Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Dea23

    Pozdrav, jutros sam radila test i negativan je. Željeli bismo treću bebu. Nismo nešto bili aktivni ovaj mjesec jer nam zbog situacije nije do ničeg, ali zadnji odnos je bio prije otprilike dva tjedna. Tada sam imala po svemu sudeći i ovulaciju jer sam imala i blaagoo krvarenje. Cicke me bole puno previše nego kad trebam dobiti kao i donji dio leđa. Je li ipak prerano za test.
    P. S. Ciklusi su neredoviti pa se kašnjenje menge baš ne mogu pouzdati.

    Ponovi test za 2,3 dana i bez obzira sta je na testu javi se ginekologu, ako je pozitivan za prvi pregled, ako je negativan da bi se ustanovili zbog cega su ti takvi ciklusi i da probate to u redoviti...

  • amal

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 🙂
    Zabrinuta sam zbog kasnjenja menstruacije. Zadnju menstruaciju imala sam 28.02., ciklusi su redoviti 29-30 dana. Imala sam nezasticeni spolni odnos s deckom 14.03. u noci na 15.03., ejakulirao je u mene. Pred menstruaciju uvijek imam 3,4 dana smedi iscjedak i  blago krvarenje.    
    Sada mi je 34. dan, nema nikakvih naznaka za dolazak menstruacije. Imam samo bijeli iscjedak nekad vodenast a nekad malo gusci, s time da sam 2 dana imala blijedo zuti iscjedak i osjecala sam blagi svrab no prestalo je. Noge me bole od drugog dana nakon odnosa sve do danas i pecka me u bradavicama uz lagano probadanje u jajnicima (cesce u lijevom) i trbuhu. Danas ujutro sam napravila test za trudnocu koji je bio negativan. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce iako je negativan test? Imam osjecaj da se nesto desava i mislila sam da se radi o trudnoci, ali ovaj negativan test me bas razalostio 😣 molim vas za vasa iskustva i misljenja. Bas sam zabrinuta. 

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    amal

    Pozdrav svima 🙂
    Zabrinuta sam zbog kasnjenja menstruacije. Zadnju menstruaciju imala sam 28.02., ciklusi su redoviti 29-30 dana. Imala sam nezasticeni spolni odnos s deckom 14.03. u noci na 15.03., ejakulirao je u mene. Pred menstruaciju uvijek imam 3,4 dana smedi iscjedak i blago krvarenje.
    Sada mi je 34. dan, nema nikakvih naznaka za dolazak menstruacije. Imam samo bijeli iscjedak nekad vodenast a nekad malo gusci, s time da sam 2 dana imala blijedo zuti iscjedak i osjecala sam blagi svrab no prestalo je. Noge me bole od drugog dana nakon odnosa sve do danas i pecka me u bradavicama uz lagano probadanje u jajnicima (cesce u lijevom) i trbuhu. Danas ujutro sam napravila test za trudnocu koji je bio negativan. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce iako je negativan test? Imam osjecaj da se nesto desava i mislila sam da se radi o trudnoci, ali ovaj negativan test me bas razalostio 😣 molim vas za vasa iskustva i misljenja. Bas sam zabrinuta.

    Skoro pa smo u istoj situaciji. 25.2. Zadnja menga, odnos tako oko 15. I jutros negativan test. Donji dio leđa me tak rastura da moram ponekad sjest da se smiri. Tak mi nikad nije pred mengu. Ne znam kaj  bi mislila. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Ako niste sigurne i testove izvadite betu

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Ja nemam di. Laboratorij u mom mjestu je u izolaciji jer je frajer ušetao unutra s koronom

  • amal

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Dea23

    amal

    Pozdrav svima 🙂
    Zabrinuta sam zbog kasnjenja menstruacije. Zadnju menstruaciju imala sam 28.02., ciklusi su redoviti 29-30 dana. Imala sam nezasticeni spolni odnos s deckom 14.03. u noci na 15.03., ejakulirao je u mene. Pred menstruaciju uvijek imam 3,4 dana smedi iscjedak i blago krvarenje.
    Sada mi je 34. dan, nema nikakvih naznaka za dolazak menstruacije. Imam samo bijeli iscjedak nekad vodenast a nekad malo gusci, s time da sam 2 dana imala blijedo zuti iscjedak i osjecala sam blagi svrab no prestalo je. Noge me bole od drugog dana nakon odnosa sve do danas i pecka me u bradavicama uz lagano probadanje u jajnicima (cesce u lijevom) i trbuhu. Danas ujutro sam napravila test za trudnocu koji je bio negativan. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce iako je negativan test? Imam osjecaj da se nesto desava i mislila sam da se radi o trudnoci, ali ovaj negativan test me bas razalostio 😣 molim vas za vasa iskustva i misljenja. Bas sam zabrinuta.
    Skoro pa smo u istoj situaciji. 25.2. Zadnja menga, odnos tako oko 15. I jutros negativan test. Donji dio leđa me tak rastura da moram ponekad sjest da se smiri. Tak mi nikad nije pred mengu. Ne znam kaj bi mislila


    Da, i mene leda bole od sredisnjeg dijela prema donjem. Meni odgovara samo kad lezim. 

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Cure meni vam je test sva tri puta pokazao plus prije izostanka ..odnosno 12 do 15 dpo....mislim ako tada radite i negativan je ..onda je negativan...jedino ako je ovulacija nastupila kasnije naravno ako je kasnije bilo i akcije..sretno!!


    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Meni prošli mjesec biokemijska, sada opet kasni dan dva, ne znam točno jer su mi ciklusi oko 31 dan.... Maloprije test negativan... Ne znam jel rano ili ne, al sve se bojim da je u igri neka cista... Noge su mi slabe, trbuh boli kao da ću dobiti, donji dio leđa bolucka i imam bijeli, bijelo žuti iscjedak koji nema morisa.. Al nakon prošlog mjeseca se i ne nadam baš,curke vama sretno...meni je prošli mjesec test bio malo kasnije pozitivan cca 6 dana nakon očekivane , kasnila valjda ovulacija. No završilo je biokemijskom. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tonkica111

    Meni prošli mjesec biokemijska, sada opet kasni dan dva, ne znam točno jer su mi ciklusi oko 31 dan…. Maloprije test negativan… Ne znam jel rano ili ne, al sve se bojim da je u igri neka cista… Noge su mi slabe, trbuh boli kao da ću dobiti, donji dio leđa bolucka i imam bijeli, bijelo žuti iscjedak koji nema morisa.. Al nakon prošlog mjeseca se i ne nadam baš,curke vama sretno…meni je prošli mjesec test bio malo kasnije pozitivan cca 6 dana nakon očekivane , kasnila valjda ovulacija. No završilo je biokemijskom.

    Opusti se i pokušaj misliti pozitivno... Sacekaj koji dan i ako ne dode ponovi test, jedino savjet ako test pokaže + odmah se javi ginicu da ti prepiše utrice kažu da su oni čuvar trudnoće.... A ako opet bude negativan isto se javi i dogovori pregled da se ustanovi zbog čega kasni... Držim fige da na kraju bude + kao kuća 
    😘😘

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Nekako imam osjećaj kao da mi je u vrijeme menstruacije sada ovulacija, po iscjetku rastezljivom i toj boli... Sve se premetilo 🤦🏻‍♀️🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.