Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    da…bas kao sto Teya2803 veli…mora proci vrijeme ocekivane menstruacije da bi test bio pozitivan…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • bambi3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    hvala na odgovorima, cure…
    @Tina0208 i imam osjećaj da nije test pogriješio mada sam ga prerano napravila :(
    @Teya2803 stvarno je užasan osjećaj vidjeti samo jednu crtu, uf…al nadam se da će biti nešto u nadolazećim mjesecima
    najgori mi je ovaj period iščekivanja od ovulacije do menstruacije!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mozda bas je…nikad neznas… ajde zelim ti jedan veeeliki plusic… javi kad saznas…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • bambi3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    može :)

  • buby1402

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo mene opet…nakon onog testa nakon par sati napravila i drugi i bio ke negativan nakon 10 minuta i ostavim ga i pogledam nakon sat vremena i vidim dugu plavu liniju???

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ako su ti testovi toliko nejasni, najbolje odi liječniku na provjeru.
    Umirit ćeš se i znat ćeš za sigurno o čemu se radi.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    buby1402 nemoj se oslanjati na to kaj je test nakon sat vremena pokazao +. vecinom u uputama pise da se test ne smije ocitavat nakon nekog vremena,a pogotovo ne nakon jednog sata.. nezznam kakav si test kupila ali savjetujem ti da ili kupi onog pouzdanog kojeg mozes radit u bilo koje doba dana ili svakako posjeti lijecnika da te rijesi sumnja. ovaj pouzdani test u ljekarnama kosta oko 6o kuna…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina je u pravu u uputama svakog testa stoji kada ga treba ocitati, tako da… Ili odi ginicu ili kupi drugi test. I ocitaj ga pravovremeno.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    I ja bi, bez obzira sto pise u uputama, def radila test s prvim jutarnjim urinom ako je jako rana trudnoca jer je najpouzdanije.

  • bambi3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    @Tina0208 ipak je test bio u pravu, došla menga:(

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.