Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sara89

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Sara89

    SAYURI

    Sara89

    Pozdrav, svimaJutarnji test rađen, menstruacija mi kasni 2 dana. Zanima me jel imala koja ovakav slučaj? Više ni sama ne vidim šta vidim koliko sam gledala. 😅

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    Meni je veca enigma kako si uspjela sliku staviti direktno u post🤔
    A testic, pa sta drugo nego Pozitivan!🥳🥳
    Mnogo je razloga zasto je linija svjetlija , ponovi opet test ujutru trrbala bi da tamni…ali ovo je svakako pozitivno..

    Imate ovu stranicu, učitate svoju sliku i kopirate link. Hvala svakako ga ponovim.https://postimages.org/ [postimages.org]


    I hvala na odgovoru 😉

  • Noa234

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav,M mi kasni 1 dan,odnose smo imali kroz cijeli ciklus. Pa me zanima vase misljenje.

    Inace imam vrlo izrazene simptome PMS,ovaj put za sada skoro nesto blago,medutim non stop me tjera mokrit,mucnine kroz dan i vrtoglavica. Pa me zanima vase misljenje,od tolike zelje mi se priviđaju neke stvari.

    P.S. test je raden popodne,nije s 1 jutarnjim urin. Hvala žene na odgovorima  :)

    https://i.postimg.cc/qqH87Fxz/20220620-171704.jpg [i.postimg.cc]

  • LucyLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav

    Prije nesto manje od mjesec dana počelo mi je smrditi meso i sve što ima veze sa istim, čudne emocije (neobjašnjiv smijeh I suze)… i posumnjala sam na trudnoću. Odmah uradila test koji je negativan, nakon par dana ponovila također negativan. Menstruacija došla 3 dana ranije i jaako je oskudna… Čekam da stane i ne znam da li  ponovno da radim test… ili je u pitanju nešto drugo… da li je itko imao slično iskustvo?

  • LucyLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav

    Prije nesto manje od mjesec dana počelo mi je smrditi meso i sve što ima veze sa istim, čudne emocije (neobjašnjiv smijeh I suze)… i posumnjala sam na trudnoću. Odmah uradila test koji je negativan, nakon par dana ponovila također negativan. Menstruacija došla 3 dana ranije i jaako je oskudna… Čekam da stane i ne znam da li  ponovno da radim test… ili je u pitanju nešto drugo… da li je itko imao slično iskustvo?

  • LucyLu

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav

    Prije nesto manje od mjesec dana počelo mi je smrditi meso i sve što ima veze sa istim, čudne emocije (neobjašnjiv smijeh I suze)… i posumnjala sam na trudnoću. Odmah uradila test koji je negativan, nakon par dana ponovila također negativan. Menstruacija došla 3 dana ranije i jaako je oskudna… Čekam da stane i ne znam da li  ponovno da radim test… ili je u pitanju nešto drugo… da li je itko imao slično iskustvo?

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Noa234

    Pozdrav,M mi kasni 1 dan,odnose smo imali kroz cijeli ciklus. Pa me zanima vase misljenje.

    Inace imam vrlo izrazene simptome PMS,ovaj put za sada skoro nesto blago,medutim non stop me tjera mokrit,mucnine kroz dan i vrtoglavica. Pa me zanima vase misljenje,od tolike zelje mi se priviđaju neke stvari.

    P.S. test je raden popodne,nije s 1 jutarnjim urin. Hvala žene na odgovorima :)

    https://i.postimg.cc/qqH87Fxz/20220620-171704.jpg [i.postimg.cc]


    Nažalost test je negativan pokušaj za koji dan i to ujutro ukoliko ne dobiješ menstruaciju….sretno😊❤

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Sara89

    Pozdrav, svimaJutarnji test rađen, menstruacija mi kasni 2 dana. Zanima me jel imala koja ovakav slučaj? Više ni sama ne vidim šta vidim koliko sam gledala. 😅

    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    Meni je veca enigma kako si uspjela sliku staviti direktno u post🤔
    A testic, pa sta drugo nego Pozitivan!🥳🥳
    Mnogo je razloga zasto je linija svjetlija , ponovi opet test ujutru trrbala bi da tamni…ali ovo je svakako pozitivno..


    Bas sam ja to htjela pitat kako je uspjela stavit sliku u forum 🤣🤣🤣🤣 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Pozdrav..  molim za savjet.. ovulacija mi je potvrđena ultrazvukom 12.06.- dakle prije 12 dana. Od simptoma imam samo bolne grudi( ali ne nešto previše) i leđa me rasturaju već nekih tjedan dana. Ovulacija mi je bila stimulirana lijekovima te je doktor rekao ako smo bili aktivni da on vjeruje da će nešto biti, tako mu je sve izgledalo na uzv. Radila sam test prije 2 dana i danas, negativno (10dpo,12dpo). 
    Menstruaciju očekujem za 2-4 dana, ali sam dobila 16.dan ciklusa Duphaston pa njega završavam tek za 5 dana, tako da ni ne mogu prokrvariti prije. 
    Mislite li da bi test već pokazao ili je možda rano? 
    Hvala na svakoj pomoći ❤☺️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Pozdrav.. molim za savjet.. ovulacija mi je potvrđena ultrazvukom 12.06.- dakle prije 12 dana. Od simptoma imam samo bolne grudi( ali ne nešto previše) i leđa me rasturaju već nekih tjedan dana. Ovulacija mi je bila stimulirana lijekovima te je doktor rekao ako smo bili aktivni da on vjeruje da će nešto biti, tako mu je sve izgledalo na uzv. Radila sam test prije 2 dana i danas, negativno (10dpo,12dpo).
    Menstruaciju očekujem za 2-4 dana, ali sam dobila 16.dan ciklusa Duphaston pa njega završavam tek za 5 dana, tako da ni ne mogu prokrvariti prije.
    Mislite li da bi test već pokazao ili je možda rano?
    Hvala na svakoj pomoći ❤☺️


    Vidla sam da di na drugoj temi stavila i slikicu. Pi meni nemoj but tolko sigurna da je negativan, ja cisto dobro vidim sjenicu al eto to je moje misljenje samo 🤷‍♀️🤞🍀

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

  • malamu19

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravoo svima
    M mi kasni 3 dana, radila sam test sinoć i jutros na prvi jutarnji urin i oba su bila čisto negativna. Šta mislite zbog čega mi kasni? 😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.