Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    lea321

    Pozdrav svima, ja se nadam da ce mi netko odgovorit 🤗
    Muž i ja živimo sa bebicom od 3 mjeseca iznad svekrve… jel vama normalno da dolazi po par puta u danu bez kucanja i to od 8 ujutro, cim cuje da beba.zaplace dolazi sa glupom izjavom mislila sam da te mama tuce.. neznam vise sve vise i.vise pucam a sutim. Jel bolje da muz to rijesi ili da ja napokon pocnem pricat 🤣


    Mi razmisljamo preseliti iznad svekrve.. Moram jako dobro razmisliti o tome.. Inace se slazemo dobro i ja sam se odmah postavila.. Al da imam ovakvu situaciju ipak bih zamolila muza da on to rijesi mozda.. Čisto da ne narušim svoj dobar odnos sa svekrvom, a on joj je sin pa ono, njemu je više toga dozvoljeno hahaha ne znam.. Vjerujem da bih ja tako da :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • lea321

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Valkris

    lea321

    Pozdrav svima, ja se nadam da ce mi netko odgovorit 🤗
    Muž i ja živimo sa bebicom od 3 mjeseca iznad svekrve… jel vama normalno da dolazi po par puta u danu bez kucanja i to od 8 ujutro, cim cuje da beba.zaplace dolazi sa glupom izjavom mislila sam da te mama tuce.. neznam vise sve vise i.vise pucam a sutim. Jel bolje da muz to rijesi ili da ja napokon pocnem pricat 🤣

    Mi razmisljamo preseliti iznad svekrve.. Moram jako dobro razmisliti o tome.. Inace se slazemo dobro i ja sam se odmah postavila.. Al da imam ovakvu situaciju ipak bih zamolila muza da on to rijesi mozda.. Čisto da ne narušim svoj dobar odnos sa svekrvom, a on joj je sin pa ono, njemu je više toga dozvoljeno hahaha ne znam.. Vjerujem da bih ja tako da :)


    Joj dobro razmislite.. mi smo imali radove da.bi napravili poseban ulaz al ocito.to nista ne znaci 🤣
    Al opet ce znat da sam mu ja to rekla i da meni smeta sta ne? Hahaha 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Valkris

    lea321

    Pozdrav svima, ja se nadam da ce mi netko odgovorit 🤗
    Muž i ja živimo sa bebicom od 3 mjeseca iznad svekrve… jel vama normalno da dolazi po par puta u danu bez kucanja i to od 8 ujutro, cim cuje da beba.zaplace dolazi sa glupom izjavom mislila sam da te mama tuce.. neznam vise sve vise i.vise pucam a sutim. Jel bolje da muz to rijesi ili da ja napokon pocnem pricat 🤣

    Mi razmisljamo preseliti iznad svekrve.. Moram jako dobro razmisliti o tome.. Inace se slazemo dobro i ja sam se odmah postavila.. Al da imam ovakvu situaciju ipak bih zamolila muza da on to rijesi mozda.. Čisto da ne narušim svoj dobar odnos sa svekrvom, a on joj je sin pa ono, njemu je više toga dozvoljeno hahaha ne znam.. Vjerujem da bih ja tako da :)


    I ja sam se sa svojom slagala, al brate mili sad je prećerala to se dolazi kako se kome sprdne vrata kao da ne postoje samo se ulazi 🙄 

  • lea321

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ayla

    Valkris

    lea321

    Pozdrav svima, ja se nadam da ce mi netko odgovorit 🤗
    Muž i ja živimo sa bebicom od 3 mjeseca iznad svekrve… jel vama normalno da dolazi po par puta u danu bez kucanja i to od 8 ujutro, cim cuje da beba.zaplace dolazi sa glupom izjavom mislila sam da te mama tuce.. neznam vise sve vise i.vise pucam a sutim. Jel bolje da muz to rijesi ili da ja napokon pocnem pricat 🤣

    Mi razmisljamo preseliti iznad svekrve.. Moram jako dobro razmisliti o tome.. Inace se slazemo dobro i ja sam se odmah postavila.. Al da imam ovakvu situaciju ipak bih zamolila muza da on to rijesi mozda.. Čisto da ne narušim svoj dobar odnos sa svekrvom, a on joj je sin pa ono, njemu je više toga dozvoljeno hahaha ne znam.. Vjerujem da bih ja tako da :)

    I ja sam se sa svojom slagala, al brate mili sad je prećerala to se dolazi kako se kome sprdne vrata kao da ne postoje samo se ulazi 🙄


    I ja sam se slagala dok nisam rodila 😂

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    A zene drage moze pitanje? Jel imate usta da pricate sa njima? Pa sjednite ih za stol , muza takoder i rjesite naglas probleme. Niko drugi vam ih rjesiti nece

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    lea321

    Pozdrav svima, ja se nadam da ce mi netko odgovorit 🤗
    Muž i ja živimo sa bebicom od 3 mjeseca iznad svekrve… jel vama normalno da dolazi po par puta u danu bez kucanja i to od 8 ujutro, cim cuje da beba.zaplace dolazi sa glupom izjavom mislila sam da te mama tuce.. neznam vise sve vise i.vise pucam a sutim. Jel bolje da muz to rijesi ili da ja napokon pocnem pricat 🤣


    MM je pokazao riješiti da pozvoni, pokuca kad dolazi, a ne samo da uleti, i to je izgledalo ovako samo pozvoni i odmah ulazi i govori ja sam. Isto tako 8 puta na dan. Probajte al mislim da rješenja nema kod mene nije bilo, jer jednostavno nekim ženama se ne može dokazati.

