Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Ako si citala moj post, isto mi je kasnila 5 dana imala san kasnu ovulaciju osjrtila sam to i sad mi kasni danas 7 dan, a odmos sam imala 21.2 i jutros malo prokrvarila i stalo... Sad cu sacekat jos 10ak dana pa cu napravit test... 

  • Avatar tamica0002

    tamica0002

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Da citala sam, ja nemam krvarenja, nisam ni imala to implatacijsko, samo sam pocela osjecati mucnine i umor. I svi testovi pozitivni. I imala sam redovnu kontrolu kod ginekologa kao nakon menstruacije, ali posto nije dosla rekla sam kstavit cu pregled pa da vidim kaj bude. Ali nije se nisra vidlo i danas dok me zvao rekoa je da je beta pozitivna i da se nije vidjelo jer je sve to jos dosta malo malo. Pa sad cekamo prvi uzv. Nadam se da bude sve okej uglavnom.
    A jesi radila test?  

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Test sam radila prije i bija je pozitivan al mislim da je bia pozitivan radi ovulacije, jer jutroa kad sam radila bija je negativan... Al to mi je iscurilo malo krvi i to je sve sad vec nema apsolutno nista... Tako da cu sacekat jedno 10 dana pa cemo vidit sta ce bit napravit cu opet test... Jer taj zadnji odnos kad je bija sva ačerma je ostala u meni bas nista nije iscurilo vani aa tad mi je taman bila i ta kasna ovulacija... 

  • Avatar tamica0002

    tamica0002

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    A da pocekaj pa ces vidjeti, ja sam ih radila nakon sto mi je kasnila 2 dana i svaki dan od tada mi je crtica bila sve jasnija i vidljivija, aad je bas jako vidljiva. Uglavnom sretno i javi ishod 😇🙏

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    tamica0002

    A da pocekaj pa ces vidjeti, ja sam ih radila nakon sto mi je kasnila 2 dana i svaki dan od tada mi je crtica bila sve jasnija i vidljivija, aad je bas jako vidljiva. Uglavnom sretno i javi ishod 😇🙏

    Sretno ti draga i neka ave bude uredu😘
    Ocu obavezno ❤️🙇‍♀️

  • Marigold

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    NeverGiveUp55

    Pozdrav cure
    Unaprijed se ispričavam na podugom postu
    sljedeca situacija ja kad san bila na pregledu 21. 02 nakon pregleda poteklo je malo krvi i u vecer nakon odnosa poteklo malo krvi i stalo bice bilo nadrazeno od pregelda i od odnosa.. i ja san misla da san dobila M i tu noc sam ja jos jedan put imala odnos i kazen ja dragome da moze zavrsi u mene jer kao dobila sam M medutim to je do jutra stalo a mene su nastavili malo bolit jajnici i leda, al ne oni klasični simptomi kao za M koje inace imam, ni cice ni pristici nista… Danas mi je 7 dan kako mi kasni moze bit da mi je onda to bila kasna ovulacija… I danas ujutro ja se probudim nije bilo nista i kad sam dosla na posa osjetin ko da mi je procurilo ja na zahod kad ono je ali prvo to kad san bila bilo je totalno malo na ulosku i kad san se obrisala bile su 2 zilice i malo krvi svjeze ko da su sad pukle ć i iscurile i sad kad iden piskit bila san vec par puta na ulosku nista a kad se obrisem totalno malo tako rec nista… I bolovi su odjednom stali… A sinoc i preksinoc me mucila nesanica sta ja stvarno nikad nisam imala problema s tim aa i nikad mi se to nije desilo prije M… Al da se razumio opustena san uopce nerazmisljam i tome nego ono rekla san sta bude bice sta bog da i to je to ugl totalno opustena… Sad mozda postoji mogucnost da se ipak radi o trunocu i da se jutros ugnjezdilo i da je zato poteko malo krvi i stalo ili strucno implantacijsko krvarenje.. . Sad opet za testove mi je rano moran opet cekat bar 7 10 dana da vidin kako ce se situacija razvijat…
    Sta vi cure mislite??

