Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Hvala vam. Vidit će mo za par dana. S ponedjeljka bi mogla otic kod ginekologa ako mi ne dode menestruacija.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ne treba ni taj od 60, ja sam radila clearblue za 30kn i pokazao mi je navecer 

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Cure da Vam budem iskrena ja nimalo ne vjerujem testovima. Mojoj prijateljici stvari nisu dolazile napravila je 2 testa oba negativna i ona kad je vidila 4 mjeseca ne dolaze stvari i otisla je u ginekologa jer je mislila da ima cistu. A ono trudna 4 miseca a pojma nije imala

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ..i ja sam radila sa clearblue....kad me teta u ljekarni pitala koji hocu, rekla sam joj da mi da neki koji bi ona kupila sebi..dala mi je clearblue, i rekla da cijena nema veze sa kvalitetom..da je to sve manje vise isto, i da je clearblue prije bio jedan od skupljih..radila sam ga u jutro, i pokazao mi je plusić odmah!

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja sam isto koristila Primastick - odmah je pokazao pozitivan rezultat kad sam bila trudna i negativan kad nisam bila, ali ja sam trebala pričekati barem 10 dana od očekivanog datuma menge, jer su mi neredovite. Sretno!

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    ja sam radila 4 testa. svaki dan jednog :D sve moguće sam ih nakupovala. Svi odmah pozitivni. nakon par sekundi je pokazalo obje crte ili plus. Radila sam ih tak puno zato jer sam bila na kontracepcijskim i uzimala redovito 2 i pol godine, ali mi je jedna menga bila čudna nekakva skoro nikakva i dok je druga kasnila tjedan dana sam otišla po testove. i eto, testovi su pouzdani u mojem slučaju a kontracepcijske zakazale. Veli moj ginekolog nikaj nije siguno :D

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ja i on se nadamo tom plusicu. Citam po drugim forumima i vidim da ima dosta cura kojima je test bio negativan samo par dana nakon kasnjenja. Cudno mi je jer kasne vec 5 dana. Sinoc sam jela ko luda blitvu ciji obozavatelj nisam a jetricu koju obozavam mi je nekako smetala i kad smo otisli lec imala sam osjecaj kao da cu sve ispovracat...

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Veri - moguće je da si trudna onda. Pričekaj još par dana pa napravi još jedan test. Ili odi vaditi krv da vidiš betu, to ti je još pouzdanije.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Morat cu pricekat jos par dana jer sam otisla s bm na odmor prije nego sto pocmem raditi tako da cu vidjeti oce li doc m kroz par dana a drzimo fige da nece a dok stignem doma moglo bi se vidjeti na ultazvuku. 

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Meni je test bio blijedo pozitivan prvi dan kad sam ga radila sa drugom mokraćom, idući dan sam ga ponovila s prvom mokraćom, a kad ono crtice bile još tamnije boje nego prvi test. 
    Ovaj mj. ne očekujem vješticu, te se nadam da ću piškiti po testu!! :)

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.