Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • unna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Da li je pozitivno ili.. inace jako me bradavice bole i jajnik desni. Kasni mi vec 3 dana
    Da li je pozitivno ili.. inace jako me bradavice bole i jajnik desni. Kasni mi vec 3 dana
  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    unna ja sam isti test radila nakon što mi je kasnila otprilike 3 dana i crta je bila jako vidljiva.
    Ovaj test očitava rezultat i prije nego što m treba nastupiti....ali neka sjena se nazire, ja bi opet probala ako ne dođe....

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • unna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    rossaa

    unna ja sam isti test radila nakon što mi je kasnila otprilike 3 dana i crta je bila jako vidljiva.
    Ovaj test očitava rezultat i prije nego što m treba nastupiti….ali neka sjena se nazire, ja bi opet probala ako ne dođe….

    Pa ima linija, al slabo se vidi.. nista, ponovo cu da radim.. hvala ti 

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Unna, rekla bih da je pozitivan ali cisto da budes sigurna napravi pravilno test sa prvim jutarnjim urinom i onda nakon 2-3min ocitaj rezultat! 😉

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    i ja bih rekla da je test pozitivan, ako se ova linija odmah pojavila i nije očitana nakon npr pola sata. u slučaju negativnog testa je samo jedna linija i nikakva sjena druge. a ovdje se vidi ta sjena. ponovi test s jutarnjim urinom.

  • dudica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Nova sam na forumu, a vec dugo vas pratim otkad smo poceli planirati. Danas ujutro sam napravila Celarblue test nakon sto mi kasni 5 dana. Pokazao mi je + prije nego je ocitalo onu kontrolnu crticu. Nakon kontrolne crte + je i dalje bio ogroman i jasno pokazan. Zanima me ako mi mozete reci prema svojim iskustvima jesam li dobro uradila test?

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ako si pratila upute, trebalo bi biti sve ok. Tako da ako je odmah plus, vjerovatno je. 😊

  • dudica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nisam bila sto posto sigurna zbog te kontrolne crte. Hvala puno 😆

  • Avatar Ribica219

    Ribica219

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ribica219

    Pozdrav drage ženice….
    Prvi put sam ovdje i treba mi vasa pomoc.
    Suprug i ja planiramo trudnocu i evo mjesecnica je izostala 2 dana. Danas sam napravila test (u popodnevnim satima) i htjela bih samo provjeriti mislite li da je pozitivan?

    Drage moje dame,
    Evo me nakon 6 dana! Samo da potvrdim da je svijetla crtica ipak bila crtica 😍 

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Ribice cetitam .. Skolsku trudnocu zelim... I ti nam se pridruzi na temi Ljetne bebe 2019..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.