Skok u razvoju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Dea


    Sad je bila spavala dva sata, probudila se, cikila 5 min i evo je već spava sat vremena. Kaže patronažna da mora bit na sisi min pola sata. Toliko nikad nije bila odjednom u svom malom životu. Ja si nekak mislim da je gladna ne bi bila mirna i ne bi spavala, a ona kaže da oni i gladni spavaju. Al zbilja još nisam čula da je dijete gladno i da šuti i spava 

    tak je i moj mali.. dok je bio mrva podoj je trajao 10ak min vrh vrhovaaa.. a nije bio gladan nego je hlapljivo jeo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Ne probudi se brzo. Kad zaspi odere ona dva tri sata. Jedino evo navečer je muka, neće zaspati. A kaj se tiče buđenja na cici, nema šanse. Štipamo ju, vučemo za kosu, idemo rukicama gore dolje..Mala kad spava spava

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Ako napreduje na tezini ne treba te zabrinjavati, moj malisa od rodenja papa max. 10min, uglavnom7,8min i lijepo napreduje, sad je 3,5 mj.i ima 6,800 kg. Rodio se sa 3,860, velika je beba i patronazna mi je rekla da nista ne brinem, da on pojede dovoljno, onoliko oliko njemu treba i da velike bebe brze i lakse papaju. A u rodilistu su mi isto rekli da mora biti 20-30 min.no toocito ne drzi vodu hehe. Po danu sisa svaka 2-2,5 sata, po noci svaka 3-4 sata.

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Onda dobro. Ma tak su me isprepadali patronažna i bolnici s tim “pravilima”. Buditi ju nakon dva sata. Mislim realno, ni ja ne bi jela da me neko iz sna prene i gurne mi sisu. Pa onda nek sisa 30 min. Isto ne ide. Kad se najede zaspe i mogu i jesam izvodila čuda i dijete više neće. Ili da ju stavim na sisu na svako meškoljenje. Dijete mi se jednostavno promeškolji u snu i nastavi spavati. Išla sam tom metodom i onda ju, s oproštenjem samo razje., jer opet,  kak ćeš nekom usred spavanja turit sisu 
    I da, još me patronažna prepala da oni i gladni spavaju. I sad ja siroće, ak mala spava dva sata i 10 min već dižem paniku.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    malo je glupo od njih da ažu nek ti bude bar pola sata na sisi, pa moja nekad kad je gladna u 10 min pojede čudo, a nekad kad visi sat vremena a svaki 5 min povuče gutalj- dva.. tako da glupo je to reći, pa ne jedu istim tempom svaki puta..

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Moj je dok je bio manji papao maksimalno 15-20 min. Sad nam je to vrijeme došlo na 5-7 minuta. Ako se bas hoce pomaziti, onda se produži na 10 min… Isto nam je patronazna govorila da to treba trajati duže, da se dijete ne najede dosta, no razgovaravsi s liječnicom i prateći malo dijete sam shvatila da on tako jednostavno jede. Srkne na brzinu i bok! I ne maltretiram ga jer vidim da je tako… Samo osluškivati bebu i njene potrebe. Da je beba gladna, sigurno bi se ubrzo probudila i tražila ponovno papati…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Joj cure zlatne ste. Ja ne bi ni rodila da nema klokanice 

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dea


    Joj cure zlatne ste. Ja ne bi ni rodila da nema klokanice 

    Hahahah Nemoj se baš u svakom smislu voditi sa patronažnom, osluškuj svoje dijete, ono će ti najbolje reći što potrebuje…

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Istina. A da vas još pitam. Bljucka poslije svakog jela i to dosta, danas jednom onako ko mlaz. A podrigne i ne tumbam ju baš  Jel onda bljucne sve kaj je pojela?

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dea


    Istina. A da vas još pitam. Bljucka poslije svakog jela i to dosta, danas jednom onako ko mlaz. A podrigne i ne tumbam ju baš  Jel onda bljucne sve kaj je pojela?

    Ne, naravno da ne, to ti je višak! Otpusti ti se podriganac i sa sobom povuče dio mlijeka. Bilo bi ok ako ti tako bljucka da kad papa, usred podoja ju digneš da se podrigne, pa onda opet nastaviš, naguta se zraka i onda kad taj zrak izlazi, povuče i mlijeko, ali ne nikako ne izbaci sve.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.