Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mimizusi to je pozitivno sigurno. ČESTITAM!
    Ja sam imala one evaporacijske crtice i nikad nisu pravilne ...ovo je pravilna crta po meni. 

  • Mimizusi

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dali mi je rano ici vaditi krv nakon sto mi kasni 2 dana.a test je pozitivan ,hvala.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Pa ne znam da li je potrebno. Ja nikad nisam vadila krv i kontrolu bete radila. To se radi kod povijesti spontanih ili suspektne vanmaternicne itd...  Ako imas nesto od toga idi vadit krv. 

  • Mimizusi

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nemam nista od toga ,i nisam imala ali kao da ne vjerujem testu 

  • Deleted user

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Mimizusi

    Nemam nista od toga ,i nisam imala ali kao da ne vjerujem testu

    Nema potribe da vadis krv ionako ce te bost zbog raznih pretraga..radije nakon dva dana ponovi test. Ako bude tamnija linija nemas nikakvih sumnji. Mada i ovako preko slike izgleda kako pozitivan tako da..

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Radi isti test u isto vrijeme... nabolje ujutro nakon buđenja(ako misliš pratit nijansu linije) Koncentracija hormona ovisi o tome koliko je koncentriran urin. Ako popiješ puno vode ili soka i radiš test urin se razvodi i mogućnost čak svjetlije linije je velika. 

  • Mimizusi

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dobila nalaze krvi trudna sam ,hvala vam na odgovorima

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Cestitke, Mimizusi!!
    Ja sam prvi test napravila poslije podne i pokazao mi dvije crtice, slijedeci dan navecer i isto tako a nakon 2-3d ujutro s prvim urinom... 


  • Malivrazicak

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    ikyri

    Radi isti test u isto vrijeme… nabolje ujutro nakon buđenja(ako misliš pratit nijansu linije) Koncentracija hormona ovisi o tome koliko je koncentriran urin. Ako popiješ puno vode ili soka i radiš test urin se razvodi i mogućnost čak svjetlije linije je velika.

    Ja sam danas radila dva testa i isto mi pokazali..kao da testovi nevaljaju...mislim si ovaj nevalja idem drugi al i drugi isto... Obje crtice jedva vidljive

  • Malivrazicak

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.