Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Hvala :) Ponavljam u pon ili utorak ako ne dode, a ja uspijem izdrzati.
    Za vikend smo na odmoru kod mojih, tu i tamo imam male grceve kao da sam dobila, ali zaista male.Javim! Drzite fige i hvala cure! 😍

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • unna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Caoo curke.. nova sam ovdje pa sam vas htjela nesto pitat.. Mens.mi kasni 2 dana, juce sam uradila test, i pokazao mi je - , nakon pola sata sam opet pogledala i vec je bilo +, al blijeda crtica.. danas sam poslije podne uradila jos jedan al mi je pokazao -.. 
    I sta da mislim sad.. 

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Unna ne mozes se pouzdati u test iza vremena koji pise za ocitovanje... Medjutim naravno da moze biti T ali jako rana i ako ti je ovulacija bila kasnije... Napravi test s prvim jutarnjim urinom jer je tad veca koncentracija hcg hormona ukoliko je T prisutna.. Sretno..


  • unna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Župčica

    Unna ne mozes se pouzdati u test iza vremena koji pise za ocitovanje… Medjutim naravno da moze biti T ali jako rana i ako ti je ovulacija bila kasnije… Napravi test s prvim jutarnjim urinom jer je tad veca koncentracija hcg hormona ukoliko je T prisutna.. Sretno..

    Hvala tii. Sutra ujutru radim test i da, grudi me jako bole i muka mi je vec dva dana. Nadam se da ce biti +, 

  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Nismo izdrzali pa sam danas popodne napravila Clear Blue za svako doba dana!
    Slika govori sve ❤️

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Rosaa cestitam 💑

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Rossa 😍😍 divan plusic... Cestitke od ❤ Pridruzi nam se na temi Ljetne bebe 2019..


  • Avatar Lady8

    Lady8

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Hvala :))))))))

    2019. 👨‍👩‍👦 ♥️
    Panorama ✔️
    Čekamo curicu 💓🌷💓

  • Darkangel0404

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    pozdrav.. Dali je ovo pozitivan ili negativan rezultat? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Darkangel0404

    pozdrav.. Dali je ovo pozitivan ili negativan rezultat?

    Negativan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.