Što vam najviše ide na živce kod muževa?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Majči Mamči


    Ja sam rodila prije 2 mj ,i tjedan dana nakon sto sam rodila bio je dan žena. Nadala sam se da cu dobiti barem jednu ružu od njega u znak postovanja sto sam na svijet donjela prekrasno bice( bio je samnom na porodu pa je vidio kako je to tesko) , ali od toga nista. Jos mi je bilo gore kad sam saznala da je svom tati kupio majicu na kojoj pise"Deda broj 1" , a mene se ne sjeti ni na jedan dan zena.to me je povrijedilo.ako mu išta kazem ispast ce da sam materijalista ,a to doista nisam.samo zelim da me se sjeti i da me postuje.

    Ne znam da li ste ranije poklonom obilježavali Dan žena, ako niste ni prije onda je možda mislio da ti ni sada nije stalo do toga. 
    Mislim da bi trebala da mu to kažeš. Naravno ne da mu kažeš kako nije fer što je deda dobio majicu a ti ništa, već mu u nekom trenutku kad i ti budeš smirena, a i on fino raspoložen ili kroz neku šalu jednostavno kažeš da u buduće uvodiš obillježavanje Dana žena.
    Možda ti djeluje glupavo da to moraš uopće reći, ali bolje je da kažeš nego da se ovako ljutiš. On sigurno jednostavno nije toga svjestan.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odgovoru i savjetu. čim uhvatim priliku ,popricat cu sa njim i pokusat to rijesit.za mjesec dana mi je i rođendan pa cu vidjet hoce li se popravit.

  • Avatar marij@

    marij@

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Jooj.. od kad sam rodila u svemu mi želi pomoći…. ali to pospremanje se na kraju svede na traženje stvari :)

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pozdrav, citam malo vase objave, hvala Bogu ja se ne mogu zaliti moj hoce i skloniti za sobom sa stola i sam pripremiti ves koji zeli obuci, kad kazem ostavi to cu ja onda kaze pa kako sam trazio sta cu obuci i kako sam sam sklanjao za sobom dok ti nisi bila tu, moj pazi na sve. E jedino sto ne stignem gledati ja nista na tv jer uvijek ima neka utakmica na 😈 i onda ja kazem joj kako mi je dosadno ( sto znaci ugasi tu utakmicu ) a on kaze pa nadji nesto radi, zabavi se. Pa ja odem ispred tv-a i skinem se  i onda ga provociram. Samo da prodje utakmica, ali po belaju puno sportskih programa i uvijek neka utakmica. Ccc :P

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Mamči

    Mamči

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Haha ja svog isto tak svaki put provociram kad pocne utakmica.prosle god je bilo svjetsko prvenstvo pa je tolko bilo utakmica da smo bebu napravili.jedva cekam sljedece svjetsko prvenstvo u nogometu.

  • marta19

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima vidim da se tu može malo pojadati   malo reći svoje probleme. Ma vidim da su neki muževi zlatni, pomažu sve, neki više manje imaju volje za rad, neki zaborave kupit cvijeće ali sve se nadamo da će bit bolje. nadam se i ja suncu ali nikako da dođe . Moj suprug od rođenja nije prstom maknuo da mi pomogne. Od našeg dolaska doma na meni je bilo da kuham, perem i peglam, moj je mužić spavao do podne i još bio nadrkan jer je malecki plakao po noći pa on nije mogao spavat. Ručak je skuhao da mogu nabrojat na prste a godinu dana smo u braku, čak mu je teško promijenit wc papir. A na kraju prva riječ koju je moj sin rekao bilo je tata a meni je došlo da nekog pošteno izmlatim , ma mislim si ja  radim sve , osjećam se kao rob , umorna do boli, i nit hvala od nikog, hm svi datumi za koje bi svaka žena trebala dobit pa makar uberen cvijet kod susjeda kod  nas nema toga eto godišnjica i dobila šipak, rođendan opet šipak pa do kad tako……ma ako ništa ni ne dobijemo imamo ta mala stvorenja koja nas itekako trebaju, ali lakše je kad se čovjek malo izjada. Pozdrav svima

  • Avatar lala031

    lala031

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Uglavno kao i sve žene to što pita gdje mu je sve,al od kad imam bebu jako me zivcira što on uvijek nekako uspije naci vremena za sebe da se opusti i zabavi s prijateljima,a ja skroz zaboravim na sebe dok ne dodem do nekog limita umra i počnem vikat da ne mogu više i onda se odem tuširat jedno sat vremena. I na neku fora kad god je njegov red da se malo muci s malim opet mi se na neku foru dijete nade u rukama haha

  • Avatar lala031

    lala031

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Uglavno kao i sve žene to što pita gdje mu je sve,al od kad imam bebu jako me zivcira što on uvijek nekako uspije naci vremena za sebe da se opusti i zabavi s prijateljima,a ja skroz zaboravim na sebe dok ne dodem do nekog limita umra i počnem vikat da ne mogu više i onda se odem tuširat jedno sat vremena. I na neku fora kad god je njegov red da se malo muci s malim opet mi se na neku foru dijete nade u rukama haha

  • Avatar lala031

    lala031

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nauci ga,nije idealno ali bolje nego ga pustit …ja sam svog doslovno za ruku vukla pred cvjecru da mi kupi cvjece,jer kao on mrzi kupovat cvjece, a evo 4 godine poslje sam mi kupuje hehe…ugl.ako ih pustis ne ce se popravit prigovaraj i zahtjevaj

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    lala031


    Uglavno kao i sve žene to što pita gdje mu je sve,al od kad imam bebu jako me zivcira što on uvijek nekako uspije naci vremena za sebe da se opusti i zabavi s prijateljima,a ja skroz zaboravim na sebe dok ne dodem do nekog limita umra i počnem vikat da ne mogu više i onda se odem tuširat jedno sat vremena. I na neku fora kad god je njegov red da se malo muci s malim opet mi se na neku foru dijete nade u rukama haha

    Razumin te skroz. Ja evo budna od 3 s malom nosam je uspavljivam al neznan sta joj je, a dragi muz eno jos uvik spava!!!!!!!!!!!!!


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.