Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Pa iskreno bas je los uz ako hocete mogu sliku postaviti da vidite stanje.Ali necu bezveze sebe da cimam da je trudnoca ako nije.Naravno voljela bih da je sve oke i da je trudnoca a ne sve to od ciste ali da cista je ogromna pokazali mi je i izvukla uz i prekriva skoro citav jajnik.Voljela bih stvarno da ima nade za mene ali Boze moj da bi samo ciste da se rijesim pa ako ostanem normalna idem dalje

    Ajde stavi sliku da vidimo.... Ciste ne nastaju od jednom, i ne tolike.. 

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/1fVpmcF
    Eto ako ne vidis dobro postaviti cu doo po dio.Doktorica ta smatra(druga privatno mi je vodila trudnocu) da je bila i u trudnoci i prije trudnoce.

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    https://ibb.co/1fVpmcF
    Eto ako ne vidis dobro postaviti cu doo po dio.Doktorica ta smatra(druga privatno mi je vodila trudnocu) da je bila i u trudnoci i prije trudnoce.

    https://ibb.co/N3Mf59d ovako je meni bilo na jajniku kad se krenulo smanjivati... A bilo je duplo vece (nemam slike) i to je to zuto tijelo sto nisu znali sta je pa su sumnjali na sve i svasta.. 

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Nemam pojma iskreno nisam vise normalna.Sutra vadim betu i tumor markere pa se javim opet.
    Hvala ti puno,do neba!

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Nemam pojma iskreno nisam vise normalna.Sutra vadim betu i tumor markere pa se javim opet.
    Hvala ti puno,do neba!

    Ja se nadam da je sve u redu i da su digli paniku bez veze... Sretno 😘

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    Nemam pojma iskreno nisam vise normalna.Sutra vadim betu i tumor markere pa se javim opet.
    Hvala ti puno,do neba!

    Samo da ti kazem tumorski markeri ti u trudnoći mogu biti malo povišeni, tako da znas da se ne prepadnes u slucaju toga... 

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    I ja se nadam da je sve oke i da je ta cista samo vodena i da ce puknuti sama.A trudnoce ako neam Boze moj odmoriti cu sad pa posle probati.
    ❤️

    [/url

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Liliana_K

    I ja se nadam da je sve oke i da je ta cista samo vodena i da ce puknuti sama.A trudnoce ako neam Boze moj odmoriti cu sad pa posle probati.
    ❤️

    Najbitnije je psihički se smiriti i onda lagano dalje. Vjerujem da je sve ovo pogotovo sad za tebe pre stresno... 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Jesi izvadila nalaze?? 

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Evo sad stigli.Markeri su oke a beta svega 13,1.Po mom misljenju beta je rasla jer su testovi bili tamniji ali je ocigledno da je opala i da pada ili je zaista od ciste.Uglavnom bitno je da su markeri oke.

    [/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.