Stražnji rog na glavici bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Ma ubija me gornji dio leda i tu di je zeludac. Na wc nemogu i mislim da me i to pati. A iskreno najvise se bojim da nije kaj s bebom, ali ne ide mi se na hitnu bespotrebno. Najvise me strah one proklete abrupcije posteljice, i kad god imam tak neki simptom to mi prvo padne na pamet .  I odmah panika ….. A beba je aktivna, i iskreno sve me boli i od lezanja stalnog tak da nisam mjerodavna za bolove. 

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    I mene ubija gornji dio leđa, mislim da je to od lezanja… nekad ni do zraka ne mogu doc dok ne ustanem…
    Ne znam sta je to abrupcija posteljice i ne zelim ni znati, kao sto rekoh zaratila sam s googlom i od tad mi je super 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Renchiii ja je isto kao it i malo pogurnem prema gore i dubim naopačke  ! Isto osječam bol dolje kad hodam neko vrijeme, al mislim si ma sve je to normalno…prijateljica mi je imala miom od 11 cm i užasne bolove, nije više mogla uopće mokriti. Mi imamo bebače od preko 40 cm, pa moramo ih osjetiti! Bilo bi čudno da to ne osjetimo  Buco tvoj mene isto uhvati panika čim mi je loše, al obično me to prođe za dan dva čim se malo smirim…a bome ni to mirovanje nam ne pogoduje. Boljela bi me kičma isto da toliko ležim i da nisam trudna. Već sam sto puta mozgala na hitnu ili ne na hitnu . Još malo cure…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Curke moje da vam se javim, mi ipak sa bolovima otisli na hitnu i imamo urinoinfekciju. Dobili antibiotike, sav serklaze drzi, a ctg nam je uredan. Ali smo negdje nekaj pokupili tu infekciju 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Super onda da ste bili i otkrili na vrijeme problem  Meni je isto zadnji nalaz pokazao bakterije, a urinokultura sterilna…tak da ni nisam pila.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    A ja osjetim da ipak nije kicma me boljela neg da su to bubrezi. Valjda bebolini od toga ne moze biti nista? 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Mislim da je opasno ako ne liječiš urinarnu infekciju pa dobiš i upalu bubrega. I onda naravno to ne bi bilo dobro ni za bebu jer si ti ozbiljnije bolesna. Ako su tebi otkrili upalu mjehura i liječiš se, sve bi trebalo biti dobro. Tako sam ja bar shvatila da kod trudnica neliječena upala mjehura često pređe na bubrege.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    A antibiotik sam dobila. Nadam se da ce pomoci. Sutra muz nosi urinokulturu na analizu. A bio mi neki simpa dr u prolazu u Petrovoj, ja rekla kak se doktori nemogu dogovoriti kolko sam tocno trudna, i na to kaze doktorica koja je bila mi na pregledu da samo muz moze to znati,ma lik se ubaci, i veli ma da najbolje muz zna najmanje, dobro da zna da je njegovo. Ali bas je bio simpa . zezao se samnom tam tak da mi ova hitna nije bila tolko koma. 

  • Avatar Buco tvoj

    Buco tvoj

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    I da nezz jel minova trakica kaj pokazuje kolko jos do poroda draga ili bi ju makla. Ja se nadam izdrzat do 37 tjedna, a ona tu meni pise 50 dana do poroda, bas me deprimira 

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    A joj buco ipak si morala na cackanje, ali dobro da jesi… Meni je isto kao tebi mary, urinokultura sterilna, ali bakterije prisutne. Ja imam neki zuckasto zelenkasti iscjedak zadnjih par dana, ne znam isto da li da odem da me pogledaju…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.