Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    Možee, vidjet cu. Hvala punooo😍

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Čestitam buducim mamama 🤗

    Nadam se da nisam promašila temu…
    Rodila sam krajem 3. mj. ove godine i 4.7. dobila prvu m nakon poroda. Danas mi je 33. dan ciklusa i popodne sam radila test koji je bio negativan. Od poroda smo svaki put koristili zastitu osim 11. dana ciklusa kada smo osim zastite prekinuli snosaj, nadam se na vrijeme…
    Zanima me koliko puta da ponovim test ili da se odmah javim gin? Malo sam u panici 😟

  • Avatar Cactus

    Cactus

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Cactus

    Test sam radila 5 dana prije očekivane m
    Čak 5 dana prije? Sasvim lijepo se vidi crtica! 😉👍 čestitam! 🥰💐
    Probaj za 2-3 dana opet pa bude tamnija


    Da, ja sam vec mislila da sam luda i da si umisljam od silne želje! Vec gotovo 4 godine pokusavamo zatrudniti i odustala sam vec…
    Test sam radila jucer, danas sam pauzirala pa cu sutra drugi!
    Nadam se da ce se pojaviti ta duuuugo iscekivana crtica 🥰
    Javim se…

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Bok Rita, čestitam na bebici 👶
    Mislim da nemaš brige, da bi ti test već pokazao plusić u slučaju trudnoće. Vjerojatno se hormoni od trudnoće još nisu skroz vratili na staro pa nije ni trajanje ciklusa. No dr sigurno zna bolje neg ja 😉 pa makar nazovi i ispričaj u kakvoj si situaciji, da se smiriš. Sretno

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    Cactus, sigurno si trudnaaa.. Plus ko kuca.. Meni je takav bio u prvoj trudnoci nakon sest dana kasnjenja
    A sad sam imala spontani krajem 6. i menga nije dosla… I nazire se crtica… Sretno svimaaa :)) 

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Cactus

    Cactus

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Girl1234

    Cactus, sigurno si trudnaaa.. Plus ko kuca.. Meni je takav bio u prvoj trudnoci nakon sest dana kasnjenja
    A sad sam imala spontani krajem 6. i menga nije dosla… I nazire se crtica… Sretno svimaaa :))


    Molim se da smo i Ti i ja 🤰!!!!

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Bok Rita, čestitam na bebici 👶
    Mislim da nemaš brige, da bi ti test već pokazao plusić u slučaju trudnoće. Vjerojatno se hormoni od trudnoće još nisu skroz vratili na staro pa nije ni trajanje ciklusa. No dr sigurno zna bolje neg ja 😉 pa makar nazovi i ispričaj u kakvoj si situaciji, da se smiriš. Sretno


    To si i ja govorim. Hvala na odgovoru. Napravit cu opet test za vikend pa ako bude neg zovem gin… A i ako bude zovem 😂

  • Avatar Cactus

    Cactus

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Jutro' curke! Evo, prije posla sam napravila jos jedan test, nije danje svijetlo pa se losije vidi..
    Čini mi se da je isti kao i od prekjucer 🤔

  • Avatar Cactus

    Cactus

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/CKYcSg1 [ibb.co]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.