Što vam najviše ide na živce kod muževa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Moram se izjadat.. Moj muž je od sobe koja je sad namjenjena za bebu napravio skladiste svoje tehnologije..Po iljadu videa,starih tv-a, nintenda itd.. i on nije u stanju odnit to sve u podrum da ja mogu pripremit sobu za bebu koja stize za mj dana!!!! Ljuta sam ajmeee. Najrađe bi zvala reto centar da to mu sve skupe i odnesu papa. 

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • ettaa

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Tema ko stvorena za nas zene koje se moramo negdi izjadat. 
    MM je stvarno divan, on ce i ocistit, razgrnit robu, usisat, prominit malog, obozava kuhat i stvarno sve radi i pomaze mi u svemu. Nisam jos skuhala rucak od kad sam rodila (prije 3.5mj). Al mene zivcira kod njega to sta je rijetko s nama, preko tj.zbog posla a vikendom jer frajer zeli izaci van malo (jer kao ne moze zivot stat jer smo dobili dite). Sve je to meni jasno, slzem se da treba odrzavat drust.zivot, al ja se stvarno nekad osjecam uzasno usamljeno. Svaki petak on izade oko 18 i doma je tek oko 23h. Mozda trazim previse jer mu gundam al jednpstavno bi tila da je vise s nama kad ne radi. Nekad mi dode da razmisljam o tome jel on uopce bija svjestan sta je to imat dite i kako se zivot promini kad smo odlucili imat bebu. Ah… stvarno treba imat dobre zivce za sve sta se dogada u zivotu zene kad postane majka.

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    krafnica


    Malamuca, ni moj muz nece presvlacit pelenu. Veli da se boji da nece dobro obrisat bebu, a inace je picajzla i sigurna sam da bi ju obrisao bolje od mene..
    A kad dode doma s posla i veli da nisam pospremila a ja na rubu snaga i zivaca dode mi da mu prisarafim jednu i velim da se nosi od kud je i doso…
    inace je predobar i pomaze mi puno, al kad pocne kvocat najrade bi pokupila stvari i otisla kolko me nasekira…al i ja sam malo zivac a nikak se smirit :)

    Ajme uzas..tako je i kod mene. Inače je ok, pomogne i sve..al je picajzla i navikao da je sve tip-top i sad to opet očekuje.Ja ne stignem jednostavno ne stignem. I hvala Bogu sad je ovih dana s nama kuci, maleni je bas bio nervozn nešta..ono ni sisa, nista ne pomaže..samo nosanje i pjevušenje. On mi kao ide pomoć..uzeo malo, sjeo za komp i “čuva ga”, mali se derao naravno. Nakon toga mi je samo rekao da nije meni lako i kako ja to rješavam!

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Bori


    krafnica


    Malamuca, ni moj muz nece presvlacit pelenu. Veli da se boji da nece dobro obrisat bebu, a inace je picajzla i sigurna sam da bi ju obrisao bolje od mene..
    A kad dode doma s posla i veli da nisam pospremila a ja na rubu snaga i zivaca dode mi da mu prisarafim jednu i velim da se nosi od kud je i doso…
    inace je predobar i pomaze mi puno, al kad pocne kvocat najrade bi pokupila stvari i otisla kolko me nasekira…al i ja sam malo zivac a nikak se smirit :)
    Ajme uzas..tako je i kod mene. Inače je ok, pomogne i sve..al je picajzla i navikao da je sve tip-top i sad to opet očekuje.Ja ne stignem jednostavno ne stignem. I hvala Bogu sad je ovih dana s nama kuci, maleni je bas bio nervozn nešta..ono ni sisa, nista ne pomaže..samo nosanje i pjevušenje. On mi kao ide pomoć..uzeo malo, sjeo za komp i "čuva ga", mali se derao naravno. Nakon toga mi je samo rekao da nije meni lako i kako ja to rješavam!

    ajme svi su isti:) moj je meni super kad ga zamolim da pricuva malu dok ja speglam i malo pocistim. to traje mozda dvadesetak minuta. i tak dok ja to radim evo njega za pet minuta nosi onu sjedalicu i veli mi evo ti male da bude kraj tebe. nervozna je sa mnom. ajme poludim na to i onda sam se jedan dan tako zvikala i svasta mu izgovorila. od tad je ipak druga prica:)

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    koala123


    Bori


    krafnica


    Malamuca, ni moj muz nece presvlacit pelenu. Veli da se boji da nece dobro obrisat bebu, a inace je picajzla i sigurna sam da bi ju obrisao bolje od mene..
    A kad dode doma s posla i veli da nisam pospremila a ja na rubu snaga i zivaca dode mi da mu prisarafim jednu i velim da se nosi od kud je i doso…
    inace je predobar i pomaze mi puno, al kad pocne kvocat najrade bi pokupila stvari i otisla kolko me nasekira…al i ja sam malo zivac a nikak se smirit :)
    Ajme uzas..tako je i kod mene. Inače je ok, pomogne i sve..al je picajzla i navikao da je sve tip-top i sad to opet očekuje.Ja ne stignem jednostavno ne stignem. I hvala Bogu sad je ovih dana s nama kuci, maleni je bas bio nervozn nešta..ono ni sisa, nista ne pomaže..samo nosanje i pjevušenje. On mi kao ide pomoć..uzeo malo, sjeo za komp i "čuva ga", mali se derao naravno. Nakon toga mi je samo rekao da nije meni lako i kako ja to rješavam!
    ajme svi su isti:) moj je meni super kad ga zamolim da pricuva malu dok ja speglam i malo pocistim. to traje mozda dvadesetak minuta. i tak dok ja to radim evo njega za pet minuta nosi onu sjedalicu i veli mi evo ti male da bude kraj tebe. nervozna je sa mnom. ajme poludim na to i onda sam se jedan dan tako zvikala i svasta mu izgovorila. od tad je ipak druga prica:)

    Hahahah, moj ima čarobnu rečenicu: “Ajmo vidjet šta mama radi?”

