Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • salina060

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    antonia123

    salina060

    Pozdrav, zanima me da li je neko imao ovakav rezultat na clear blue digitalnom testu? Malo me buni jer je kod negativnog rezultata samo minus a ovdje ima kao ovaj okvir za mjesto gdje treba biti plus🤔🤔

    Meni se jednom tako prikazalo, i nije znacilo pozitivan rezultat. Pricekaj dan, i opet napravi test.


    Hvala draga, poslije toga sam radila gravignost ultra dva puta, jedan u utorak a drugi jutros. Na oba ima jako svijetla druga linija, mislim da je samo ja vidim, ali nije se pojačala za ova dva dana. Iako ranije nekada kada sam radila gravignost a nisam bila trudna nije bilo nikakve druge linije. Stoga sam otišla upravo betu da izvadim pa vidjet ćemo 😀😃

  • antonia123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Oooo super, svaka crta pa makar i blaga bi trebala označavati trudnoću. A kad ti je bila ovulacija? Javi rezultate Bete.
    Meni na početku pozitivnih testova nije se odmah pojačavala crta druga, tako da ako je još rano ne treba biti jaka crta. Nadam se da je trudnoća.

    2020 👶💙
    03/2023 💔10tt

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Za ucitati slike morate ici na imgbb.com ucitate,kopirate i tu zaljepite 🙂

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • salina060

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Nisam sigurna za ovulaciju, u zadnjih par mjeseci ciklusi su mi se poremetili. Doktor je rekao vjerovatno zbog stresa pa da sacekam još da vidim kako će biti, a ako se ne dovede u red da ću onda ići sa daljnjim pretragama. Uglavnom, javim današnje rezultate bete💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️😃

  • pravnica19

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruacija mi kasni vec vise od 3 tjedna, napravila sam 2 testa za trudnocu, ali oba su negativna. Ima li tko kakvih iskustava, je li se to nekome vec desilo?

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    pravnica19

    Pozdrav, menstruacija mi kasni vec vise od 3 tjedna, napravila sam 2 testa za trudnocu, ali oba su negativna. Ima li tko kakvih iskustava, je li se to nekome vec desilo?


    Osi kod ginekologa predugo kasni da vidi jel sve ok sa jajnicima ima li cista itd

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar zepa555

    zepa555

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje ☺️ Imam pitanje. Imam kcer od 9 godina. I prije nje i nakon njenog rodenja sam imala neredovite katastrofalne cikluse. Pila sam dugo pilule pa prestala. Hvala bogu sad su mi ciklusi 28 dana. Savrsenije ne moze bit. Zna jaaako rijetko varirat u dan,dva. I jednom mi je kasnila tjedan dana. Situacija je sada drugacija. Moj decko jaako zeli bebu pa smo zbog toga jako aktivni. Jedva primjetno me cice bole, danima me boli donji dio leda, i donji dio trbuha, imam i neke lagane mucnine, tu i tam glavobolju. M mi sad kasni 6-i dan. Danas kad sam se obrisala ostalo mi rozkasto na papiru. Kasnije je malo tamnije… sad ne znam kako ce bit dalje nazovimo to krvarenje. Dal ce bit obilno, kolko ce trajat. Jedino kaj osjecam je lagani grcevi i pritisak. Danas navecer napravim test pa me zanima kaj mislite vi da li je pozitivan?

  • Avatar zepa555

    zepa555

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/d7c4Hbb [ibb.co]

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Drage kako staviti sliku od testa molin vas pomoc link ili nesto

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/9s81SPB [ibb.co] evo drage jucer oovako danas na dva testa minus neman poima kome da virujem ili sam umislila ovu crtu 🤦‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.