Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a jao…zao mi je draga…ajde drzimo fige da iduci mjesec dobijes plusic….
    a sad valjda znas sto ti je cinit…ne pustaj muza;zarucnika;partnera iz ruku….. sretno i obavezno javi rezultate…iscekujemo s tobom..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    joooj i ja drzim fige, doci ce plusek kad se najmanje nadas 

  • kristina101

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    bok cure, nova sam ovdje…. imam vjerovatno glupo pitanje ali evo…
    zadnju menstruaciju sam imala 28.03., ciklus mi je u prosjeku 30.-31. dan, jučer sam radila primastick test, nisam radila s prvim jutarnjim urinom, uglavnom test je negativan
    nikada mi ovoliko nije kasnila menstruacija i sada ne znam što bi…
    da li je moguće da je test negativan zato što sam ga radila navčer

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    kristina101


    bok cure, nova sam ovdje…. imam vjerovatno glupo pitanje ali evo…
    zadnju menstruaciju sam imala 28.03., ciklus mi je u prosjeku 30.-31. dan, jučer sam radila primastick test, nisam radila s prvim jutarnjim urinom, uglavnom test je negativan
    nikada mi ovoliko nije kasnila menstruacija i sada ne znam što bi…
    da li je moguće da je test negativan zato što sam ga radila navčer

    Svakako ga ponovi sa prvim jutarnjim urinom. Ako opet ne bude ništa jasno, najsigurnije ti je provjeriti zašto se to događa kod liječnika. Sretno!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • kristina101

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    hvala na odgovoru. Radimo na bebi već godinu i pol i bez obzira na negativan test ne mogu se prestat nadat… inače već tjedan dana imam pojačan iscjedak, imam osječaj da mi je dolje stalno mokro i zna me probadat u desnom jajniku…

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Kristina zelim ti svu srecu i da ugledas plusic 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • kristina101

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    kristina101


    hvala na odgovoru. Radimo na bebi već godinu i pol i bez obzira na negativan test ne mogu se prestat nadat… inače već tjedan dana imam pojačan iscjedak, imam osječaj da mi je dolje stalno mokro i zna me probadat u desnom jajniku…

    Draga, ja mislim da su tebi sada plodni dani. Barem je me za vrijeme plodnih dana probadalo u jajniku i plodne dane sam mogla gledati jedino po tom i po cervikalnoj sluzi. Moji su ti ciklusi cijeli život bili od 30-60 dana, pogotovo zadnja tri su trajala 60 dana. Oko 46. dana sam primjetila tu sluz. Testove sam kupila preko ebaya pa sam ih malo malo radila, ne znajući koliko mi kasni jer tu nema pravila.  Bolje ti je raditi s jutarnjim urinom dok je mala trudnoća. 

    Želim ti da si trudna ili da što prije ostaneš. Meni u biti ta bol u desnom jajniku nije ni prestajala, pa sam čitala da bi to mogao biti simptom. Sretno!

  • kristina101

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    bjap


    kristina101


    hvala na odgovoru. Radimo na bebi već godinu i pol i bez obzira na negativan test ne mogu se prestat nadat… inače već tjedan dana imam pojačan iscjedak, imam osječaj da mi je dolje stalno mokro i zna me probadat u desnom jajniku…
    Draga, ja mislim da su tebi sada plodni dani. Barem je me za vrijeme plodnih dana probadalo u jajniku i plodne dane sam mogla gledati jedino po tom i po cervikalnoj sluzi. Moji su ti ciklusi cijeli život bili od 30-60 dana, pogotovo zadnja tri su trajala 60 dana. Oko 46. dana sam primjetila tu sluz. Testove sam kupila preko ebaya pa sam ih malo malo radila, ne znajući koliko mi kasni jer tu nema pravila.  Bolje ti je raditi s jutarnjim urinom dok je mala trudnoća. 

    Želim ti da si trudna ili da što prije ostaneš. Meni u biti ta bol u desnom jajniku nije ni prestajala, pa sam čitala da bi to mogao biti simptom. Sretno!

     Pomislila bi ja na to da mi od 1. menstruacije pa evo do sada ciklus uvijek 29.-31. dan

  • Avatar Veri

    Veri

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanje tek sam se pridruzila. Ja i bm radimo na djetetu. Zadnja menestruacija je bila 11.04 sada mi kasni 4 dana. Danas sam napravila test ali je test negativan. Menestruacija mi ne dolazi a inace je redovita. Dali da ponovim test za par dana ili sto da radim??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.