Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Hvalaaaa. Mah lud sam si. Dala urin sve ok , nikakva  upala.. gin na g.o.
    Pre rano za test..  a ja zgaravice i dalje piskenje i toliko naduta da me hlace stiscu . Cak mi se i danas promjenio isc. Sad je mljecni ali gusci ? :( osjetim prsa malo… sve to prepisujem nervozi i pmsu… pa cemo vidjet  nakon 22 :/ 

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    zar nema neki zamjenski gin? odi privatno ili jednostavno izvadi betu i bit ćeš mirna! sretno!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Sto ste se to zene usutile?Ima li kod vas kakvih lijepih vijesti….reko da podjelim sa vama mada necu puno da se nadam fda se ne razocaram….trebala sam dobiti 20 ali evo nikakvih naznaka osim malo bolnih grudi…..sretna sam ali se bojim da mi je iscekati jos koji dan da test uradim….sretno vam svima :*

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Meni danas kasni…  strah me opce radit test.. prosli tjedan pop rest negativan… makar… vele mi dosta njih da je nekima do 10 dana od kasnjenja bio neg test pa za 5 dana poz … aleto…  promatranje na najjace… ili ce doc za koji dan ili nece :)))

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    Uzmi osjetljiviji test i napravi ga! Ja sam uzela onaj od 10 mlU i pokazao mi pozitivno 7 dana prije očekivane M!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Gitta

    Uzmi osjetljiviji test i napravi ga! Ja sam uzela onaj od 10 mlU i pokazao mi pozitivno 7 dana prije očekivane M!


    Draga , radila sam neka 2 koji su 25mlu . Kak se zove ? Meni subsamo te dali. Pijem jako puno tekucine jer su me stalno trazi tek. Pa da nije razvodnjena mokraca ? Nisam jos radila na prvi jutarnji.

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    ja nisam radila prvi jutarnji, ali sam ipak trpila 4 h do pi pi i nisam pila ništa, a testove sam naručila preko e baya, stigli za dva dana, 5 kom - 3 eura, ali mislim i da bi ti i ti testovi već trebali pokazati, imaš onih testova što mogu već 5 dana prije M pokazati, uzmi jedan takav i probaj.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Evo, radila prvi jutarnji clearblue . Negativan drugi dan ce bit kak kasni. Bijeli isc. Ako ne dodje do kraja tj. Idem ginicu 😂🙂😎  

  • Avatar Gitta

    Gitta

    Broj poruka: 348

    Prijavi adminu

    a joj, ajde javi nam onda do kraja tjedna kakav je ishod..

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mimica9113

    mimica9113

    Broj poruka: 76

    Prijavi adminu

    Meni kasni 4 dana,jos cu da sacekam malo pa cu uzeti test.Al se nesto bojim,

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.