Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marigold

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Maja90

    Znam da se to ne racuna, ali ovako izgleda nakon satichttps://ibb.co/x805LVW

    Najvjerovatnije da ti je ovulacija malo okasnila. Ali ja mislim da je trudnoca u pitanju. 😊 Ponovi sutra ujutru test. Srecno. 😊

  • Maja90

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Jao, Marigold, to bi bilo divno 😊😊😊
    Citala sam negde da moze da bude u pitanju evaporacijska crtica nakon isteka vremena predvidjenog za ocitavanje testa,ali ona je valjda siva, a meni se cini da je ova moja rozikasta... 
    Znam da smaram, ali ne znam sta cu sa sobom... 
    Mislila sam ujutru da idem da izvadim betu? 

  • Marigold

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Maja90

    Jao, Marigold, to bi bilo divno 😊😊😊
    Citala sam negde da moze da bude u pitanju evaporacijska crtica nakon isteka vremena predvidjenog za ocitavanje testa,ali ona je valjda siva, a meni se cini da je ova moja rozikasta…
    Znam da smaram, ali ne znam sta cu sa sobom…
    Mislila sam ujutru da idem da izvadim betu?

    Gledajuci po prvom testu mislim da je trudnoca u pitanju. Sto se tice tih plocica ja im slabo i vjerujem imam lose iskustvo s njima. Meni se sav razmrljao drugarici pokazao trudnocu a imala mesnatu cistu. Ali tad crtice bas potamne. A drugoj drugarici je pokazao kao i tebi i trudna je vec 5mj. U svakom slucaju ili beta ili jos 1 test. Srecno. ❤️

  • Maja90

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala ti do neba!!! Ulepsala si mi dan!!! 💖💖💖🌷🌷
    Uradicu betu danas popodne ili sutra ujutru ☺

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Maja90

    Hvala ti do neba!!! Ulepsala si mi dan!!! 💖💖💖🌷🌷
    Uradicu betu danas popodne ili sutra ujutru ☺

    Ja vidim na svim slikama blagu crticu. Kupi clearblu digitalni i on tocno pokaze tjedne. Ja sam isto tako prosla. Napravila neki na stapicu, nista, pogledala nakon 2 h a ono blijeeedo blijedo. Isla kupit digitalni i pokazao + 2-3t 🙂 sretno

  • Maja90

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Diiiivnooo, blago tebi! 😊Nadam se da ce I meni biti tako! 😊
    Samo sto ovde kod mene vlada nestasica testova... U jednoj apoteci ih uopste nisu imali, u drugoj samo ovaj Pregna... 🙁Tako da cu morati popodne na betu...
    Javljam vesti cim saznam 😊
    Hvala vam puno!!! 

  • Avatar tamica0002

    tamica0002

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Hej cure, molim vas pomoc, radila sam 5 testova i svi pozitivni, jucer bila kod ginekologa i trudna bi trebala biti 5+4 tj, ali nije se nista vidjelo na uzv-u 😔. Danas sam vadila betu i sad cekam nalaz, ali zanima me dali je tko imao slican slucaj i da je kasnije ipak sve ok?? Mislite da je jos uvijek prerano? Bas sam se prepala. Pa vas molim za misljenja i iskustva 🙏

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Ja sam u prosloj trudnoci isla sa 6+3 i vidjela se mala mrvica, ali još bez otkucaja. Mislim da si išla puno pre rano ginekologu i uopće me čudi da te tako rano naručio. Još ako je bila kasnija ovulacija. Da li se vidjela barem gestacijska? To bi se već moglo vidjeti....uglavnom nema druge nego se strpiti još 10tak dana, sigurno će sve biti ok. Možeš i vaditi betu 2x da vidš dupla li se. Sretno!

  • Avatar tamica0002

    tamica0002

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ne,nije se vidjelo nista, i mislim po meni da je bila kasnije ovulacija. Sad cekam nalaz bete pa da vidim sta se dogada, mislim vidim po forumima da sve ovisi od trudnice do trudnice, ali strah me da nebi nesto bilo okej. Iman dosta simptoma i bolne grudi i lagane mucnine i bol u ledjima. Bas sam u panici. Nadam se da ce beta biti okej i da ce se slj put nesto vidjeti...

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    tamica0002

    Ne,nije se vidjelo nista, i mislim po meni da je bila kasnije ovulacija. Sad cekam nalaz bete pa da vidim sta se dogada, mislim vidim po forumima da sve ovisi od trudnice do trudnice, ali strah me da nebi nesto bilo okej. Iman dosta simptoma i bolne grudi i lagane mucnine i bol u ledjima. Bas sam u panici. Nadam se da ce beta biti okej i da ce se slj put nesto vidjeti…

    Naravno, svaka trudnoca je drugacija. Ne treba dizati paniku unaprijed, sigurna sam da ce biti sve ok i da ces za 8 mjeseci drzati svoju bebicu :) znaci nakon danasnje bete, vadis ju ponovno za 48h da vidis dupla li se. I naravno javi nam ovdje, drzimo palceve :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.