Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • havanalalala

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Koliko prije onda mogu napraviti?

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    havanalalala

    Koliko prije onda mogu napraviti?


    2-3 dana prije sa Gravignost Ultra testom, ili nekim od 10 mIu osjetljivosti, samo da nije neki kineski sa interneta, ili vadi beta Hcg u labaratoriji, s tim da ti je beta najppuzdanija opcija, to je skroz pouzdano. Sve ovo pod uslovom da znas kad ti je tacno bila ovulacija…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • havanalalala

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Ovulacija mi je bila 21.05., znaci da ne radim nista prije petka..jooj tko ce izdrzati do tad. Hvalaaa🙂

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    havanalalala

    Ovulacija mi je bila 21.05., znaci da ne radim nista prije petka..jooj tko ce izdrzati do tad. Hvalaaa🙂


    Mozes i u srijedu samo nadji ovaj Gravignost Ultra…sretno 🤞🤞

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Raffaella

    Pozdrav, cure, citam vas par dana i evo da postavim pitanje. Prvo dijete nam se “desilo” iz prve, jedan skroz opusteni odnos u “neplodnim” danima 😂 Sad bas planirano idemo na drugu bebu. Ciklusi su mi na 28-31 dan. Ovulacija je po mom mišljenju bila 1.6. Ima li smisla raditi digitalni cb ili neki osjetljiviji test, do menstruacije je jos 6 dana… I u prvoj trudnoći sam imala smedji iscjedak sa zilicama negdje 23 dc a nisam ni pojma imala sta je to jer trudnoća kao sto sam rekla nije bila planirana… Sad nemaž nikakve vidljive objektivne simptome. Osjecam mirise nesto jace i imala sam neka zuljanja dolje.. Popodne me zna uhvatiti pospanost (sa prvim je ta pospanost bila tolka da je bilo besmisleno odupirati joj se, samo me rusilo u krevet). I pojacan apetit i cudan neuobičajen okus hrane. Molim vas za savjete. Tnx 💜


    Objektivno sacekaj jos 2-3 dana i uradi beta hcg iz krvi ako bas hoces siguran i pouzdan rezultat. A sto se testova tice, ja bih zaobisla Clear Blue, kupi Gravignost Ultra on je visoke osjetljivosti i pouzdan je, ili neki drugi sa rozom linijom, ali zaista nemq smisla raditi bilo sta za jos 2-3 dana, prije svega jer je rano, a i ne znas kad je tacno bila ovulacija..ovo kazem jer vidim da ti se prvi put desiko da si ostala trudna u neplodnim danima, a mozda su zapravo bas bili plodni 😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Raffaella

    SAYURI

    Raffaella

    Pozdrav, cure, citam vas par dana i evo da postavim pitanje. Prvo dijete nam se “desilo” iz prve, jedan skroz opusteni odnos u “neplodnim” danima 😂 Sad bas planirano idemo na drugu bebu. Ciklusi su mi na 28-31 dan. Ovulacija je po mom mišljenju bila 1.6. Ima li smisla raditi digitalni cb ili neki osjetljiviji test, do menstruacije je jos 6 dana… I u prvoj trudnoći sam imala smedji iscjedak sa zilicama negdje 23 dc a nisam ni pojma imala sta je to jer trudnoća kao sto sam rekla nije bila planirana… Sad nemaž nikakve vidljive objektivne simptome. Osjecam mirise nesto jace i imala sam neka zuljanja dolje.. Popodne me zna uhvatiti pospanost (sa prvim je ta pospanost bila tolka da je bilo besmisleno odupirati joj se, samo me rusilo u krevet). I pojacan apetit i cudan neuobičajen okus hrane. Molim vas za savjete. Tnx 💜

