Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    I meni je tako bilo na testu,jedna tamnija crta,jedna svjetlija,isto sam radila 2 i trudna sam,a to smeđe krvarenje može biti (ne daj bože) hematom,zato hitno dr.i za svaki slučaj do onda miruj

  • lola4

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Evo da se javim.. U bolnici sam.. Krvarenje je bio loš znak.. Trudnoća vanmaternična, spontani pobačaj u 5 tjednu trudnoće..  Navodno je sve izašlo van, ali sutra ponovo vađenje krvi da se uvjere da hormoni opadaju, da ne moram na kiretazu.. Hvala na podršci i dobrim željama, teško je ali nismo izgubili vjeru i idući put se nadamo da će biti bez takvih komplikacija…  

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jako mi je žao draga...nemoj odustati i sve najbolje za novu bebicu

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Jako mi žao lola,ako te mogu utješit tako sam i ja imala spontani u 8 tt...poslje toga nakon 6 mjeseci ponovno ostala trudna i dobila predivnu curicu

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png

  • lola4

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala puno… Radi takvih iskustava mi je lakše i to me definitivno tješi 

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    lola

    Hvala puno… Radi takvih iskustava mi je lakše i to me definitivno tješi 

    Samo hrabro

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    nazalost takve se stvari dogadaju, zato ne gubi nadu jer nakon kise dolazi sunce!! tako ce i vama doci vase!!! drzimo fige da uskoro bude pravi plusic i uspjesno zacece!!!

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lola samo hrabro drzi se ovdje smo svi uz tebe sigurna sam da ce sljedeci put biti sve super

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)

  • Avatar Sanjarica

    Sanjarica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Ovako,menstruacija mi kasni 2 dana…al inace je tocna… jako sam nestrpljiva pa bi najradije odmah danas napravila test… zanima me vase savjet one koje su nakon tako malo dana radile test, koji ste kupile,jel pokazao tocno i kolika mu je bila cjena otp? Nisam jos nikad kupovala test pa… hvala puno zene… 

    Svojim mislima stvaraš svoj život. Misli pozitivno i prizivat ćeš sretnu budućnost...
    !

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Sanjarica :)

    Ovako,menstruacija mi kasni 2 dana…al inace je tocna… jako sam nestrpljiva pa bi najradije odmah danas napravila test… zanima me vase savjet one koje su nakon tako malo dana radile test, koji ste kupile,jel pokazao tocno i kolika mu je bila cjena otp? Nisam jos nikad kupovala test pa… hvala puno zene… 

    kad sam prvi put ostala trudna, napravila sam test odmah sljedeće jutro i crtica se pojavila u roku milisekunde.
    svi su testovi napravljeni na sličan način. gravignost duo ima dvije trakice i košta oko 30kn, u tom rangu je i clear blue. ljekarnica mi je rekla da je intim plus najosjetljiviji na hormon trudnoće ali on košta 62kn.
    čini  mi se da su testovi koji se prodaju po drogerijama oko 19kn. Sretno!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.