Skok u razvoju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    mmama


    ja se moram pohvalit sa svojim mišom.. rekla bi da je skok u pitanju ali nije mi baš posebno nervozan i plačljiv, nema simptoma osim kaj bi 13 puta jeo , u pola sata heheh… ali primjetila sam da kada ga stavim na "praznu" cicu on strpljivo i polako vuče na prazno, ne ljuti se, i nakon 5-6 min mlijeko poteče kao pipu da sam otvorila.. toliko jako da jedva stigne posisati.. eto žene to je pravi dečko!!! a i pravi skok rekla bi.. za 8 dana nam je 6 mjeseci 

    Ma bravo, miš mali, kako strpljivo čeka!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Luli


    Hvala cure! Javim kako je proslo! Jucer i danas cicamo puno vise nego do sada pa nam je to dobar trening 

    Samo se trudi, vidjet ćeš koliko će mlijeka doći, što više cica, više će i nacicati i opet će se izregulirati, i imat će papati za dalje! Bravo, samo hrabro!

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    renata


    mmama


    ja se moram pohvalit sa svojim mišom.. rekla bi da je skok u pitanju ali nije mi baš posebno nervozan i plačljiv, nema simptoma osim kaj bi 13 puta jeo , u pola sata heheh… ali primjetila sam da kada ga stavim na "praznu" cicu on strpljivo i polako vuče na prazno, ne ljuti se, i nakon 5-6 min mlijeko poteče kao pipu da sam otvorila.. toliko jako da jedva stigne posisati.. eto žene to je pravi dečko!!! a i pravi skok rekla bi.. za 8 dana nam je 6 mjeseci 
    Ma bravo, miš mali, kako strpljivo čeka!

     Ha, vidis,a ja skuzila da moj v posizi kad vuce na prazno i nist ne ide…mali nestrpljivko !! 
    I Bravo za D! 

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mi smo na sisi od jučer popodne, po noći sam mislila da bum umrla :P Cijelo vrijeme samo na sisi, zaspala je na par minuta, pustila sisu, probudila se i počela plakati i tak do 5 ujutro. Onda se u 7 probudila i evo sad ju tata čuva i mazi.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Mi smo na sisi od jučer popodne, po noći sam mislila da bum umrla :P Cijelo vrijeme samo na sisi, zaspala je na par minuta, pustila sisu, probudila se i počela plakati i tak do 5 ujutro. Onda se u 7 probudila i evo sad ju tata čuva i mazi.

    a srečica mala.. nema do mame!! <3

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Mi ipak imamo skok! 
    Kod Davida to izgleda tako da je doslovno cijeli dan na sisi, znaci nista drugo osim sise ga ne zanima. I preko dana i preko noci je to samo prebacivanje s jedne sise na drugu.
    Preko dana odspava samo otprilike dva sat. kad zaspe probudi se nakon pet minuta u jakom placu sa sakicom u ustima.
    Preko noci trazi cesce i duze podoje. Kasnije zaspe i ranije se budi.
    Opcenito je nervozan i place kad nema sisu u ustima a i kad je ima :)
    Primjetili smo da puno rjede ima stolicu, inace je ima nakon svakog podoja a sada svega par dnevno.
    Danas je drugi ili treci dan skoka i nadam se da nece trajati jos dugo jer sam premorena :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Luli ajde izdrži još malo ako si već do tud dogurala! Prava si hrabrica i vidi se da se trudiš, ajde još možda koji dan i to je to, onda ćete se odmoriti i bit će puno bolje, upravo i je tako kako opisuješ i vjerujem da si već na rubu živaca a i umor radi svoje. Još malo pa gotovo, stisni zube i izdrži!!!

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Moja je dva dana vukla. Danas se izdajam. Pocele su kvrge jer strajka s klopom danas :/

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    krafnica


    Moja je dva dana vukla. Danas se izdajam. Pocele su kvrge jer strajka s klopom danas :/

    Ne, ne izdajati u skoku, dobit ćeš količinu mlijeka koja ti je nepotrebna, kasnije će ti se puniti, beba neće popati i evo ti upale! Kak štrajka? Bebe u skoku ne štrajakaju, samo cvile, vrte i non stop žele cicu a ne da štrajkaju. Stavljaj ju na cicu i ona će sve izvući, u skoku je bitan kontakt kožu na kožu.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    mi danas imamo točno 4 tjedna, i mislim da nam počinje očito neki zakasnjeli skok jer sam taman mislila kako se kod nas skokovi ne primijete
    ista stvar kao i kod Luli, cjeli dan plač i sisa, i to nekak po dva sata, a nekad po pola sata. evo sad mi spava na rukama jer čim je stavim u krevetić budi se nakon 20 min i traži sisu uz histeričan plač kao da sam je izgladnjivala a ne kao da je jela prije pola sata..
    također manje kaka, prije je isto poslje svakog podoja obavezno a sada svako drugo presvlačenje..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.