Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    kokica napravi digitalni clearblue ili betu u labosu. Spavanje nema veze sa rezultatom testa, samo kolicina bete u urinu. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • kokica37

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    TiKi92

    kokica napravi digitalni clearblue ili betu u labosu. Spavanje nema veze sa rezultatom testa, samo kolicina bete u urinu.


    TiKi92

    kokica napravi digitalni clearblue ili betu u labosu. Spavanje nema veze sa rezultatom testa, samo kolicina bete u urinu.


    Je, znam da nema veze samo spavanje, samo hocu reci  da sam svjesna da za ovakve rane trudnoce i testiranje mora biti jutarnji urin bas zato da koncentracija bete bude veca, ali ja to ne uspijevam postici jer piskim minimalno svaka 4 sata. 
    Mozda bi situacija bila drugacija da uspijem izdrzati recimo bar 7 sati. 
    Zato se i bojim da bi digitalni test pokazao negativno jer je kolicina i koncentracija bete niska. 
    Napravit cu ga svakako, samo sam htjela misljenje za ove moje “negativne” testove. 

  • salina060

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zanima me da li je neko imao ovakav rezultat na clear blue digitalnom testu? Malo me buni jer je kod negativnog rezultata samo minus a ovdje ima kao ovaj okvir za mjesto gdje treba biti plus🤔🤔

  • salina060

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ne znam zašto se slika ne može učitati 🤷🏽‍♀️

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Poz svima 

    Evo imam pitanje u vezi lh trakica,menstruaciju trebam dobit za 2 dana ,no danas mi dosle sa E baya lh trakice i reko idem vidjet kaj ce pokazati i ujuTro oko 11h 2 crtice i sad oko 18h 2 crtice ,molim pomoc ovulaciju nemam jer mi treba doc sta bi to znacilo??

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    johan

    Poz svima

    Evo imam pitanje u vezi lh trakica,menstruaciju trebam dobit za 2 dana ,no danas mi dosle sa E baya lh trakice i reko idem vidjet kaj ce pokazati i ujuTro oko 11h 2 crtice i sad oko 18h 2 crtice ,molim pomoc ovulaciju nemam jer mi treba doc sta bi to znacilo??


    Crtice moraju biti jednako tamne. Ja sam uvijek imala dvije crtice, ali mi je testna bila svjetlija od kontrolne, jedino za vrijeme ovulacije su bile isto tamne i to je pozitivan rezultat. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Nece mi ucitat sliku 

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2330

    Prijavi adminu

    Lh trakica nije test za trudnocu. Postoji sansa da ako je zena trudna lh trakica takodjer bude pozitivna, ali tada je testna linija jaca i intenzivnija od kontrolne. Medjutim, to definitivno nije siguran nacin za dokazivanje trudnoce.
    Lh trakica je pozitivna samo ako je testna jednake jacine ili jaca nego kontrolna, kroz cijeli ciklus mozemo imati male kolicine pa nam testna linija moze biti vidljiva, ali to ne znaci pozitivna lh trakica. 
    Takodjer, koliko ja znam, cista zna utjecati na rezultate trakice.
    Ako sumnjas na trudnocu kupi sutra test i sretno :) 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • antonia123

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    salina060

    Pozdrav, zanima me da li je neko imao ovakav rezultat na clear blue digitalnom testu? Malo me buni jer je kod negativnog rezultata samo minus a ovdje ima kao ovaj okvir za mjesto gdje treba biti plus🤔🤔


    Meni se jednom tako prikazalo, i nije znacilo pozitivan rezultat.  Pricekaj dan, i opet napravi test.

    2020 👶💙
    03/2023 💔10tt

  • salina060

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala draga, poslije toga sam radila gravignost ultra dva puta, jedan u utorak a drugi jutros. Na oba ima jako svijetla druga linija, mislim da je samo ja vidim, ali nije se pojačala za ova dva dana. Iako ranije nekada kada sam radila gravignost a nisam bila trudna nije bilo nikakve druge linije. Stoga sam otišla upravo betu da izvadim pa vidjet ćemo 😀😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.