Što vam najviše ide na živce kod muževa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivančica23

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    moj muž je nekoliko godina živio sam.prije nego što smo se vjenčali neko vrijeme smo živjeli zajedno.i još uvijek je katastrofa nekad :) jer je bio sam i nitko mu nije kvocao zbog nereda.i onda sam došla ja,baba kakve nema :D normalno,igrice kao kod nekog tinejđera :) i pošto radi na terenu,kad je kod kuće to je sav njegov svijet uz televizor…jednom mi je čak rekao da je vidio vraga u meni dok sam se derala na njega zbog nereda :) a na prljave čarape više ni ne gledam.ostavim pa da vidim dokle će.i onda kad skuži da u ladici ima jo samo jedan par čarapa i jedne bokserice.sam pokupi sav prljavi veš i opere ga.ali što se tiče malog,to uopće nije problem.da ga on može dojit,ja bih mogla i nestati na par dana.jer kuže se savršeno i nikad mu nije bio problem biti s njim sam :) sad se čak i odvažio previti ga :) možda se jednom i popravi,ali ipak.pa nisam ni ja baš savršena :)

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mene isto ubija u pojam to kaj nemre nikaj naći. Držim bebine ručnike i tetra pelene u dugoj ladici komodice i pošaljem ga po ručnik i veli nema. A samo su ručnici i tetra pelene i uvjerava me kak je sve pretražil. I kaj da mu velim onda. 
    A o njegovim stvarima da ne pričam, nema pojma di mu je kaj i di je kaj ostavil. 
    Ono kaj mene sad živcira je to kaj neće sam presvući bebu jer ga je strah. I evo danas je prvi puta išao sam ju presvući jer sam ja nosila veš sušiti i kaj mislite kaj sam našla? njega kak me zove da ne zna stavit pelenu.
    A kak je spor, njemu treba 2 sata da oguli glupi krumpir. Ulovio se kuhanja dok je mala imala skok u razvoju i dok je bila stalno na sisi. Sto pitanja, a kad da ja znam da je krumpir gotov? Kak da ja znam da je ovo pečeno, kuhano… Luda sam bila, luda. 
    Inače mi sve pomogne i stvarno je dobar al ubija me u pojam nekad.

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Malamuca, ni moj muz nece presvlacit pelenu. Veli da se boji da nece dobro obrisat bebu, a inace je picajzla i sigurna sam da bi ju obrisao bolje od mene..
    A kad dode doma s posla i veli da nisam pospremila a ja na rubu snaga i zivaca dode mi da mu prisarafim jednu i velim da se nosi od kud je i doso…
    inace je predobar i pomaze mi puno, al kad pocne kvocat najrade bi pokupila stvari i otisla kolko me nasekira…al i ja sam malo zivac a nikak se smirit :)

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Joj tak meni i moj. Kao kupaona je malo zmazana. Pa ak vidis kaj ju ne operes? Al zna ponekad i sam objesit ves il oprat sudje. Rijetki petki al ipak:) al smjesan mi je kad veli da ga zbudim po noci ak mala ne bu spala. I onda ga zbudim i nosa on nju. Al ode u kuhinju i igra se u 4 ujutro umj da uspavljuje na to popizdim

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Hahaha. Tak je nocas bilo kod mene :D sat vremena ju je “uspavljivao” do ona nije klonula od umora

  • ivančica23

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    uf,a da nije bio s malcem po noći kad smo došli iz bolnice ne znam što bih…ima on svojih mana,ali i dobrih strana :) malo uz nagovor,ali hoće i pospremit i skuhat ručak.koliko mi neke stvari idu na živac,u drugima je savršen.a valjda to tako ide :) bitno da se mi razumijemo :)

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    krafnica


    Malamuca, ni moj muz nece presvlacit pelenu. Veli da se boji da nece dobro obrisat bebu, a inace je picajzla i sigurna sam da bi ju obrisao bolje od mene..
    A kad dode doma s posla i veli da nisam pospremila a ja na rubu snaga i zivaca dode mi da mu prisarafim jednu i velim da se nosi od kud je i doso…
    inace je predobar i pomaze mi puno, al kad pocne kvocat najrade bi pokupila stvari i otisla kolko me nasekira…al i ja sam malo zivac a nikak se smirit :)

    Haha identično i kod nas 

    zebrica

  • Avatar irena25ri

    irena25ri

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ahahah moj muž je na brodu 6 mj pa kada dođe doma sve radi oko djeteta jer mu je to fora a i ako slučajno nešto ne želi napraviti ja mu napravim grižnju savjest da sam ja 6 mj. 24 sata sama s djetetom i da mi nitko ne pomaže i da je red na njega. 

