Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    evo link od testova na prvom testu se pokazala druga ali posle nekog vremena je nesto pobrajavela a drugi test sam radila posle dva dana i pokazao je th drugu crtu nakon pola sata da li je pozitivno ili ne 🙂😊🙏

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Evo i ja da se javim.Nisam vise nigdje isla jer je stanje stvarno strasno.Uglavnom cula sam se sa doktorom(sef je ginekologije pa se nadam da valjda zna najbolje)i on kaze da je po njemu to trudnoca da ako ne dobijem ponovim betu u petak posto sam imala malo braon iscjedka.Eto ja vise ne znam sta da radim iskreno bila sam se opustila i onda on mi to rece.Javim vam se opet.

    Jel ti rekao sta za taj smedi iscjedak? Jel dao utrice? Jesi ponavljala test kako? Kakva je crtica? Sad bi vec. Trebala biti ona prava jaka crta... Vjerujem da si luda... Ponovi test, ako se iscjedak pojavi opet zovi da vidis sta ce ti reci... Pokusaj se smiriti maksimalno i sad je prilika za mirovanje...

    Aleksandra55

    https://ibb.co/NKPHzfp
    https://ibb.co/8dDYzyf
    https://ibb.co/2c0N9cN

    Uh, prve dvije slike mi se cini da je test neispravan, a na zadnjoj slici da cak ima i crtica... Ajde ponovi test, ali uzmi onaj u štapiću, nemoj takav kakav si sad... I kad ga budeš radila piski u casu i onda test po uputama umoci u urin... 

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Nista mi nije rekao za utrice kao ako ih pocnem stavljati a nisam trudna odgoditi cu ciklus samo mi rekao da ne pijem nikakve stetne table i do petka ako ne procurim beta ponovo.Nazalost u izolaciji sam zbog muza i sad vise nigdje ne mogu izaci al ako ne dobijem rizikovati cu pa u petak vadit betu.Iskreno osjecam se slomljeno ko da me vlak udario i cice me bole tak da postoi svakako mogucnost za oboje.Mada iskreno malo me ta niska beta buni jer testovis u blijedo bili pozitivni od ponedeljka i cini mi se sve tamniji a beta u petak svega 13 po meni bi trebala biti makar 30.

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Nista mi nije rekao za utrice kao ako ih pocnem stavljati a nisam trudna odgoditi cu ciklus samo mi rekao da ne pijem nikakve stetne table i do petka ako ne procurim beta ponovo.Nazalost u izolaciji sam zbog muza i sad vise nigdje ne mogu izaci al ako ne dobijem rizikovati cu pa u petak vadit betu.Iskreno osjecam se slomljeno ko da me vlak udario i cice me bole tak da postoi svakako mogucnost za oboje.Mada iskreno malo me ta niska beta buni jer testovis u blijedo bili pozitivni od ponedeljka i cini mi se sve tamniji a beta u petak svega 13 po meni bi trebala biti makar 30.

    Ne sekiraj se samo... Vjerojatno je sve to rano bilo... Bit će sve dobro. Poslušaj doktora i sacekaj do petka... Vjerujem da ce sve to biti dobro.. 

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Izgleda da nisam trudna jer sam dobila danas a  trebala sam da dobijem 30 marta ali cudno mi je sto sam ranije dobila 4 dana ranije ne boli me stomak cudno mi je malo to ne znam sta da radim.....

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Aleksandra55

    Izgleda da nisam trudna jer sam dobila danas a trebala sam da dobijem 30 marta ali cudno mi je sto sam ranije dobila 4 dana ranije ne boli me stomak cudno mi je malo to ne znam sta da radim…..

    Možda su se hormoni poremetili ili je bila biokemijska 

  • baby0109

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zenivee!!
    Rodila sam na carski prije 2 mjeseca...ne dojim
    Zadnju M.sam dobila,26.2..sto znaci da sam po svom ciklusu trebala vec dobit! 
    Zanima me,postoji li sansa da se to jos nije reguliralo, ili da se nadam mozda jos jednom clanu u ovoj godini..
    Ii nemam apsolutno nikakvih simptoma za M.

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    baby0109

    Pozdrav drage zenivee!!
    Rodila sam na carski prije 2 mjeseca…ne dojim
    Zadnju M.sam dobila,26.2..sto znaci da sam po svom ciklusu trebala vec dobit!
    Zanima me,postoji li sansa da se to jos nije reguliralo, ili da se nadam mozda jos jednom clanu u ovoj godini..
    Ii nemam apsolutno nikakvih simptoma za M.

    Nije se reguliralo duboko se nadam jer ti trudnoca nakon 2 mj od carskog bas i nije pametna ideja. 
    Ugl, meni ciklusi prije poroda bili na 26 dana, prvu m dobila nakon 5 mj od poroda, prvi ciklus bio 35 dana, drugi 31 dan, treci 29 dana, i sad za cetvrti ne znam kakav bi bio jer sam ponovo trudna. Ali mislim da bi bio na 27 dana po nekoj mojoj pretpostavki kad je bila ovulacija. Tak da, strpi se jos malo i vjerojatno bude stigla. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Nista mi nije rekao za utrice kao ako ih pocnem stavljati a nisam trudna odgoditi cu ciklus samo mi rekao da ne pijem nikakve stetne table i do petka ako ne procurim beta ponovo.Nazalost u izolaciji sam zbog muza i sad vise nigdje ne mogu izaci al ako ne dobijem rizikovati cu pa u petak vadit betu.Iskreno osjecam se slomljeno ko da me vlak udario i cice me bole tak da postoi svakako mogucnost za oboje.Mada iskreno malo me ta niska beta buni jer testovis u blijedo bili pozitivni od ponedeljka i cini mi se sve tamniji a beta u petak svega 13 po meni bi trebala biti makar 30.

    Iiii kakva je situacija? 

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Pozdrav, jutros sam radila test i negativan je. Željeli bismo treću bebu. Nismo nešto bili aktivni ovaj mjesec jer nam zbog situacije nije do ničeg, ali zadnji odnos je bio prije otprilike dva tjedna. Tada sam imala po svemu sudeći i ovulaciju jer sam imala i blaagoo krvarenje. Cicke me bole puno previše nego kad trebam dobiti kao i donji dio leđa. Je li ipak prerano za test.
    P. S. Ciklusi su neredoviti pa se kašnjenje menge baš ne mogu pouzdati. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.