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Bori


    koala123


    Bori


    krafnica


    Malamuca, ni moj muz nece presvlacit pelenu. Veli da se boji da nece dobro obrisat bebu, a inace je picajzla i sigurna sam da bi ju obrisao bolje od mene..
    A kad dode doma s posla i veli da nisam pospremila a ja na rubu snaga i zivaca dode mi da mu prisarafim jednu i velim da se nosi od kud je i doso…
    inace je predobar i pomaze mi puno, al kad pocne kvocat najrade bi pokupila stvari i otisla kolko me nasekira…al i ja sam malo zivac a nikak se smirit :)
    Ajme uzas..tako je i kod mene. Inače je ok, pomogne i sve..al je picajzla i navikao da je sve tip-top i sad to opet očekuje.Ja ne stignem jednostavno ne stignem. I hvala Bogu sad je ovih dana s nama kuci, maleni je bas bio nervozn nešta..ono ni sisa, nista ne pomaže..samo nosanje i pjevušenje. On mi kao ide pomoć..uzeo malo, sjeo za komp i "čuva ga", mali se derao naravno. Nakon toga mi je samo rekao da nije meni lako i kako ja to rješavam!
    ajme svi su isti:) moj je meni super kad ga zamolim da pricuva malu dok ja speglam i malo pocistim. to traje mozda dvadesetak minuta. i tak dok ja to radim evo njega za pet minuta nosi onu sjedalicu i veli mi evo ti male da bude kraj tebe. nervozna je sa mnom. ajme poludim na to i onda sam se jedan dan tako zvikala i svasta mu izgovorila. od tad je ipak druga prica:)
    Hahahah, moj ima čarobnu rečenicu: "Ajmo vidjet šta mama radi?"

    Hahahhahahaha, znaš kako sam sad prasnula! To su valjda te slavonske fore. Moj kad god nisam s njima u prostoriji, tj ostane s malim sam dođe e tražit “Vidjeti šta mama radi?” Pegla, skoro uvijek. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Aleksandra


    Moram se izjadat.. Moj muž je od sobe koja je sad namjenjena za bebu napravio skladiste svoje tehnologije..Po iljadu videa,starih tv-a, nintenda itd.. i on nije u stanju odnit to sve u podrum da ja mogu pripremit sobu za bebu koja stize za mj dana!!!! Ljuta sam ajmeee. Najrađe bi zvala reto centar da to mu sve skupe i odnesu papa. 

    Joj znam kak ti je, našim tehnicarima su ocito njihovi uređaji djeca pa se mi mame moramo borit za nase male ljude.. 
    meni evo vec 2 tjedna pojacalo za zvucnike stoji u kuhinji kraj frizidera. kad sam ga preselila u dnevnu sobu kraj drugog pojacala za zvucnike vratio ga je u kuhinju jer mu nije bilo dosta pregledno u  boravku! 

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    zene moje hahah ja tu sjedim i placem od smijeha, najradije bih vas sve citirala, svaki komentar - da, da, i ovo isto radi, da hahah
    meni je sestra prije nego sam se udavala rekla: ‘'mozda nisi do sad shvatila, al budes, vjeruj mi, svi su muskarci isti!’' 
    i nisam joj vjerovala al evo vidim da je bila u pravu!

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu
    Ja sam rodila prije 2 mj ,i tjedan dana nakon sto sam rodila bio je dan žena. Nadala sam se da cu dobiti barem jednu ružu od njega u znak postovanja sto sam na svijet donjela prekrasno bice( bio je samnom na porodu pa je vidio kako je to tesko) , ali od toga nista. Jos mi je bilo gore kad sam saznala da je svom tati kupio majicu na kojoj pise“Deda broj 1” , a mene se ne sjeti ni na jedan dan zena.to me je povrijedilo.ako mu išta kazem ispast ce da sam materijalista ,a to doista nisam.samo zelim da me se sjeti i da me postuje.
  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Mi još uvijek tek čekamo bebu i do neki dan sam mislila kako me još uvijek ni sa čim ne živcira, ali…jučer sam shvatila ono što me od početka znalo izluditi kod njega: nesposobnost da procijeni koliko mu vremena treba za neku aktivnost (a pretežno je spor) i ta procjena je uvijek afirmativna, dakle misli i najavi da stiže kući za 15 minuta, a dođe za sat i nešto jer uopće nije krenuo sa posla kad je mislio da hoće.

    Ta njegova osobina čini lošu kombinaciju sa mojom glupavošću  u kojoj ga skoro svaki put naivno očekujem u roku od 15 minuta doma. 

    Od njega je jače to loše procijenjivanje, a od mene naivnost. Čudo da se ne koljemo oko toga. 

    Je, i malo me iritira što sad kad radi kućanske poslove umjesto mene, spor je. Sva se preznojim dok ga gledam koliko sporo briše prašinu i usisava, i sve vrijeme razmišljam kako bih ja već oprala i kupaonu, kuhinju, možda bih čak stigla oprati i mašinu bijelog, na ruke.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.