Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bonnie21

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Nola77

    Bonnie sto je bilo bilo je, nije bilo ovaj put, bit ce neki drugi, tvoja beba te ceka, glavu gore, odtuguj i hrabro dalje, ja cim prije napravim plan za dalje i bolje se osjecam, saljem 🤗 i ❤️
    Alex ja stigla s pregleda, na lijevom 9 a na desnom 3 folikula, jako se dobro osjecam, samo malo osjecam jajnike, jedino sto me i dalje boli glava ali mislim da je od rekovelle, od dns pocinjem s cetrotide, u pet opet uzv i najranije u pon aspiracija. Prosli put u ovoj fazi nisam mogla hodat niti disat normalno tako da je ovo za mene vec huge step forward😅😅


    Hvala draga! 🤗❤

  • ginger39

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    eatpraylove

    Cure moje drage, nakon prekrasne 3 bete danas mi je bio predviđeni prvi uzv. 6+1 sam, jel uopće trebam opisivati uzbuđenje!
    Ali sve sto je lijepo kratko traje. Tako rano čuju se otkucaji srca, vide se iz aviona! Veličina bebe pase tjednima trudnoće. Sve bi bilo idealno da se trudnoća ne odvija jajovodu.
    Nalazim se u bolnici, pripremama za sutrašnju operaciju. Suza suzu lije. Sreća je ipak prekratko trajala.😭😭😭


    Baš mi je žao, drži se! 🤗

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Mekanita kako si dns? 
    Eatpraylove mislim na tebe💕
    Alexandra kako si jesi obavila briseve, jel te pustio hiper? Koliko ti je bio estradiol, ja ga jutros vadila (8i dan stimulacije) pop idem na uzv pa cu saznati i estradiol. Mene malo boli al i dalje se nadam pravoj stoperici, nekako mislim da bolje sazriju uz hcg🤞🏼

    [lilypie.com]

  • mekanita

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nola77

    Mekanita kako si dns?
    Eatpraylove mislim na tebe💕
    Alexandra kako si jesi obavila briseve, jel te pustio hiper? Koliko ti je bio estradiol, ja ga jutros vadila (8i dan stimulacije) pop idem na uzv pa cu saznati i estradiol. Mene malo boli al i dalje se nadam pravoj stoperici, nekako mislim da bolje sazriju uz hcg🤞🏼


    Nola77 Isto sve,  smeđkasti iscjedak, ponekad u tragovima krvi ali skroz svijetle boje…Danas evo 3. dan.. 
    Ne mogu ništa promjenit, tako je kako je.. samo iščekivanje je teško. 
    Kad treba štoperica bit?

  • Avatar zelenooka90

    zelenooka90

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    eatpraylove

    Cure moje drage, nakon prekrasne 3 bete danas mi je bio predviđeni prvi uzv. 6+1 sam, jel uopće trebam opisivati uzbuđenje!
    Ali sve sto je lijepo kratko traje. Tako rano čuju se otkucaji srca, vide se iz aviona! Veličina bebe pase tjednima trudnoće. Sve bi bilo idealno da se trudnoća ne odvija jajovodu.
    Nalazim se u bolnici, pripremama za sutrašnju operaciju. Suza suzu lije. Sreća je ipak prekratko trajala.😭😭😭


    Draga @eatpraylove šaljem ti svu moguću snagu da izdržiš… Prošla sam kroz isto, nakon dva spontana gdje sam ostala trudna prirodnim putem dogodila se i vanmaterična. Ako imaš dobrog doktora vidi samo da ti ne odstrane jajovod čitav jer sam ja kasnije sa doktorima iz inostranstva saznala da se to izvadi očisti i zašije jajovod i to jako lijepo zaraste. Meni su nažalost odstranili desni jajovod, a nakon toga sam saznala da imam jednorogu matericu i uopšte nemam lijevi jajovod. Tako da više nemam nikakve mogućnosti da ostanem trudna prirodnim putem, sada ganjam MPO i borim se na taj način.
    Želim ti svu sreću i da što prije se oporaviš.😍

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Mekanita imam bas dobar filing za tebe🌸
    Nemam pojma kad ce biti, u 1 ipo mi je uzv pa cu vidit sto ce reci, pretpostavljam sutra

    [lilypie.com]

  • mekanita

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nola77

    Mekanita imam bas dobar filing za tebe🌸
    Nemam pojma kad ce biti, u 1 ipo mi je uzv pa cu vidit sto ce reci, pretpostavljam sutra


    Uhh.. ja i dalje vjerujem, al vidjet cemo :) 🙏
    Znači to je 2. Postupak, nije oplođenih ostalo od prvog?

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Mekanita to je 2. da, u prvom sam imala oko 50 folikula, od cega samo 8js, i 5i dan dvije blastociste (skupa zamrznute pa je upitna kvaliteta, na transferu nisam ni pitala od straha). Sada je situacija puno bolja, koristim Rekovelle, ok se osjecam, normalno hodam, disem i ne razmisljam o bolesnickom pomazanju😅 

    [lilypie.com]

  • mekanita

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nola77

    Mekanita to je 2. da, u prvom sam imala oko 50 folikula, od cega samo 8js, i 5i dan dvije blastociste (skupa zamrznute pa je upitna kvaliteta, na transferu nisam ni pitala od straha). Sada je situacija puno bolja, koristim Rekovelle, ok se osjecam, normalno hodam, disem i ne razmisljam o bolesnickom pomazanju😅

    Meni od 14, 5ti dan 6, 2 blastociste sad stavljene. 
    Zvala sam, rekli su mi il' ću prokrvarit il je implatacijsko.. u ponedjeljak beta, najkasnije utorak zbog uputnice..da Ce pokazat ako je sve u redu  (tad je 11.dan)
    Ajme držim 🤞🤞🤞 bitno da je pozitiva tu ;)

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Mekanita to je dobar rezultat. Ti ces po brace i seke:) ja vjerujem da je implantcijsko, cure ugl smedare na pocetku kod uspjesnog transfera. Svakako🤞🏼 na najjace
    I tako ja ih imam oko 30ak, ipak postedna stoperica u ned i aspiracija u utorak, freeze all. Mogle su biti i bolje vijesti ali i s ovima sam ok. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.