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bebac24

    A zene drage moze pitanje? Jel imate usta da pricate sa njima? Pa sjednite ih za stol , muza takoder i rjesite naglas probleme. Niko drugi vam ih rjesiti nece


    Hahahahahha ja razgovarala i sad mi nikako ne dolaze

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Valkris

    lea321

    Pozdrav svima, ja se nadam da ce mi netko odgovorit 🤗
    Muž i ja živimo sa bebicom od 3 mjeseca iznad svekrve… jel vama normalno da dolazi po par puta u danu bez kucanja i to od 8 ujutro, cim cuje da beba.zaplace dolazi sa glupom izjavom mislila sam da te mama tuce.. neznam vise sve vise i.vise pucam a sutim. Jel bolje da muz to rijesi ili da ja napokon pocnem pricat 🤣

    Mi razmisljamo preseliti iznad svekrve.. Moram jako dobro razmisliti o tome.. Inace se slazemo dobro i ja sam se odmah postavila.. Al da imam ovakvu situaciju ipak bih zamolila muza da on to rijesi mozda.. Čisto da ne narušim svoj dobar odnos sa svekrvom, a on joj je sin pa ono, njemu je više toga dozvoljeno hahaha ne znam.. Vjerujem da bih ja tako da :)


    Ako imaš izbor iznajmi stan, on će pričati s njom da riješi probleme ali to kod svekija slabo pali

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Uh dobra tema.
    Naime nakon što je dečku umrla baka odlučili smo se preseliti kod njegovog djeda. Mislili smo ovako i onako, a to je samo ubrzalo. Mi smo u prizemlju (soba, kupaona, kuhinja), a djed je gore (bivša soba od svekrve, soba od djeda, ostava, kuhinja, dnevni). Svekrva dolazi nekad samo nedjeljom par sati, a kad nas par dana neće biti doma dođe raditi društvo djedu ili jednostavno kada je na GO dođe na odmor. Nemam ništa protiv ali me užasno smeta što tada mora sve kontrolirat, okrenuti cijelu ostavu što imamo od hrane u kući, peglanu robu koja je u toj njenoj bivšoj sobi zbog nedostatka prostora preslagati i presložiti pa i zgužvati, ako jedemo skupa jednostavno dođe i ode od stola kao da je u hotelu, … nama fali prostora za stvari i želimo povećati svoju obitelj, ali ona tu svoju sobu jednostavno još uvijek svojata pa čak i donosi stvari i vreće robe koje će joj trebati tih par dana što je tamo i tamo ostavi…, kada kuham naravno neću odmah staviti toplo u frižider, dođe onda i počne ovo će se pokvariti i stavi di ona oće, čim dođe kontrola što smo jeli…
    Dečku sam ukazala na problem, ali onda pričam protiv njegove mame, što je tu loše da pogleda hranu, zašto mislim da je kontrola, pričajte vas dvije….
    Naša komunikacija je slaba jako, ali neću reći da mi nije pomogla kada mi je trebalo nešto za moju obitelj ili mene.

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar nina23

    nina23

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Naponon sam nasla forum na ovu temu. Ako je jos itko aktivan u njemu. I ja imam problem sa svekrvom.  vjencanje nam je u 8 mj. A ja vec neko vrijeme zivim sa zarucnikom i svekrvom. Naime 4 mj smo bili sami ona je bila odsutna i sad kad se vratila problemi. Non stop se mjesa u ono sta radimo. Stalno baca glupe komentare. Smatra nas kao da smo dvi budale koje nista ne znamo. Ako ja nesto napravim odma ide njen komentar kontra toga. Vec sam se posvadala par puta sa zarucnikom zbog nje. A on na kraju reko kako meni svasta smeta i da ga nije briga slazemo se ili ne. Od tih pusti komentara nje ih bas sam nervozna u njenoj blizini i jedva cekam da se ispalim. Samo se pitam sta ce jos biti kad dodu djeca to ce biti kaos s njom

    💁‍♀️34g
    👦30
    Pokusavmo od 2.2020
    30.7.21 spermiogram(smanjena progresivna pokretljivost. Ostali parametri uredni) profetil 2×1 3 mj
    21.8.2021Cervikalni bris(e.coli,ureaplazna 10'5,candida)citeral tab,sumamed, funzol

    3.11.2021 c.bris(ureoplazma 😔)
    Planiran HSSG

    Odgadam bris do daljnjeg(umorila se od antibiotika)
    Uzimam Prenetal tab
    ….

    28.5 + ❤👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.