Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    may21

    Ena31

    may21

    je li ovo po vama pozitivan test? Druga svijetlija crtica mi se pojavila nakon minutu, kasni mi M 5 dana.. iako imam sve simptome kao da cu dobiti M …
    Pozitivno 😀
    Hvala na odgovoru, vec duze pokusavamo pa mi se cini nestvarno 😁 napraviti cu ujutro jos jedan da potvrdim 😃

    Čestitam🙂🤗😍

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam 😁. Duze vas vec pratim al dosao dan da se aktivno ukljucim.
    Trebam misljenje oko rezultata testa. Ciklusi su mi inace 26-33, danas je 37.dan i test od jutros me nije odusevio, nakon 2 minute jako blijeda crtica za koju se bojim da je evap. 

  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    luce35

    Pozdrav cure, nova sam 😁. Duze vas vec pratim al dosao dan da se aktivno ukljucim.
    Trebam misljenje oko rezultata testa. Ciklusi su mi inace 26-33, danas je 37.dan i test od jutros me nije odusevio, nakon 2 minute jako blijeda crtica za koju se bojim da je evap.

    Ako je u roku očitana nemoj se bojati. Mada nisam ljubitelj plavih testova.  Puno bolje su mi se pokazale roza. npr trakice iz Mullera za 13 kn. Ili iz DM isto slične cijene.

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ocitano je unutar 2 minute. Jos jednom sam ocitala unutar 10 min i izgledalo ovako

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Pp meni je to pozitivno ako je ocitano u zadanom vremenu..Ja bi to tumacila kao pozitivan test..Ti mozes ponovit jos jednom ali moje misljenje je da je test pozitivan i u tom smislu ti i CESTITAM..

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutros ponovila test, opet jedva vidljiva crtica. Obzirom da mi je 38 dan nema druge nego poci u laboratorij vidit betu i nadat se

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Beta 35.1 

  • Katy

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo . U velikoj nedoumici sam
    Mogu li jako bolne grudi biti simptom trudnoce?
    Nikad mi se ovo nije desilo . 'osjecam' ih konstantnoMenstruacija mi treba doci za neka 2 dana
    Jel rano da sada idem po test.. I da ga radim nocas ili ujutro? Hoce li pokazati trudnocu ako je ima
    Nekako mislim da bi tako ove svoje misli ili obradovala ili se prestala nadati 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Moze biti simptom trudnoce ali pricekaj jos 2 dana i napravi test, prvi jutarnji urin je najpouzdaniji.

  • Melek

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav dugo vas pratim ,treba mi savjet kasni mi dva dana na dan kad san trebala dobit san napravima test bio je negativan ,,,danas san napravila znaci dva dana poslije pojavike su mi se dvije crte jedna jaca jena blijeda ,,,test san ostavila i nakon par minuta poslije nije bilo druge crte vise i tako na oba dva testa znaci ona se pojavi i poslije je nema nekuzim nista ,,,imam bolove lagane kicma i bolne grudi sad neznam sta koje je vase misljenje 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.