Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Mislim da tvom suprugu nije lako, ali mislim da se on nije odlučio što je njegov prioritet. Nema tu nikakvog trganja, jer ti si mu žena a ona mu je majka, te bi si trebao posložiti prioritete. S obzirom da je očito on taj koji odlučuje, neka i učini nešto da tebi lakše, neka joj kaže koja su pravila. Oprosti ako sam možda gruba, ali odmah mi se digne tlak kada čujem takve situacije. Nemoj se samo dovesti u situaciju da dok čekate da taj stan postane vaš i da ona ode na ona svijet, da se odnosi naruše nepopravljivo. Iz svog životnog iskustva naučila sam da zidovi ne usrećuju.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita28

    Nikita28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da se mene pita ja bih otisla davnih dana…ali šta ja tu mogu ili da trpim i šutim i stvaram si nervozu ili da se pokupim i odem ali niko se ne rastaje zbog svekrve… 

  • Avatar MVT

    MVT

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    A ili ćeš sjest sa tom svekrvom i objasnit joj pravila (iako će ona uvijek imati argument to je moj stan) ili ćeš napravit to što i sama znaš da treba ali se ne usudiš. A zbog čega se drugi rastaju, nemam pojma ali ne rastaju se zbog svekrvi nego zbog problema koje ljudi u paru ne mogu zajednički riješiti. 

    [lilypie.com]

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Cao, nadam se da je tema još aktuelna. Prvenstveno pišem da bi se olakšala malo i da čujem šta vi žene imate da kažete na moju situaciju sa svekrvom i svekrom. Bit će malo poduži tekst, jer se u 2 godine braka svašta iz dešavalo. U početku je bilo super, bilo je nekih mali trzavica od diranja veša, ulaska u kuću kad nismo tu, inače živimo kat ispod njih, svekrve i ocuha moga muža, kod kojeg je odrastao. Prvi incident se desio za rođendan od svekrve, počeli smo graditi kuću odmah uz njihovu ( nismo to htjeli al uz nedostatak sredstava za kupovinu zemljišta ponudili su nam odmah uz njih na ploči da gradimo kuću jer oni ne mogu zamisliti da MM živi negdje drugo), i oni su kontali da uz njihovu kuću napravimo njima poseban ulaza sa njihovog balkona mimo našeg zvaničnog ulaza, a taj ulaz bi ulazio ili u kupatilo ili našu spavaću sobu da dobro ste pročitali, što je meni suludo mislim svakom bi bilo ali oni to nae razumiju. 

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nastavak. Na rođendanu od svekrve moja zaova tj sestra od muža 5 puta je uzela i prebacivala nama za taj ulaz zašto ga nismo napravili, kao sramote, ne mogu da vjerujem na što sam joj ja odgovorila kad budeš sebi pravila kuću pravi kako želiš. U tom svemu svekar je skočio na mene i rekao mi ZAVRNI i pokazao prema ustima da usutim na što sam ja ustala plačući i otišla. I da tad sam bila trudna 6 mjesec. 

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nastavak Nismo pričali mjesec dana, svekrva mi je sugerisala da se izvinem svekru zbog mog ponašanja. Prošlo je od toga dosta vremena i ja sam se pokorila i počela komunicirati s njima ponovo. Nakon poroda u julu tek kreću scene, opet zabadanja, ulaska 10 puta dnevno u kuću, niko ne kuca, ko hotel promaja sto bi se kod nas u Bosni reklo, oni su inače posesivni žive čudnim životom na koji ja nisam navikla i žele da ja i MM živimo tako, moja svekrva nikad nigdje ne ide sama bez svekra, ni kod brata ni mama jer kao gdje će žena ići bez muža, primitivni su., kad sam rodila imala sam problema sa žuči imala sam operaciju bebu sam ostavila kod nje i tih 7 dana u bolnici nije me ni jednom nazvala ili mi poslala sliku od djeteta, čak je govorila kao da će beba kad počne govoriti prvo njeno ime izgovori, takodje 15 dana nakon poroda sve goste su mi do pratili i ispratili, s mamom nisam sama sjela mjesec dana odmah se stvore bilo ko da dodje, svekar je znao samo uleti u kuću ja polugola. Ona jeste mi pomogla kad sam rodila, sve je htjela sto mi je na kraju nabila na nos, kao da sam tražila to od nje mogla mi je moja mama pomoći., njih dvoje su radoznali žele sve da znaju kud idemo hodamo sve sve. Nakon mog oporavka počela sam izlaziti šetati. I jedan dan čujem svekrvu kako se dere na muža i govori mu kako ja nikad neću da dpdjem gore kod nje a svaki dan idem u stenju i sto idem kod roditelja. Prestala je dolaziti nam, tako da ni ja nisam htjela ima reci. Jednom mi je u letila u kuću plačući i derati se kao sta sam ja tebi uradila, muzu govori kako ga ja ne poštujem, kako ja nju nikad nisam pozvala da idemo kod njene mame na kafu, kako ona to nije zaslužila koliko mi je pomogla itd. Svekar je otišao kod mog oca i rekao kako moja mama sestra i ja njega ( mog oca) ne postujemo kako on nama služi samo za plaćanje, kako mi njega( svekra) traca o, kad ga je moj otac pitao pa sta pričaju o tebi on na to kaze kao nisam čuo al znam da me tracaju. A niko o njemu ne priča nit koga sta zanima, ali je on umisljen misli da se sve vrti oko njega da je neki faktor. I tako je svašta mom ocu na pričao protiv mene. Mi i dalje ne komuniciramo već 3 mjeseca ja se nekad zapitam da li sam ja stvarno kriva, moj muž je rastrgan na dvije strane, krivi i mene i njih.

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

     Al mi ide na živce kad mi kaze da sam se malo vise oko svekrve trebala potrudit, kao izvesti je zovnuti je da odemo kod njene mame itd. Al ja ne mogu podnijeti činjenicu da ja nesto moram, nisam se ja za njih udala i da njih moram zabavljati. Ja sam rastrgana ne znam sta da radim, mislim da nam ovo uništava brak.  Mnogo sam napisala al sam se malo olakšala hahahha

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Koja tema 😂
    Bome ih ima svakakvih 😂
    Po meni najbitnije se odmah u startu postavit jer kako siješ tako ćeš i žeti..vidim da 90% žena koje zive s svekrvom ili su preblizu imaju problema s njima. Nama ne pada na pamet biti ni s mojima ni s njegovima…makar za kruh ne imala al cu imat za stanarinu,i šupu da iznajmimo,naša je i naš mir ☺ 
    U svemu tome je bitna i podrška muža jer bez nje je teško i ne bi dobro završilo. 

    [lilypie.com]

  • Nina1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    J

  • lea321

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ja se nadam da ce mi netko odgovorit 🤗
    Muž i ja živimo sa bebicom od 3 mjeseca iznad svekrve… jel vama normalno da dolazi po par puta u danu bez kucanja i to od 8 ujutro, cim cuje da beba.zaplace dolazi sa glupom izjavom mislila sam da te mama tuce.. neznam vise sve vise i.vise pucam a sutim. Jel bolje da muz to rijesi ili da ja napokon pocnem pricat 🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.