Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar leptirica0608

    leptirica0608

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Drage moje klokanice, evo i ja Vam se pridružujem.
    Dragi i ja smo od prošlog mjeseca počeli raditi na bebici.
    Menstruacija mi je svakih 26 dana, nikada ne kasni, točna je u sat.
    Mislim da mi je ovulacija bila 06.01.(žuto tijelo je bilo u jajniku).
    Sada kasni 2 dana, napravila sam nekoliko testova od 10 dana do danas (14 dan), svi redom su bili negativni.
    Pročitala sam sve moguće članke i forume…da li je prerano za test????
    :* :*

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ček ne kužim. Kad si napravila prvi test? Ja sam test napravila nakon osam dana kašnjenja. Najosjetljiviji testovi mogu pokazati trudnoću eventualno par dana prije očekivanje menstruacije (dan ili dva). Mislim da se trebaš malo opustiti. Stres ti neće puno pomoću ni kod začeća, a  bome ni u trudnoći. Bit će beba 

  • Avatar Sanjarica

    Sanjarica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Hvala ti…  Toliko sam uzbudjena da jedva cekam da mi zavrsi smjena na poslu u 3 i odmah idem u ljekarnu po test! 

    Svojim mislima stvaraš svoj život. Misli pozitivno i prizivat ćeš sretnu budućnost...
    !

  • Khalli

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Ja sam radila test, a mjesečnica mi nije ni kasnila.. Jedan ili dva dana prije no što sam je trebala dobiti. Grudi su mi postale preosjetljive i.. Nešto je bilo u organizmu drugačije. Bio je neki jeftini test od 20,00kn i odmah - pozitivan! Odmah sam išla u ljekarnu kupiti još 2 testa, neki od 50,00kn i oni su samo potvrdili. Dva dana nakon njih sam radila krvni nalaz jer je bilo prerano za ultrazvuk i beta HCG hormon je pokazao da greške nema.
    Po mom iskustvu - kad je to to.. I najjeftiniji testovi odrade posao.

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Meni je kasnila jedan dan i kupila trakicu za 15 kn i odma pokazalo da san trudna :) nema tu dobro i losi testovi svi su jednako osjetljivi


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Kad ima doboljno hormona, svaki je dobar, al kad ga radiš ranije, ne pokaže baš svaki koliko sam čitala.
    Doduše, ne vidim ni potrebu raditi test prije nego menga kasni...

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Ja sam napravila test 2 dana prije očekivane menstruacije, najjeftiniji koji je bio u ljekarni i bio je jako (druga crta jako vidljiva) pozitivan!


  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Meni recimo ni nakon osam dana kašnjenja nije bila crta baš toliko vidljiva. Baš je bila dosta svijetla, tako da mislim da nema nekog generalnog pravila. Radila sam clearblue.

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    I ja sam radila Clearblue, s prvom jutarnjom mokraćom, na 14dpo (prema mjerenju bazalne) i bio je veliki debeli plus.

  • Avatar Sanjarica

    Sanjarica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Evo samo da se javim... jucer sam radila test,,. Tocnije nijh 3! Dva neka jeftina od 15 kn(gravidnost mini) i intimplus od nekih 60-tak kn... i svi su pokazali plusic tj dve crtice odmah,nakon par sekundi... nakon zanci samo 2 dana kasnjenja m. Tako eto... ja sam presretna,trebam cekat nekih 20-tak dana za gin pregled,al ja se samo nadam da ce mi gin samo potvrdit i da ce bit sve ok...  A vama drage zene takodjer od srca zelim da sto prije ugledate plusic! 

    Svojim mislima stvaraš svoj život. Misli pozitivno i prizivat ćeš sretnu budućnost...
    !

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.