Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Yeles

    Yeles

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    maza@


    pina uradila sam jos jedan test opet slicno samo sto je sad i ona bleda malo jaca ali nije iste boje kao prva ..pregled kod ginekologa zakazan sutra ,jedva cekam nadam se da ste u pravu :)

    I jesi li trudna????

  • marina27

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Radila sam 4 puta test. Prvi negativan, drugi pozitivan, a zatim još 2 negativna. Kupila sam različite testove svaki put. Nisam imala nikakve simptome trudnoće, osim izostanka mjesečnice. Kraj mene je beba od dva mjeseca. Eto, tako da ja testovima više ne vjerujem, najbolje je otići na pregled.

  • Avatar gemelli

    gemelli

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    U više navrata sam koristila testove i to najčešće Clearblue. U dobitnom ciklusu druga se crtica pojavila istog trena, nakon 7 dana kašnjenja mjesečnice. Blizanci sada imaju 4 mjeseca

  • Ulala

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Za početak pozdrav svima..nova sam na forumu.Pošto smo svi ovdje iz istog razloga,a to je trudnoća,imam par pitanja.Mjesečnica mi kasni 2 dana,ja sanjam da sam trudna,odem napravit test i ono stvarno!!Iskreno nisam to očekivala i full je ne planirana trudnoća..Nisam sigurna što sada raditi?Znam da bi trebala ginekologu i otici ću,ali nekako me sve to šokiralo,inače sam još mlada 21 mi je godina i studiram,živim s momkom već duže vrijeme,svakako smo planirali obitelj ali ne ovako brzo.Molim vas za savjete,iskustva bilo što,zbunjena sam i neznam što ću sasobom!!

  • maza@

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Yeles


    maza@


    pina uradila sam jos jedan test opet slicno samo sto je sad i ona bleda malo jaca ali nije iste boje kao prva ..pregled kod ginekologa zakazan sutra ,jedva cekam nadam se da ste u pravu :)
    I jesi li trudna????

    evo mene opet :) da trudna sam sada vec 9 nedelja i sve je ok :))
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Samo sam jednom radila test na trudnocu i to kada sam bila sigurna da sam trudna i doista sam bila. Kupila sam Primastick, moze se raditi u bilo koje doba dana, ne mora biti prvi urin. Pokazao drugu crtu odmah.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ja sam radila s najjeftinijim iz ljekarne za 15kn (trakica) i pokazao je pozitivno,nakon tjedan dana kašnjenja menstruacije (jedno 2 mj prije toga sam imala blago neredovite cikluse pa smo čekali dulje dok smo napravili test jer sam bila uvjerena da imam predmenstrualne grčeve) kad ono neočeivana beba :)

  • Avatar djeca2

    djeca2

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nova sam ovdje pa ču vas malo gnjaviti sa pitanjima.  Kasni mi 10 dana. Stalo idem mokriti,svakih 20 min a nekada i češće. Iz grudi mi malo curi kolostrum,ali samo kad stisnem. Desna pušta i mlijeko. Prije 5 dana sam kupila test ( onaj jeftiniji) bio je negativan…ali mislim da sam ga krivo koristila. Naručena sam u utorak kod ginića na pregled. Nadam se da če biti pozitivno. Trbuh mi nije pretvrd ali sam napuhana. Da li je moguče da sam trudna ili sam samo preskočila ovulaciju? Ovo iščekivanje če me ubiti :(

  • Avatar djeca2

    djeca2

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    E da, zaboravila sam napomenuti da imam osječaj kao da ču svaki čas dobiti, mala probadanja i onaj osječaj kao da več curi, kad ono ništa.  Inače su mi redovite kao sat. Želimo bebu i stvarno smo se trudili ove praznike….   Zadnja menga bila 08.12. 2013.

  • Avatar mihic

    mihic

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav!ovak,menga mi je prosla 5.1 i 8.1 sam imala spolni odnos i nakon toga sam dobila neki zuto bijeli gusti iscjedak,strasne grceve u donjem dijelu trbuha i bol u ledima.osjecam senkao da bi mi menga trebala doci,ali prerano je za nju.jel moguce da sam trudna i dali je moguce da sam tako brzo pocela osjecati simptome.mislim,ako sam trudna,trudna sam samo 9 dana.jel moguce da sam vev osjetila simptom?i dali je iscjedak i grcevi uopce simptomi trudnoce.hvala

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.