Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 💚❤️

    💚❤️

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Dobro vece
    Da li bi mogao jos neko da protumaci ovaj test.
    Da napomenem da su mi ciklusi nekad na 30 dana nekad 40 dana, kako kad. Radila test malopre, danas mi je 30i dan, i cini mi se da vidim svetlu bas svetlu plavicastu liniju. Hvala unapred
    https://ibb.co/c1rT0p9

    👩‍🦰28g sve ok👨‍🦱38g Oligoasthenoteratozoospermia
    02/21 Aspiracija 18jc, zaledjeno 10 🐧
    04/21 Prvi Fet = Beta 0
    10/21 Drugi Fet beta 0
    05/22 Treci Fet beta 0
    11/22 Stimulacija, 16jc, 14 blastocista
    02/23 Cetvrti Fet, imamo poz test, cekamo betu.
    12dt beta 539😍

  • Avatar Ketty1309

    Ketty1309

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Vidim je i ja! 

  • Avatar Boba

    Boba

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Na prvi pogled ništa nisam vidjela ak kad sam malo bolje pogledala vidim jako jako svijetlu crticu🥰


    Da

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Marija vidim inia crticu
    Kolko dugo pokusavate i kolko godina imas?
    Imas simptome nalon Ovulacije?

  • Avatar 💚❤️

    💚❤️

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Marija vidim inia crticu
    Kolko dugo pokusavate i kolko godina imas?
    Imas simptome nalon Ovulacije?

    27 godina, pokusavamo 1 godinu 🙈 s'tim da muz ima dijagnozu Oligospermia i u aprili imamo prvu konsultaciju za VTO. I iz klinike preko mejla su mi poslali da odmah predjemo na vto, posti nema svrhe raditi inseminaciju sa takvom dijagnozom. Al mozda su cuda moguca 🤔☺️.
    Simptomi, pa pojma nemam. Jedino su mi cudne grudi, pred mestruaciju me uvek bas bole bukvalno na svaki pokret a sad nista.
    Ponovicu test za par dana sa jutarnjom mokracom. Rado bih radila betu, al ovde gde zivim je jednostavno ne rade. Hvala svima na odgovorima. 

    👩‍🦰28g sve ok👨‍🦱38g Oligoasthenoteratozoospermia
    02/21 Aspiracija 18jc, zaledjeno 10 🐧
    04/21 Prvi Fet = Beta 0
    10/21 Drugi Fet beta 0
    05/22 Treci Fet beta 0
    11/22 Stimulacija, 16jc, 14 blastocista
    02/23 Cetvrti Fet, imamo poz test, cekamo betu.
    12dt beta 539😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Naravno da su  cuda moguca i vjerujem da si trudna 👍👍

  • oneya

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hej drage curke 🤗
    Je li moguce da bas 3 testa budu negativna? 😂😂 
    Moja situacija je sledeca🤗
    Svaki mjesec sam dobijala 22. (Rujan 22. Listopad 22. Studeni 22.) A onda prosinac 19. Sijecanj 17. A ovaj mjesec sam trebala dobiti 14. no nje nema jos a ja imam tri negativna testa 😂😂
    Clear blue radjen dan prije ocekivanog dana, jedan na dan ocekivane i jedan jucer.
    Na bebici radimo oko pola godine, imali smo aktivno odnose i u danima ovulacije. Od simptoma me malo "boli" stomak vec 4, 5 dana, nadutost, grudi takodje.. 
    Godinama mi nije kasnila ni dan. Kladila bih se reci i u sat. 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Iskreno vjerujem u testove ali eto imam i taj dio sumnje 🤔
     

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    oneya

    Hej drage curke 🤗
    Je li moguce da bas 3 testa budu negativna? 😂😂
    Moja situacija je sledeca🤗
    Svaki mjesec sam dobijala 22. (Rujan 22. Listopad 22. Studeni 22.) A onda prosinac 19. Sijecanj 17. A ovaj mjesec sam trebala dobiti 14. no nje nema jos a ja imam tri negativna testa 😂😂
    Clear blue radjen dan prije ocekivanog dana, jedan na dan ocekivane i jedan jucer.
    Na bebici radimo oko pola godine, imali smo aktivno odnose i u danima ovulacije. Od simptoma me malo "boli" stomak vec 4, 5 dana, nadutost, grudi takodje..
    Godinama mi nije kasnila ni dan. Kladila bih se reci i u sat. 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Iskreno vjerujem u testove ali eto imam i taj dio sumnje 🤔

    Najsigurnije ti je da odes izvaditi betu, ako je pozitivna, trudna si, ako je negativna javi se ginekologu. Možda je došlo do hormonskog disbalansa. Iako držim fige da je trudnoca 

  • oneya

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Imas pravo 🤗⚘🥰

  • oneya

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    salina060

    Pozdrav, zanima me da li je neko imao ovakav rezultat na clear blue digitalnom testu? Malo me buni jer je kod negativnog rezultata samo minus a ovdje ima kao ovaj okvir za mjesto gdje treba biti plus🤔🤔

    I ja sam prije par dana imala isti ezultat.. 😏jesi li saznala da li to zapravo tako treba biti? Jer je digitalni? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.