Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Sutra idem.Zvala sam danas doktoricu i kaze da dodjem sutra cisto da opet pogleda da nije sta ostalo da to iskljucimo mada kaze bila sam na kontroli 10 danas posle kiretaze i bilo je sve cisto i vraceno na mjesto i endometrium bio 3,5.
    Ali nema veze otici cu da budem sigurna.
    Malo me brine sto su jos uvijek crtice tako blijede pogotovu kad se test osusi ja sva premrem mada vidim i sama da tamni ali eto psiha je cudo.Razumice me zene koje su godinama peljile u negativne testove i cekale plusic.

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Sutra idem.Zvala sam danas doktoricu i kaze da dodjem sutra cisto da opet pogleda da nije sta ostalo da to iskljucimo mada kaze bila sam na kontroli 10 danas posle kiretaze i bilo je sve cisto i vraceno na mjesto i endometrium bio 3,5.
    Ali nema veze otici cu da budem sigurna.
    Malo me brine sto su jos uvijek crtice tako blijede pogotovu kad se test osusi ja sva premrem mada vidim i sama da tamni ali eto psiha je cudo.Razumice me zene koje su godinama peljile u negativne testove i cekale plusic.

    Javo obavezno sta je doktor rekao.... 

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Sutra idem.Zvala sam danas doktoricu i kaze da dodjem sutra cisto da opet pogleda da nije sta ostalo da to iskljucimo mada kaze bila sam na kontroli 10 danas posle kiretaze i bilo je sve cisto i vraceno na mjesto i endometrium bio 3,5.
    Ali nema veze otici cu da budem sigurna.
    Malo me brine sto su jos uvijek crtice tako blijede pogotovu kad se test osusi ja sva premrem mada vidim i sama da tamni ali eto psiha je cudo.Razumice me zene koje su godinama peljile u negativne testove i cekale plusic.

    Stara beta ne bi trebala tamniti uopce...mozda ti je ovul.bila oko 5 og....


    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Pa ne znam mozda i kasnije jer muz mi je bio kuci 6,7 i 8og ali zar ne bi test bio jace pozitivan da je tad bila O?
    Boze koje psihicke muke 
    Uradila sam ukupno 7testova.Znam trebala sam betu ali su me vratili kaze samo hitne analize rade jer je vandredno stanje.
    Svakako vam javim sutra sta mi je rekla.

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Pa ne znam mozda i kasnije jer muz mi je bio kuci 6,7 i 8og ali zar ne bi test bio jace pozitivan da je tad bila O?
    Boze koje psihicke muke
    Uradila sam ukupno 7testova.Znam trebala sam betu ali su me vratili kaze samo hitne analize rade jer je vandredno stanje.
    Svakako vam javim sutra sta mi je rekla.

    Sve ovisi u stvari kad se dogodila implantacija ona se desava otprilike id 7 do 12 dana nakon ovulacije. A spermici mogu odredi do 72 sata, i recimo da ste se seksali 6og a ovulacija bila npr 8og i do oplodnje da je doslo 16og i implantacije. Kuzis sta hocu reci... Tako da ako tamni testic po meni je to to, a ako ne ili blijedi znamo šta je... 

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Pa sve je moguce 16og oko podne je uradjen prvi test ja ne znam da li na njemu vidite sta ali ja uzivo vidim.Naravno to se tek nazire ali eto meni se cini da na tim malim testovima linija napreduje.Pogrijesila sam mozda sto nisam i ove ostale uzela baby rapid nego u dm-u.Na clear blue to sto je linija tamnija od ostalih me ne iznenadjuje jer je dosta bolji iako je i on osjetljiv 25.

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Pa sve je moguce 16og oko podne je uradjen prvi test ja ne znam da li na njemu vidite sta ali ja uzivo vidim.Naravno to se tek nazire ali eto meni se cini da na tim malim testovima linija napreduje.Pogrijesila sam mozda sto nisam i ove ostale uzela baby rapid nego u dm-u.Na clear blue to sto je linija tamnija od ostalih me ne iznenadjuje jer je dosta bolji iako je i on osjetljiv 25.

    Uzmi opet npr clear blue i napravi test ako je crta tamnija od onog prošlog, onda izgleda da je bebica na putu, a gin nije nista mogao vidjeti jer je bilo rano

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Evo me.Imam cistu na lijevom jajniku 40mm kaze doktorica da je moguce da mi je zato test pozitivan al to znamo sta znaci(tumor) ali kaze da pored tumor markera izvadim i betu ujutru iako je endometri samo 6,9 ali je los uz u domu zdravlja.Tak da totalni crnjak na kraju eto ispade da imam tumorsku cistu a ne trudnocu samo mi nisu jasni ti testovi sto tamne.Ali trudnoca sa 6,9 endometriuma je prosto nemoguca.

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Evo me.Imam cistu na lijevom jajniku 40mm kaze doktorica da je moguce da mi je zato test pozitivan al to znamo sta znaci(tumor) ali kaze da pored tumor markera izvadim i betu ujutru iako je endometri samo 6,9 ali je los uz u domu zdravlja.Tak da totalni crnjak na kraju eto ispade da imam tumorsku cistu a ne trudnocu samo mi nisu jasni ti testovi sto tamne.Ali trudnoca sa 6,9 endometriuma je prosto nemoguca.

    Za zacece endometrij mora biti minimalno 7mm (s obzirom da si rekla da je uzv los ima nade) meni je na desno jajniku bilo nesto, za sto je dr sumnjao da je ili vanmaternicna, ili cista nekakva, nesto, 1/3 jajnika prekrivalo, a u maternici se nije nista vidjelo, i samo su mi pratili betu i redovito radili uzv da vide situaciju kak se razvija... I na kraju se ispostavilo da je to na jajniku zuto tijelo i tek kad je beta narasla preko 1000 to zuto tijelo se krenulo smanjivati, a u maternici na endometriju tockica rasti... Tako da ima jos nade... Drzim fige

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Pa iskreno bas je los uz ako hocete mogu sliku postaviti da vidite stanje.Ali necu bezveze sebe da cimam da je trudnoca ako nije.Naravno voljela bih da je sve oke i da je trudnoca a ne sve to od ciste ali da cista je ogromna pokazali mi je i izvukla uz i prekriva skoro citav jajnik.Voljela bih stvarno da ima nade za mene ali Boze moj da bi samo ciste da se rijesim pa ako ostanem normalna idem dalje  

    [/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.