Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Veri


    Jeli se ikome od vas pojavilo smede(kao stara krv) na gacicama

    dali si radila test nadamo se pluseku,sretno.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    sretno draga, nadam se da je to to 

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Nažalost mislim da to nije danas je normalno krv...izgleda da ipak nista jos od bebice...doktorica mi je rekla da postoji mogucnost da su mucnine bile zbog slabokrvnosti. I moram na vađenje krvi a rekla mi je da ako su mi zalihe željeza loše da i to može utjecati na to što ne mogu ostat trudna a već par mjeseci pokušavamo

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    joj bas mi je zao  drzim fige da sljedeci mjesec bude onaj dobitni 

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Nemogu ti opisat koliko je nama žao 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    znam draga ali glavu gore, samo se opustite sto vise mozete i sto manje misli o tome, znam da je tesko ali stvarno pali. zelim ti svu srecu ovoga svijeta i naravno javi nam odmah 

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Hvala draga na lijepim željama. Nastojim uopće ne razmišljat o tome ali mi ovo uopće nije jasno ciklus mi je uvijek 27-30 dana a sada 37 i to su jako slabe skoro ništa a inaće su mi menestruacije jako obilne...

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    veri samo glavu gore... nemoj puno misliti i tome kako sada niste uspjeli vec kako cete iduci mjesec uspjeti...sretno...

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Hvala vam stvarno ste super :)

  • lola4

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Jedno pitanje.. Napravila sam test neki dan i druga trakica mi je bila full svijetla, danas sam ga ponovila i opet isto.. Trebala sam procuriti 5 dana prije prvog testa.. A onda je u četvrtak krenulo iz mene smeđa krv ( nije iscjedak definitivno )  u nevjerojatno  maloj količini…  i trajalo je 5 dana. Inače kad procurim odmah me grudi prestanu boriti a ovaj put nisu prestale a nisu ni grčevi bili prisutni?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.