Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mar

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav meni je identicno kao Tonkici na digitalnom ne znam da li se uopce smije nadzirati okomita crta ili je to posto je digitalni.
    Sve simptome imam kao prosle 2 trudnoce, zadnja menstruacija 30.1. 
    28.02.vadila betu (znam prerano al jednostavno sam nestrpljiva) iznosila je 2.3 u Lab plus ref.vrijednosti pisu da je od 2.30 od 1 tj trudnoce
    Zadnja trudnoca prije 3 godine , 3 testa negativna Beta je bila 3 a ipak je bila na kraju pozitivno.
    Sutra cu ponoviti betu 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    mar

    Pozdrav meni je identicno kao Tonkici na digitalnom ne znam da li se uopce smije nadzirati okomita crta ili je to posto je digitalni.
    Sve simptome imam kao prosle 2 trudnoce, zadnja menstruacija 30.1.
    28.02.vadila betu (znam prerano al jednostavno sam nestrpljiva) iznosila je 2.3 u Lab plus ref.vrijednosti pisu da je od 2.30 od 1 tj trudnoce
    Zadnja trudnoca prije 3 godine , 3 testa negativna Beta je bila 3 a ipak je bila na kraju pozitivno.
    Sutra cu ponoviti betu

    Definitivno ponoviti betu. Sretno i javi 

  • mar

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da da ponovit cu... inace nemam izrazen pms osim grudi koje au bolne 2-3 dana zatim bol prestane i dode menstruacija.
    A sada mi je jako izrazena bol u grudima, kada silazim stepenicama moram ih pridrzavati 😅 , nesanica i mokrenje koje me dovodi do ludila nocu se dizem 3-4 puta mokriti.
    A vidjeti cemo sutra, svakako javim

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    mar

    Da da ponovit cu… inace nemam izrazen pms osim grudi koje au bolne 2-3 dana zatim bol prestane i dode menstruacija.
    A sada mi je jako izrazena bol u grudima, kada silazim stepenicama moram ih pridrzavati 😅 , nesanica i mokrenje koje me dovodi do ludila nocu se dizem 3-4 puta mokriti.
    A vidjeti cemo sutra, svakako javim

    Ima potencijala 
    Držim fige da beta bude pozitivna 😘

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    mar

    Pozdrav meni je identicno kao Tonkici na digitalnom ne znam da li se uopce smije nadzirati okomita crta ili je to posto je digitalni.
    Sve simptome imam kao prosle 2 trudnoce, zadnja menstruacija 30.1.
    28.02.vadila betu (znam prerano al jednostavno sam nestrpljiva) iznosila je 2.3 u Lab plus ref.vrijednosti pisu da je od 2.30 od 1 tj trudnoce
    Zadnja trudnoca prije 3 godine , 3 testa negativna Beta je bila 3 a ipak je bila na kraju pozitivno.
    Sutra cu ponoviti betu

    Meni digitalan isto imao kao okomiti okvir bijeli al ne znam jel to išta znači, mislim da ne😐

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Nazalost to nista ne znaci na digitalnom :( 

  • mar

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ponovila betu 1 dan izostanka mensteuacije iznosi 2.30 .
    U laboratoriju kazu da je prerano i da je najniza pozitivna vrijednost. Nije porasla u 3 dana , ali oni smatraju da je prerano i da moram.pricekati jos bar tjedan dana. Iako imam osjecaj da sam trudna koji me u prosle 2 trudnoce nije prevario, sada vec smatram da sam mozda i umislila...

  • Swetty

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Radila test 3 dana prije očekivane menstruacije. Sta mislite? Pozitivan ili ne? 

  • Swetty

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Swetty

    Radila test 3 dana prije očekivane menstruacije. Sta mislite? Pozitivan ili ne?

    http://imgur.com/a/2xsIYle

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Swetty

    Swetty

    Radila test 3 dana prije očekivane menstruacije. Sta mislite? Pozitivan ili ne?
    http://imgur.com/a/2xsIYle

    Po ovom sto vidim pozitivan. Čestitam 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.