Što vam najviše ide na živce kod muževa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    neki dan smo se ja i mm nešto svađali oko robe i ja njemu u afektu kažem da ću mu pobacat svu robu…  i znate šta on napravi? kako je morao na posao zvao je svoju mamu i oćuha da me drže na oku da to nebi napravila…kako divnoo…

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moj se eto danas duri na mene jer sutra bude moral čuvat naše cure jer moram odradit nešto za ponedjeljak, a on jadan nije tak planiral nego je planiral da čistimo kuću i okučnicu. Dakle, ja bi prala prozore, brisala prašinu, oprala i opeglala veš, podove sredila i kupaonu, u međuvremenu skuhala jesti, djecu pazila pa stavila spavat, a on bi oko kuće hodal, presložil neke cigle, ofarbal neku gredu i pomeo tavan….. Divan raspored

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tonka18


    neki dan smo se ja i mm nešto svađali oko robe i ja njemu u afektu kažem da ću mu pobacat svu robu…  i znate šta on napravi? kako je morao na posao zvao je svoju mamu i oćuha da me drže na oku da to nebi napravila…kako divnoo…

    Hahaha O boze, znam da ti nije sad do smijeha, ali stvarno me nasmijalo ovo. Mogo si je ponit ormar na posao, da ga ima na oku :P

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    znam da je smješno, ali njemu je još uvijek obrana na to: pa rekla si da ćeš mi pobacat robu… a mislim stvarno hahah

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.