Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tamica0002

    tamica0002

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/WPhBM3y Hej cure nova sam ovdje ovo mi je drugi Clearblue test. Radila sam i First sign on je bio negativan na dan ocekivane menstruacije, a 3 dana nakon kasnjenja i danas kad je cetvrti dan mi je Clearblue jasno pozitivan, nadam se da je to to! Vec dugo pokusavam i nadam se pa me strah veseliti se uopce bilo cemu...molim Vaa za komentare 🙏

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    tamica0002

    https://ibb.co/WPhBM3y Hej cure nova sam ovdje ovo mi je drugi Clearblue test. Radila sam i First sign on je bio negativan na dan ocekivane menstruacije, a 3 dana nakon kasnjenja i danas kad je cetvrti dan mi je Clearblue jasno pozitivan, nadam se da je to to! Vec dugo pokusavam i nadam se pa me strah veseliti se uopce bilo cemu…molim Vaa za komentare 🙏

    To je to. Plus kao kuca. Moj savjet je izvadit betu, ponovit za 2 dana i naručit se kod ginekologa 

  • baby0109

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav zenice…
    Imam pitanje koje mozda ne pripada ovoj stranici ,pa nemojte osuditi.
    Naime,porodila sam se na carski prije mjesec dana i super se osjecam. Zanima me za spolne odnose, je li jos rano ilii??
    Kakva su vasa iskustva?

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    baby0109

    Pozdrav zenice…Imam pitanje koje mozda ne pripada ovoj stranici ,pa nemojte osuditi.Naime,porodila sam se na carski prije mjesec dana i super se osjecam. Zanima me za spolne odnose, je li jos rano ilii??Kakva su vasa iskustva?

    Najbitnije je kako se ti osjećaš, ali ako nisi sigurna pitaj svog ginekologa 

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    baby0109

    Pozdrav zenice…Imam pitanje koje mozda ne pripada ovoj stranici ,pa nemojte osuditi.Naime,porodila sam se na carski prije mjesec dana i super se osjecam. Zanima me za spolne odnose, je li jos rano ilii??Kakva su vasa iskustva?

    Uvijek se savjetuje pricekati prvi pregled nakon poroda. On i bude za cca mjesec dana. 

  • beba202

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Da li je neka od vas ikad kao simptom trudnoce imala iscjedak iz dojke? Hvala

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    beba202

    Pozdrav! Da li je neka od vas ikad kao simptom trudnoce imala iscjedak iz dojke? Hvala

    Ne znam za simptom trudnoće - toliko rano prije izostanka M, ali iscjedak iz dojke može upućivati i na promjene u njima. 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/PMp6yZZ
    Ovako curke moje sitacija je sljedeca 
    Mjesecnicu sam trebala dobit ima 3 dana nisam znaci kasni... 3 dana prije ocekivane M dobila sam iscjedak smedi nista srasno samo kad se obrisem... 
    Jucer sam bila na pregled medutim rekao je da je suvise rano da se ista vidi na ultrazvuku, sinoc sam imala malo krvi nakon pregleda i odnosa to je ubrzo stalo vec ujutro nije bilo nista... Test sam pravila prvi na slici 5 dana prije ocekivane drugi 3 dana prije ocekivane i ovaj zadnji jucer 2 dana kasne... Sacekat, cu jos koji dan pa cu ponovit opet... 
    Mislite li mozda da one mogu poplavit iz nekih drugih razloga... 
    Ili ono poplavi samo ako ima hormona u mokraci... 
    Hvala puno curke
    I skuzajte na povelikom postu 
    Ljubim vas 😘😘

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Heej po ovome sto si napisala mislim da nemas razloga za brigu. A koliko vidim po testu trudna si! Ono smeđarenje ti je vjerovatno bila impl.krvarenje...sto je normalno kad se zametak "kači" na zid maternice. Meni je danas 2 dana prije očekivane i evo mog testa:
    https://ibb.co/mRKWZfn
    Nadam se da neću procurit! To mi je za sad jedini strah...u svakom slučaju čestitam!!! Naruči se za pregled 🤩

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Heej po ovome sto si napisala mislim da nemas razloga za brigu. A koliko vidim po testu trudna si! Ono smeđarenje ti je vjerovatno bila impl.krvarenje…sto je normalno kad se zametak "kači" na zid maternice. Meni je danas 2 dana prije očekivane i evo mog testa:
    https://ibb.co/mRKWZfn
    Nadam se da neću procurit! To mi je za sad jedini strah…u svakom slučaju čestitam!!! Naruči se za pregled 🤩

    Nadan se da ce nakraju bit sve uredu.. Ponovit cu ja jos jedan put za par dana... Hvala puno ❤️
    Cestitam ti ovo je plus ko kuca😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.