Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mekanita

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nola77

    Mekanita to je dobar rezultat. Ti ces po brace i seke:) ja vjerujem da je implantcijsko, cure ugl smedare na pocetku kod uspjesnog transfera. Svakako🤞🏼 na najjace
    I tako ja ih imam oko 30ak, ipak postedna stoperica u ned i aspiracija u utorak, freeze all. Mogle su biti i bolje vijesti ali i s ovima sam ok.


    Ne znam, sve više sumnjam jer sve je vise krvavo iako količinski puno manje nego kod menstruacije 😔 (a taman su dani kad trebam dobit)
    Sad čekamo tvoju aspiraciju i 🙏 se za sto vise folikulića.

  • eatpraylove

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Cure drage da Vam se javim. Operirana, bez desnog jajovoda sada, kažu da je bilo mnogo priraslica na lijevom jajniku i jajovodu i to su rješili. Danas sam puno bolje, četvrtak je isplakan i idemo dalje. Borci smo mi veliki, nema odustajan!

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    eatpraylove

    Cure drage da Vam se javim. Operirana, bez desnog jajovoda sada, kažu da je bilo mnogo priraslica na lijevom jajniku i jajovodu i to su rješili. Danas sam puno bolje, četvrtak je isplakan i idemo dalje. Borci smo mi veliki, nema odustajan!


    Jako mi je zao. Drzi se i uskoro u nove pobjede. Ne sumnjaj da te tvoja bebica ceka. 😍

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Mekanita kako si dns?
    Eatpraylove mislim na tebe💕
    Alexandra kako si jesi obavila briseve, jel te pustio hiper? Koliko ti je bio estradiol, ja ga jutros vadila (8i dan stimulacije) pop idem na uzv pa cu saznati i estradiol. Mene malo boli al i dalje se nadam pravoj stoperici, nekako mislim da bolje sazriju uz hcg🤞🏼


    Ja nisam jos radila briseve tek me sad gospodja napustila,pa cu u poned zvati da pitam dr kad mogu doci da mi to napravi. Ja iskreno nemam.pojma koliko mi je bio estradiol,pogledacu negdje u nalazima pa ti kazem. Kakva je situacija kod tebe?

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • mekanita

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    eatpraylove

    Cure drage da Vam se javim. Operirana, bez desnog jajovoda sada, kažu da je bilo mnogo priraslica na lijevom jajniku i jajovodu i to su rješili. Danas sam puno bolje, četvrtak je isplakan i idemo dalje. Borci smo mi veliki, nema odustajan!


    Uz tebe smo… 🤞🙏
    Drži se

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Eatpraylove drzi se draga, bar su sada rascistili situaciju pa da slijedeci put bude sve u redu! 🤞🏼🥰
    Alexandra mozda na kraju i zajedno budemo cekale betu..🥰 ne trebas se muciti traziti, mislila sam mozda ovako znas okvirno, moj je jucer bio oko 1800. 
    Od sinoc me dosta jako sve boli, puno sam se hvalila da sam dobro:) 

    [lilypie.com]

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Eatpraylove tako mi je žao 😔😔😔 šaljem ti puno zagrljaja i pozdrava. I meni je prošle godine pokojni dr. Kerner u Zg morao odstraniti lijevi jajovod, ali ne brini sve će biti dobro!! Isplači se i u nove pobjede! 🙏

    Cure sa vas pitam nesto, jucer mi je bio prvi UZV nakon bete, bila sam jucer tocno 5+1. Vidjela se gestacijska vrećica. Dr je rekla odmah da je za sve drugo prerano i da dodjem natrag 20.4 kad cu biti 6+5. Znam da je jucer bilo rano, al brine me sta se nike vidjela i žumanjčana. Ili je stvarno prerano? 

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Leptiric ma rano je, 5+1 se i vidi tek GV. Ti si neki stresator ko ja:) pokusaj se relaksirati i uzivati 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar zelenooka90

    zelenooka90

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Juče mi je bio 10 dnt i radila sam betu, bila je 31,08. Stvarno niska, jer je vraćena blastocista, dr mi je rekla da u ponedeljak radim ponovo.
    Zanima me da li ste vi imale iskustva sa ovako niskom betom a da bude sve ok? Ja se nekako baš bojim biohemijske 🥺

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Zelenooka evo ja nemam iskustva s takvom betom, ali znam cure koje su imale nisku betu pa je na kraju ipak bilo sve ok. Nadam se da ces ti biti medu njima. Ja svakako ne bi prekidala terapiju i vadila bi betu i dalje da vidim jel se i kako dupla. U crnom scenariju sve i da jest, gledala bi to s pozitivne strane, jer se iza biokemijske najcesce ostvari zdrava trudnoca. Zelim ti svu srecu za najbolji ishod🌸

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.