    Meni je tako bilo. Ispostavilo se da sam samo imala slabiju mens. I onda iduci put kad sam dobila nadoknadilo se. Ali ako nisi sigurna izvadi betu i neka bude kako ti zelis. 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Marigold

    NeverGiveUp55

    Pozdrav cure
    Unaprijed se ispričavam na podugom postu
    sljedeca situacija ja kad san bila na pregledu 21. 02 nakon pregleda poteklo je malo krvi i u vecer nakon odnosa poteklo malo krvi i stalo bice bilo nadrazeno od pregelda i od odnosa.. i ja san misla da san dobila M i tu noc sam ja jos jedan put imala odnos i kazen ja dragome da moze zavrsi u mene jer kao dobila sam M medutim to je do jutra stalo a mene su nastavili malo bolit jajnici i leda, al ne oni klasični simptomi kao za M koje inace imam, ni cice ni pristici nista… Danas mi je 7 dan kako mi kasni moze bit da mi je onda to bila kasna ovulacija… I danas ujutro ja se probudim nije bilo nista i kad sam dosla na posa osjetin ko da mi je procurilo ja na zahod kad ono je ali prvo to kad san bila bilo je totalno malo na ulosku i kad san se obrisala bile su 2 zilice i malo krvi svjeze ko da su sad pukle ć i iscurile i sad kad iden piskit bila san vec par puta na ulosku nista a kad se obrisem totalno malo tako rec nista… I bolovi su odjednom stali… A sinoc i preksinoc me mucila nesanica sta ja stvarno nikad nisam imala problema s tim aa i nikad mi se to nije desilo prije M… Al da se razumio opustena san uopce nerazmisljam i tome nego ono rekla san sta bude bice sta bog da i to je to ugl totalno opustena… Sad mozda postoji mogucnost da se ipak radi o trunocu i da se jutros ugnjezdilo i da je zato poteko malo krvi i stalo ili strucno implantacijsko krvarenje.. . Sad opet za testove mi je rano moran opet cekat bar 7 10 dana da vidin kako ce se situacija razvijat…
    Sta vi cure mislite??
    Meni je tako bilo. Ispostavilo se da sam samo imala slabiju mens. I onda iduci put kad sam dobila nadoknadilo se. Ali ako nisi sigurna izvadi betu i neka bude kako ti zelis. 😊

    Da ali to krvarenje je trajalo svega par sati i stalo... 

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Never, test ti nece  biti pozitivan radi ovulacije. To je nemoguce. Reagira na beta HCG, hormon koji se stvara nakon implantacije u maternici. Mozda ti je bio lazno pozitivan iz nekog drugog razloga. Svakako ako ne dobijes otidi vidjeti kod doktora o cemu se radi. Moguca je kasna implantacija ali bi ti svejedno nakon izostanka menstruacije od 7 dana test pokazao plus, obzirom sa su ti menstruacije uglavnom redovite. Savjetujem sutra ujutro opet test i kakav god bio rezultat javit se ginekologu i vidjet o cemu je rijec. Sretno 😉

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Fluffy

    Never, test ti nece biti pozitivan radi ovulacije. To je nemoguce. Reagira na beta HCG, hormon koji se stvara nakon implantacije u maternici. Mozda ti je bio lazno pozitivan iz nekog drugog razloga. Svakako ako ne dobijes otidi vidjeti kod doktora o cemu se radi. Moguca je kasna implantacija ali bi ti svejedno nakon izostanka menstruacije od 7 dana test pokazao plus, obzirom sa su ti menstruacije uglavnom redovite. Savjetujem sutra ujutro opet test i kakav god bio rezultat javit se ginekologu i vidjet o cemu je rijec. Sretno 😉

    Hvala puno... Je to sve malo zapetljana prica... Al pokhsat cu se strpit jos malo pa vu ponovit test, ako bude negativat idem doktoru.. 😘😘

  • katja111

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vaše mišljenje? 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.