Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Liliana sretno 🍀🍀

  • mila58

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovde. Pre svega zelim da Vas sve pozdravim. Napravila sam jutros test sa prvim jutarnjim urinom pokazao je onu jednu kontrolnu crtu i jos jednu ali je jako jako bleda bila tek mali trag od te crte. Kako sam uzela test ona je nestala. Medjutim radila sam test tek 6 dana posle odnosa ... menstruaciju trebam dobiti 6og aprila. Moze li Vase misljenje? A jutros i juce ujutru sam imala blagu mucninu i kada stisnem stomak muka mi,i imala sam bolove levog jajnika... hvala unapred❤

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    mila58

    Pozdrav,nova sam ovde. Pre svega zelim da Vas sve pozdravim. Napravila sam jutros test sa prvim jutarnjim urinom pokazao je onu jednu kontrolnu crtu i jos jednu ali je jako jako bleda bila tek mali trag od te crte. Kako sam uzela test ona je nestala. Medjutim radila sam test tek 6 dana posle odnosa … menstruaciju trebam dobiti 6og aprila. Moze li Vase misljenje? A jutros i juce ujutru sam imala blagu mucninu i kada stisnem stomak muka mi,i imala sam bolove levog jajnika… hvala unapred❤

    Jos je rano... Pričekaj dan neočekivane i onda ponovi test 

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    ćao svima ja sam ovde nova imam nedoumicu jednu i ne znam sta da radim ne mogu kod doktora zbog vanrdnog stanja pa bi vas zamolila da mi pomognete ako nesto moze....
    Ovako imam vodene ciste na jajniku nisu opasne ilecm ih ali ja imam redovnu mn dobijam na 29 da traje 6dana zadnja men mi je bila 2 februara i sve je bilo u redu u vreme plodnih dana i za vreme ovulacije imala sam nezasticen odnos i posle toga sam trebala da dobijem 2 marta ja sam dobila 1 i to je trajalo jedan dan krvarenje drugi dan braon sekret i treci dan malo krvi na vesu da li postoji mogucnost da sam trudna ili ne a sad treba da dobijem 30 marta radila sam test i jedan test je pokazao drugu mutnu bledu crtu koja je posle nestala stavicu sliku ispod......

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Aleksandra55

    ćao svima ja sam ovde nova imam nedoumicu jednu i ne znam sta da radim ne mogu kod doktora zbog vanrdnog stanja pa bi vas zamolila da mi pomognete ako nesto moze….
    Ovako imam vodene ciste na jajniku nisu opasne ilecm ih ali ja imam redovnu mn dobijam na 29 da traje 6dana zadnja men mi je bila 2 februara i sve je bilo u redu u vreme plodnih dana i za vreme ovulacije imala sam nezasticen odnos i posle toga sam trebala da dobijem 2 marta ja sam dobila 1 i to je trajalo jedan dan krvarenje drugi dan braon sekret i treci dan malo krvi na vesu da li postoji mogucnost da sam trudna ili ne a sad treba da dobijem 30 marta radila sam test i jedan test je pokazao drugu mutnu bledu crtu koja je posle nestala stavicu sliku ispod……
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Aleksandra55

    Aleksandra55

    ćao svima ja sam ovde nova imam nedoumicu jednu i ne znam sta da radim ne mogu kod doktora zbog vanrdnog stanja pa bi vas zamolila da mi pomognete ako nesto moze….
    Ovako imam vodene ciste na jajniku nisu opasne ilecm ih ali ja imam redovnu mn dobijam na 29 da traje 6dana zadnja men mi je bila 2 februara i sve je bilo u redu u vreme plodnih dana i za vreme ovulacije imala sam nezasticen odnos i posle toga sam trebala da dobijem 2 marta ja sam dobila 1 i to je trajalo jedan dan krvarenje drugi dan braon sekret i treci dan malo krvi na vesu da li postoji mogucnost da sam trudna ili ne a sad treba da dobijem 30 marta radila sam test i jedan test je pokazao drugu mutnu bledu crtu koja je posle nestala stavicu sliku ispod……

    Slike ucitaj na ibb.co i vamo kopiraj link... 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Aleksandra55

    ćao svima ja sam ovde nova imam nedoumicu jednu i ne znam sta da radim ne mogu kod doktora zbog vanrdnog stanja pa bi vas zamolila da mi pomognete ako nesto moze….
    Ovako imam vodene ciste na jajniku nisu opasne ilecm ih ali ja imam redovnu mn dobijam na 29 da traje 6dana zadnja men mi je bila 2 februara i sve je bilo u redu u vreme plodnih dana i za vreme ovulacije imala sam nezasticen odnos i posle toga sam trebala da dobijem 2 marta ja sam dobila 1 i to je trajalo jedan dan krvarenje drugi dan braon sekret i treci dan malo krvi na vesu da li postoji mogucnost da sam trudna ili ne a sad treba da dobijem 30 marta radila sam test i jedan test je pokazao drugu mutnu bledu crtu koja je posle nestala stavicu sliku ispod……

    Moguće da je to krvarenje bilo implantacijsko, po meni je najbolje da ponovis test... 

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Evo i ja da se javim.Nisam vise nigdje isla jer je stanje stvarno strasno.Uglavnom cula sam se sa doktorom(sef je ginekologije pa se nadam da valjda zna najbolje)i on kaze da je po njemu to trudnoca da ako ne dobijem ponovim betu u petak posto sam imala malo braon iscjedka.Eto ja vise ne znam sta da radim iskreno bila sam se opustila i onda on mi to rece.Javim vam se opet.

    [/url

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/NKPHzfp
    https://ibb.co/8dDYzyf
    https://ibb.co/2c0N9cN

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Super, nada je tu 🤗🤗Biti ce to ok! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.