Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Medic29

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    Ja sam se testirala od 9dpo do danas 15dpo i svi one step 10ml testovi sa interneta su bili pozitivni,slabo vidljivi ali crtica je bila na svakom. Danas se testirala digitalnim clear blue i on je negativan. Neznam dali su vama ovi za neta ok ali meni definitvno nisu.totalno sam razocarana. Nakon vanmatericne i spontanog ponadala sam se al eto izgleda da nisu tocni i da pokazaju lazan pozitivan rezultat.

    Ja 31
    Suprug 34
    Vanmatericna ljevi jajovod 2018
    Vanmatericna desni jajovod 2019(obe trudnoce prirodnim putem)
    Dijagnoza neprohodni jajovodi
    1 IVF 2 blastociste beta 0😪25.12.2019
    Smrznute 2 blastociste beta 0😪 3mj.2019
    2 IVF 1 blastocista beta 0😪 3.6.2019
    3 IVF 2 blastociste 7.12.2020 beta 114,
    22.12 beta 19,635 i ❤6+1
    11.01.2021 srce prestalo kucat,kiretaža😥10tjedan
    11 mj. smrznuta blastocista,beta 230
    23.12.2022 srce prestalo kucati,kiretaza 9 tjedan😪

  • Avatar Tinka5

    Tinka5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. 
    M mi kasni 4 dana. Vec se neko vrijeme trudimo muž i ja ali neuspješno. Meni je ciklus dosta varirao od 29 do 40 dana. Zadnja  tri mjeseca samo od sebe mi je ciklus postao kraci i menga mi je dolazila nakon 27 dana i bila sam presretna. Danas mi je 32 dan. Test sam radila onaj u trakicama s ebaya i negativan je. Da li je to prerano? Od simptoma bol u donjem dijelu leđa koji je trajao 3 dana, bijeli iscjedak koji je vidljiv svaki dan, bolne grudi, povremeno probadanje "dolje" Zadnja 3 dana imam temperaturu 37.1 do 37.4. Uhvatila me neka lagana hunjavica i lagano grlo peče ali ništa strašno. Da li je moguće da mi menga kasni izbog prehlade ili je još prerano za raditi test
    Hvala vam svima!

  • minii

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Drage moje da li je ovo pozitivan test?
    Drage moje da li je ovo pozitivan test?
  • minii

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Draga tinka,meni je nakon 5dana kasnjenja menstruacije isto bio negativan test. Ali evo danas mi je 10dan kasnjenja i sad mi pokazuje plus ako se ne varam...mene ledja isto uzasno bole i znala sam isto imati bolove u trbuhu i jucer sam ih takodjer imala i bilo mi je jako slabo nakon sto sam popila kavu ..nempj gubiti nadu mozda si stvarno trudna 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    minii da to je pozitivan test,vjerojatno je ovulacija bila kasnije pa je kasnije i beta se povećala. sretno

    💙Bartol💙

  • Avatar Tinka5

    Tinka5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala minii na podršci. Tvoj je test pozitivan i čestitke na tome. Zelim ti školsku trudnoću. 🙂
    Meni je danas 35 dan. Menge još nema. Test sam radila opet jučer i taj je negativan. Sada sam odlucia sacekati 2 3 dana da vidim da li ce menga doći i ako ne dodje opet ponoviti test ali neki bolji od onog u trakicama. 

  • may21

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu
    Je li ovo pozitivan test ili umisljam?druga puno svijetlija crtica pojavila se nakon minutu.. Kasni mi M 5 dana,
    Je li ovo pozitivan test ili umisljam?druga puno svijetlija crtica pojavila se nakon minutu.. Kasni mi M 5 dana,

    je li ovo po vama pozitivan test? Druga svijetlija crtica mi se pojavila nakon minutu, kasni mi M 5 dana.. iako imam sve simptome kao da cu dobiti M ...

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    may21

    je li ovo po vama pozitivan test? Druga svijetlija crtica mi se pojavila nakon minutu, kasni mi M 5 dana.. iako imam sve simptome kao da cu dobiti M …

    Pozitivno 😀

  • may21

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ena31

    may21

    je li ovo po vama pozitivan test? Druga svijetlija crtica mi se pojavila nakon minutu, kasni mi M 5 dana.. iako imam sve simptome kao da cu dobiti M …
    Pozitivno 😀

    Hvala na odgovoru, vec duze pokusavamo pa mi se cini nestvarno 😁 napraviti cu ujutro jos jedan da potvrdim 😃

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    pozitivan test, definitivno. čestitam 🎉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.