Skok u razvoju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Moja cura je sinoć od nekih 7 navečer samo plakala i bila na sisi….talo neutješni plač da sam.ju samo hranila….danas joj je 10 dana pa ni sama nisam ziher jel skok il nije….iako se oko 12 smirila i skoro cijelu noć spavala-budila se oko 3 i oko pol 7 i to je to….al ovo navečer mi je bilo grozno… nikako ju utješit i smirit

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Cloudy kad je skok onda to traje i traje, a u principu ti je ovako plaće, cica, spava jako kratko, plaće, cica, plaće, cica…tako cca par dana, tad je općenito prisutna nervoza i razdražljivost što majke ponekad opisuju da je beba gladna, u principu nije, ali daje mami svojim plačem do znanja da treba ići na cicu, jer se samo tako i smiruje. Znat ćeš sigurno prepoznati, mislim da je ovo bila večernja nervoza, a i bebe su inače predvečer pred spavanje razdražljivije.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Mi smo u nekom cudnom skoku…zadnjih  par dana je dosta nervozan, po danu spava par puta po jedva 20 min, i konstantno je na cici…neki dan sam se prepala da mi je mlijeko netragom “nestalo” na vecer….cice prazne , nema nist, V gladan i vuce, a iz cica ne ide nist…cak  sam i R -u dala  da povuce par puta i vidi ima li sta i kad mi je rekao  “ ja vucem, krene malo i stane”, bas se se zbedirala…sad su eto vec punije, a V je na cici svakih sat - dva… Eto,imamo skok i sa 4 i po mjeseca..

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Tak je i meni zadnja dva dana :(

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dea


    Tak je i meni zadnja dva dana :(

    Koliko je stara bebica? Vidjela sam tvoj post na dojenju, moguće je da je skok? Opiši malo njezino ponašanje, u zadnja dva dana.

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    8. dan je danas. Često je budna. A kad je budna ni sama ne zna šta bi. Jel bi cicala ili se mazila. Nunati se ne voli, ako je spustim plače. Sisu navlači po pet min. I onda na kraju je suha, samo ne znam više nakon kaj je dva sata budna jel još uvijek gladna ili nije. A kad zaspe nema male dobra tri sata!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dea


    8. dan je danas. Često je budna. A kad je budna ni sama ne zna šta bi. Jel bi cicala ili se mazila. Nunati se ne voli, ako je spustim plače. Sisu navlači po pet min. I onda na kraju je suha, samo ne znam više nakon kaj je dva sata budna jel još uvijek gladna ili nije. A kad zaspe nema male dobra tri sata!

    Da, vjerujem da ste u toj fazi, ništa ne brini samo ju što više stavljaj na cicu, da si navuče mlijeko i opskrbi za dalje.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    naš skok izgleda ovako, i to prvi koji osjetim… kad je budan je na cici, jede hlapljivo 3 minute nakon čega ispušta jedan uzdah kao da nije 3 dana jeo.. istovremeno gura ruku u usta jer izbija zubić, i počeli smo polako sa dohranom.. lošije spava i općenito je nervozniji i bolesnjikav uza sve.. ne da blizu nosića a sve se cijedi ko ludo.. eto takav je skok sa 6 mj kod nas

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Sad je bila spavala dva sata, probudila se, cikila 5 min i evo je već spava sat vremena. Kaže patronažna da mora bit na sisi min pola sata. Toliko nikad nije bila odjednom u svom malom životu. Ja si nekak mislim da je gladna ne bi bila mirna i ne bi spavala, a ona kaže da oni i gladni spavaju. Al zbilja još nisam čula da je dijete gladno i da šuti i spava 

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    Ja bi svoju budila. Zaspala bi ona na cici nakon 5 minuta al bi ju ja budila da nastavi jest. Inace bi mi se zbudila prebrzo nakon kaj zaspi. A i tak sam ju odvikla da  se uspavljuje uz pomoc cice. A u zadnjih tj.dana je koma sa spavanjem. Jela bi svakih sat vremena. Zaspi u 9 i do jutra se sest puta probudi i nervozna i place. Za tj.dana ima 4 mjeseca.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.