove nikakve jer planiramo T a i bolje da se ne kjukam kojekakvim glupostima.. inace sam ljubitelj svega sta voli i kandida pa mi je ovo tesko palo. jucer nisam izdrzala pa sam pojela sendvic i jutros se probudila napuhana i u bolovima.. ugl, nisam primjetila nista cudno dole pa se nadam da nemam candidu nigdje drugdje, a i pitala sam dal moze biti da je bila candida u pitanju i dole pa je trudnoca ispala kakva je i rekla mi je da nije zbog toga..ima koja od vas iskustva s tim? ako nis drugo da mi udjeli koji recept da lakse prezivim do iduceg brisa..
    pocela sam vam romane pisat, cekam ovdje da se pojavi jos koji plusic da mi uljepsa dane


    Kandida ti je od stresa. Imunitet ti je pao jako. Pij si i neke pronatalne vitamine. Nemoj ni razmišljat s kandidom zatrudnit …prvo se riješi tog čuda …jer u trudnoci ce ti se samo pogoršat. Ma neka ti da neki antimikotik pa i tako ovaj ciklus ne planiraš ništa. Ako ti se vrati u trudnoci ces bit u problemima. Nemoj sad ništa forsirat. 

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Joj, ja sam se jednom mučila isto s kandidom i nije odlazila sve do antimikotika i to nekog jakog! Koliko se sjećam, oni oralni su se pili samo par dana pa to ne bi trebao biti problem tempirati npr. za vrijeme menstruacije.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • babyloading

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..vidim ima tu i plusica..ma bravo!👏👏👏 zelim vam sretnu i ugodnu trudnocu..
    Mi smo pokrili onu noc kad je trakica pokazala pozitivno i drugu noc iza toga. Pa cemo vidjeti.😉

    Nego kod mene pravi PMS..jela malo graha pa onda istovremeno malo cokolade sa rizom😂😂😂 sta da vam kazem?! Onaj tko je loseg zeluca nek ne cita moje poruke😂😂😂

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

     Cure, stanje je alarmantno. Bol u leđima ne popušta, toliko me boli pri središnjem dijelu leđa da mi je mučno, imam osjećaj da mi želudac stoji u grlu. Sad stvarno više sumnjam da sam pobrala neku virozu i da imam upalu nego da je trudnoća u pitanju, ali s obzirom da trudnoća nije isključena, šta smijem uzeti protiv bolova? Ako netko zna, nek javi. Hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.