Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Cestitam!!! :)

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • dajanadj

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Nova sam na forumu i imam jedno pitanje. Naime, poslednju menstruaciju sam imala 19-og septembra, a kako ja dobijam oko 4 dana prije datuma, kontala sam da cu dobiti 15-og, ali nisam. 14-og sam uradila test (nisam mogla izdrzati) i bio je negativan. Uradila sam ga jer me grudi nenormalno bole vec duze, sve mi je smrdilo i omeksivac nikako nisam podnosila, te mi je bilo muka. Sad je to prestalo, grudi me i dalje bole, ali ne dobijam jos. Sta da radim? Hvala vam i veeeliki pozdrav za sve! 🙂

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ponovi test 😊

  • zaklinakos

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Naime menstruacija mi kasni, radila sam 4 testa sva 4 su negativna, mislite da mi je vrijeme za ic vadit betu iako mi kasni 3 dana? 

  • zaklinakos

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    zaklinakos

    Naime menstruacija mi kasni, radila sam 4 testa sva 4 su negativna, mislite da mi je vrijeme za ic vadit betu iako mi kasni 3 dana?

    S tim da sam tri obavila prije izostale menstruscije

  • dajanadj

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    zaklinakos

    zaklinakos

    Naime menstruacija mi kasni, radila sam 4 testa sva 4 su negativna, mislite da mi je vrijeme za ic vadit betu iako mi kasni 3 dana?
    S tim da sam tri obavila prije izostale menstruscije

    a cetvrti kad si radila?

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ukoliko ti menstruacija kasni 3 dana, test bi s jutarnjim urinom već definitivno trebao pokazati plus. ponovi test s jutarnjim urinom.

  • zaklinakos

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    dajanadj

    zaklinakos

    zaklinakos

    Naime menstruacija mi kasni, radila sam 4 testa sva 4 su negativna, mislite da mi je vrijeme za ic vadit betu iako mi kasni 3 dana?
    S tim da sam tri obavila prije izostale menstruscije
    a cetvrti kad si radila?

    Na dan ocekivane menstruacije

  • dajanadj

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    zaklinakos

    dajanadj

    zaklinakos

    zaklinakos

    Naime menstruacija mi kasni, radila sam 4 testa sva 4 su negativna, mislite da mi je vrijeme za ic vadit betu iako mi kasni 3 dana?
    S tim da sam tri obavila prije izostale menstruscije
    a cetvrti kad si radila?
    Na dan ocekivane menstruacije

    Sacekaj jos par dana, nisu sve zene iste, mozda je jos rano, a ako si nestrpljiva izvadi Betu, pokazace ti pravo stanje i rijesices nedoumice. Srecno! 🙂 

  • zaklinakos

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    dajanadj

    zaklinakos

    dajanadj

    zaklinakos

    zaklinakos

    Naime menstruacija mi kasni, radila sam 4 testa sva 4 su negativna, mislite da mi je vrijeme za ic vadit betu iako mi kasni 3 dana?
    S tim da sam tri obavila prije izostale menstruscije
    a cetvrti kad si radila?
    Na dan ocekivane menstruacije
    Sacekaj jos par dana, nisu sve zene iste, mozda je jos rano, a ako si nestrpljiva izvadi Betu, pokazace ti pravo stanje i rijesices nedoumice. Srecno! 🙂

    Hvala puno! Drzi fige. Hocu + !!! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.