  • Sara13

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nama se Judita često zna buditi po noći u plaču pa je treba nunat dok se opet ne uspava. Neki put je nahranim pa zaspe na ciki, a neki put ne zaspe odmah ili zaspe pa se probudi. E sad kreće šou :D Ja se dignem i nunam je i neki put stvarno znam bit krepana pa kad mi muž kaže da će je on uzet ja mu je predam i legnem u krevet. Za nekih 5 min vraća se mm i kaže mi “Užasno mi se piša, ne mogu trpit, ajde je uzmi”. Ja bi ga najrađe šlapom gađala u tom trenutku hahaha i sad mu kažem da prvo ode na wc pa nek je onda nuna :D Ispričala ja to njemu pa smo se smijali tome, ali po noći kad se to dogodit mi baš i nije do smijeha. Isto tako se zna dogodit što treba pomoć pa mu kažem da uspava Juditu (pretežito navečer) i onda ja sve pospremim i dođem do njih, a  umjesto da je uspavljuje on nju animira sa svim i svačim -.- Jednom sam ušla u sobu i vidim njih dvoje leže na krevetu, on spava, a on ga tuče nogama po glavi hahaha :D

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Moj MM je isti kao većina ovdje opisanih…ostavlja prljavi veš, čarape po podu, kore od banane, čaše, tanjure i sl. 
    Kada smo kod njegovih u posjeti već sam prvog dana uočila u čemu je problem. Njegova mama voli biti služavka. Čisti za svima i svakime, stalno bez prestanka. Naravno, da se MM naučio da je to valjda normalno žensko ponašanje.
    Gadno se zahebao, već 13 godina živimo zajedno u mom kućanstvu. Prljave čarape pronađe ispod svog jastuka, kore od banane ili sličan otpad u ladici sa čistim gaćama. Tanjure više ne spremam, nekada jesam, sada stoje i onda njemu dojade i kaže kako sam neuredna, a ja mu na to odgovorim . " Hoćemo li pozvati N (njegovu mamu) da dođe malo kod nas, dobro će doći da  očisti stan za svojim sinom.
    Sve u svemu, nije idealno, ali ipak se povremeno sjeti odnesti u prljavi veš prljave čarape, očistiti iza sebe-kratkog je to vijeka, jer se vrlo brzo opusti (tj. opusti se odmah nakon moga spremanja, jer mrzim živjeti u prljavom), pa smo opet na početku i vrtimo se u krug.

    Godinama sam ga trebala učiti da kada ide u dućan da osim cigareta treba kupiti i nešto za jelo ili nešto za kuću. Događalo se to da u stanu ne bi imali apsolutno ništa za pojesti i da ne bi skuhala, pa je bio zbunjen i buljio u mene ko telac, na što bi mu odgovorla :“ Dragi, nisi oprao suđe i nisi otišao do dućana, što očekuješ da ću kuhati NIŠTA u prljavom posuđu?!” Kada bi znao pitati što ima ja jesti, a suđe nije bio oprano, a u kući je bilo hrane, rekla bih mu : “pohane gledance”. Već odavno nemamo tih problema, zna da neću kuhati ako nije oprao suđe.

    Ne moram spomenuti da NIKADA u 13 godina zajedničkog života se nije sam sjetio usisati, obrisati prašinu i slično. Ako stan nije počišćen, a mene nema doma, naći ću ga na kauču uz pivu kako bulji u tv. Teško mi je to za prihvatiti jer imam tatu koji živi sam i sve, ali apsolutno sve radi sam te mu je stan kao apoteka. Sam kuha, pere, pegla, čisti a takav je bio i dok je imao ženu-moju maćehu.
    Dok sam živjela kod tete, u srednjoj školi, njen je muž peglao, odlazio na plac, u dućan, usisavao; a ona je brisala prašinu i kuhala, te prala rublje. Možda je problem doslovno u meni, jer sam u svom životu imala muške figure koji su ravnopravno dijelili kućanske poslove sa svojim suprugama, pa ja to isto očekujem i od MM.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.