Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    katja111

    Vašemišljenje? 😊

    Odi na ibbo.co i uploadaj fotku, tu stavi link

  • katja111

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Ova skroz lijeva crtica nije testna crtica. Kao da mi se čini da se nazire neka sjena, ajde ponovno slikaj na boljem svjetlu.

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    I meni se čini da se nadzire nesto... Ponovi test, možda cak sutra sa prvim urinom od istog proizvođača 

  • katarina220

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo drage,menga mi kasni vec 15 dana,radila sam test uvece i test ujutru i oba su negativna,ali se menga ne pojavljuje,sutra idem da uradim betu....
    Nadam se da ce biti sve u reduu...
    Pozdravv :)

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    katarina220

    Zdravo drage,menga mi kasni vec 15 dana,radila sam test uvece i test ujutru i oba su negativna,ali se menga ne pojavljuje,sutra idem da uradim betu….
    Nadam se da ce biti sve u reduu…
    Pozdravv :)

    I bez obzira kakva beta bila svakako se javi ginekologu. I javi rezultat 

  • katarina220

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    katarina220

    Zdravo drage,menga mi kasni vec 15 dana,radila sam test uvece i test ujutru i oba su negativna,ali se menga ne pojavljuje,sutra idem da uradim betu….
    Nadam se da ce biti sve u reduu…
    Pozdravv :)
    I bez obzira kakva beta bila svakako se javi ginekologu. I javi rezultat

    Hvala,javljam sve,nadamo se pozitivnom

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Curke koliko nakon implantacije da radim test? 

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    NeverGiveUp55

    Curke koliko nakon implantacije da radim test?

    Najsigurnije je na dan ocekivane M.

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Bebac24

    NeverGiveUp55

    Curke koliko nakon implantacije da radim test?
    Najsigurnije je na dan ocekivane M.

    Meni sad kasnib10 dana trebala ke doc 19.02 , ali po mojim procjenama imala san kasu ovulaciju 21.02 i tad sam i imala odnos i 25.02 po mojoj nekoj sam imala implantacijsko krvarenje jer ujutro mi nije bilo nista malo prisutnih bolova leda i jajnika i negdje oko 8 sati osjetim ja da mi je curnilo i odem na wc i na ulosku malo krvi ono bas svjeze vise roza nego crvena i obrisem se i na papiru skroz malo krvi i 2 3 zilice koje su taj moment pukle i iscurile... I kroz nekih 20 minuta i bolovi koji su bili nestali su... I sad ako je tad bila implatacija danas je onda 4ti dan da mi kasni...aa maternica da je odbacila prod procurila bi vec ima 2 3 dana sigurno.... Pa zato putam nebu se tila razocarat al opet me kopka... All ono iman onaj filing da je to to.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.