    Objektivno sacekaj jos 2-3 dana i uradi beta hcg iz krvi ako bas hoces siguran i pouzdan rezultat. A sto se testova tice, ja bih zaobisla Clear Blue, kupi Gravignost Ultra on je visoke osjetljivosti i pouzdan je, ili neki drugi sa rozom linijom, ali zaista nemq smisla raditi bilo sta za jos 2-3 dana, prije svega jer je rano, a i ne znas kad je tacno bila ovulacija..ovo kazem jer vidim da ti se prvi put desiko da si ostala trudna u neplodnim danima, a mozda su zapravo bas bili plodni 😉

    Hvala, evo najvise zbog cega bih jako brzo htjela znati jest zbog mojeg radnog mjesta gdje sam izlozena visokim koncentracijama otrovnih tvari, usprkos svoj zastitnoj opremi rizik postoji. Nekako mi nema smisla biti non stop na bolovanju u slucaju da sam zatrudnila a niti imam toliko godisnjega 😅 zato se iskreno nadam da ce ovo biti od prve odnosno sto ranije jer je jako tesko odlaziti svaki dan na takav posao s mislju da sam mozda trudna. Usto, dizem i jako puno tereta i ne znam sto mi je gore i kako da se tamo najbolje cuvam 😏
    Potrazit cu ovaj gravignost ultra negdje pa se javim za par dana sto kaze 😃


    Razumijem, ali zaista se mora sacekati da tijelo krene luciti hcg hormon da bi se trudnoca mogla detektovati. I dalje mislim , a pogotovo kad si ovo napisala, da ti je najbolja opcija da vadis krv na beta hcg hormon…jer i test moze nekada prevariti, a ovo ti je skroz sigurno cak se usudim reci da mozes mozda i sutra prekosutra to odraditi, ne mora biti neka velika beta, dovoljno je da poraste na 4-5 da bi dobila indiciju…sretno svakako 🤞🤞

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ja prosto sumnjam da su ti takvu glupost mogli reci u labaratoriji, da beta Hcg nije pokazatelj trudnoce….evo ti malo procitaj 
    https://www.bipoklub.hr/sto-je-beta-hcg-i-sto-mi-moze-reci/ [bipoklub.hr]

    Nemam ti dalje sta govoriti…ti i dalje radi testove poput CB koji je skroz nepouzdan, a mogla si za iste pare uraditi SIGURAN I JASAN POKAZATELJ da ima trudnoce…da li se ona razvija kako treba treba sacekati neko vrijeme, i da , a pravilno duplanje bete na svaki 48h moze ukazivati da trudnoca napreduje u klinicku trudnocu, ali samo UZV moze potvrditi da je trudnoca viabilna.

    Ne mogu da vjerujem…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Sara89

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, svima  Jutarnji test rađen, menstruacija mi kasni 2 dana. Zanima me jel imala koja ovakav slučaj? Više ni sama ne vidim šta vidim koliko sam gledala. 😅

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Sara89

    Pozdrav, svimaJutarnji test rađen, menstruacija mi kasni 2 dana. Zanima me jel imala koja ovakav slučaj? Više ni sama ne vidim šta vidim koliko sam gledala. 😅

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]


    Meni je veca enigma kako si uspjela sliku staviti direktno u post🤔
    A testic, pa sta drugo nego Pozitivan!🥳🥳
    Mnogo je razloga zasto je linija svjetlija , ponovi opet test ujutru trrbala bi da tamni…ali ovo je svakako pozitivno..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Sara89

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Sara89

    Pozdrav, svimaJutarnji test rađen, menstruacija mi kasni 2 dana. Zanima me jel imala koja ovakav slučaj? Više ni sama ne vidim šta vidim koliko sam gledala. 😅

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    Meni je veca enigma kako si uspjela sliku staviti direktno u post🤔
    A testic, pa sta drugo nego Pozitivan!🥳🥳
    Mnogo je razloga zasto je linija svjetlija , ponovi opet test ujutru trrbala bi da tamni…ali ovo je svakako pozitivno..


    Imate ovu stranicu, učitate svoju sliku i kopirate link. Hvala  svakako ga ponovim. https://postimages.org/ [postimages.org]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.