Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    suzanaruskan

    Nova sam ovdje pa me zanimaju Vasa iskustva,kasni mi 6 dana i jučer napravim test..druga mi je crta bljeda pa me zanima trudnoća ili ne?


    Druga crta ako postoji, bila blijeda ili tamna, oznacava trudnocu. Svjetla je jer je rana trudnoca u pitanju. Mozete izvaditi betu da vidite da li se pravilno dupla. Sretno ☺️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Ehli2812

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav.Radila sam test prije 7 dana i bila je svijetla,danas sam ponovo ponovila isto svijetla crta,jel moguce da je doslo do biokemiske trudnoce il je rana trudnoca,pa jos nece da bude jasna crta.Hvala

    Ehli2812

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Zene moja beta 33dan ciklusa je 70,1 sta mislite o tome stim da imam PCOS..Sutra sam narucena privatno na UZ kaze mi doktorica da dodjem nema veze sto je niska 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Liliana ne razumijem zaato te dr zvala na uzv kad sa betom ispod 1000 ne moze vidjeti uopce istq u maternici🤔
    Obzirom imas PCOS i pretpostavljam neredovite cikluse 70 nije mala beta. Sretno🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Lavice hvala ti ja cu sutra svakako ponoviti betu ali eto onda insistira da me vidi vjerovatno hoce i utrice da mi propise i ja stvarno mislim da sa takvom betom nema sanse ista da vidi ali eto otici cu naravno..Javim vam se u 15:20 sam narucena 🙂

    [/url [lilypie.com]

  • Obi000

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hej curee, helppp! 😂 
    Imala sam s deckom odnos bez zastite u plodnim danima, trebam menst. Dobiti 26.01.
     Imam bolove u jajnicima,ledja me jaaako bole i pojacan iscjedak. Mislite li da li sam trudna? Nisam mogla docekati pa sam test jucer pravila negativan je naravno, ali znam i sama da je za test prerano 😘

  • Avatar Liliana_K

    Liliana_K

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Beta juce 272,3 🥰

    [/url [lilypie.com]

  • kokica37

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Ok, znam da sam luda, ali koliko luda mogu napisati samo tu… danas mi je 29. dan nakon krvarenja kojim je zavrsila biokemijska trudnoca. Pokusavali smo i ovog mjeseca, bilo je jako puno plodne sluzi. 
    Sad vec 6 dana imam lagani smedji spotting, a zadnja 3 dana radim i testove, one trakice sa ebaya. E sad… svaki izgleda negativno DOK ga ne stavim par sati poslije na izvor svijetla, onda se vidi svijetla linija i na svijetlu, a ja vidim i golim okom sjenu. Svaki. I znam za evaporacijsku liniju pa sam natjerala decka da se i on popiski i napravila test sa njegovim urinom. Isto sam pricekala par sati, i stavila test na izvor svijetla, i tu te linije nema. 
    Moguce da su moji testovi ipak pozitivni?

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    kokica37

    Ok, znam da sam luda, ali koliko luda mogu napisati samo tu… danas mi je 29. dan nakon krvarenja kojim je zavrsila biokemijska trudnoca. Pokusavali smo i ovog mjeseca, bilo je jako puno plodne sluzi.
    Sad vec 6 dana imam lagani smedji spotting, a zadnja 3 dana radim i testove, one trakice sa ebaya. E sad… svaki izgleda negativno DOK ga ne stavim par sati poslije na izvor svijetla, onda se vidi svijetla linija i na svijetlu, a ja vidim i golim okom sjenu. Svaki. I znam za evaporacijsku liniju pa sam natjerala decka da se i on popiski i napravila test sa njegovim urinom. Isto sam pricekala par sati, i stavila test na izvor svijetla, i tu te linije nema.
    Moguce da su moji testovi ipak pozitivni?


    A da probas napravit neki iz dm-a, pa ces biti sigurna…

  • kokica37

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Aha zaboravila sam napisati da zbog nervoze ne spavam vise od 4 sata u komadu i onda naravno svaki put kada se probudim, moram ici piskiti. 
    Tako da nijedan test nije napravljen nakon cijele noci kvalitetnog sna…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.