Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Curee... Kasni mi već 8 dana, prva tri dana testovi negativni, potom 2 pozitivna i danas digitalni negativan... Ništa mi nije jasno, trebala bih sljedeci tjedan betu vaditi al čisto da pitam jel itko imao takve rezultate?

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tonkica111

    Curee… Kasni mi već 8 dana, prva tri dana testovi negativni, potom 2 pozitivna i danas digitalni negativan… Ništa mi nije jasno, trebala bih sljedeci tjedan betu vaditi al čisto da pitam jel itko imao takve rezultate?

    Daj slike testova ibb.co na tu str ucitas slike i kopiras vamo link... Test lazno pozitivan ne moze biti, osim ako si uzimala nešto od preparata sto sadrzi hcg, a moguće ne nazalost i biokemijska, svakako izvadi betu, i bez obzira na sve javi se ginekologu. 

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/xXKKHxZhttps://ibb.co/K9Wyb7w

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    O ovaj sta se ne vidi je dan nakon ovoga gdje se nazire plus, na digitalnom je jednostavno izbacilo minus

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/F6QK4hNOd danas dva negativna, vjerovatno biokemijska ako je uopće i bila. 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Pa cini mi se da ima sjena? 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Kakvi su ti ciklusi? 

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    A dosta zbrkani, ovo je već treći put u pola godine da mi kasni, doduše prošla dva puta po 5 dana.... Inače ciklusi oko 31 dan... 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Cudno malo.. Najbolje izvadi betu... Ona ce ti sigurno reci, jer dokle god nema vještice ima nade! Ja ću se nadati da nije biokemijska nego da te tvoja beba od početka zeza ❤️

  • Avatar Tonkica111

    Tonkica111

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Mislim se svakako naručit u doktora na pregled, još nema vještice samo bež roskasti bris danas i kao nekakva sitna krvava žilica, verovatno ću onda dobiti danas, sutra menstruaciju. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.