Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Sretno i da sve bude uredu i da uspije svaki pokusaj i puno strpljenja vam zelim…🙏🙏🙏


    Hvala ❤

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Alexandra dobili smo 5 blastica, od kojeg su 4 jako dobre i jedna malo losija. Zamrznute su na 4 nosaca. Ja sam jako zadovoljna i optimisticna. Njihova preporuka je da preskocim jedan ciklus, tako da ipak necu odmah u slijedecem ciklusu na FET. Ali ja cu s tobom cekati kao da cekam i svoju❤️
    Natalie hvala na toplim rijecima🙏🏻❤️
    Munja bravo to zvuci odlicno, čime si sopala muza?😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alexandra dobili smo 5 blastica, od kojeg su 4 jako dobre i jedna malo losija. Zamrznute su na 4 nosaca. Ja sam jako zadovoljna i optimisticna. Njihova preporuka je da preskocim jedan ciklus, tako da ipak necu odmah u slijedecem ciklusu na FET. Ali ja cu s tobom cekati kao da cekam i svoju❤️
    Natalie hvala na toplim rijecima🙏🏻❤️
    Munja bravo to zvuci odlicno, čime si sopala muza?😅


    Aaaaaa bravo,bas mi je drago…. Oleeee. 
    Ako doktori tako kazu,neka tako i bude. Bebice cekaju. 🥰

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alexandra dobili smo 5 blastica, od kojeg su 4 jako dobre i jedna malo losija. Zamrznute su na 4 nosaca. Ja sam jako zadovoljna i optimisticna. Njihova preporuka je da preskocim jedan ciklus, tako da ipak necu odmah u slijedecem ciklusu na FET. Ali ja cu s tobom cekati kao da cekam i svoju❤️
    Natalie hvala na toplim rijecima🙏🏻❤️
    Munja bravo to zvuci odlicno, čime si sopala muza?😅


    Tablete se zovu profertril, mislim da su bile jedine tog tipa u ljekarni, jes da kostaju 500kn, ima ih za dva mjeseca. Ali isplatilo se, pokazalo se pravim pogodkom. Biologica se sokirala kad je vidla rezultate. Za svaku preporuku…

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Ja danas idem po svoje 2 tockice….malo sam uzbudena, malo zivcana. Jajnici me bole od ambriotransfera, ko dva kamena su mi. Citala da moram piti puno vode….danas pocinje iscekivanje…😶

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Munja pretpostavljam da mislis da te bole jajnici od aspiracije (i mene je bolilo sigurno 3,4 dana, mislim da je to skroz uredno i normalno). Jesi li vec bila na ET-u? Javi kako je proslo a ja ti drzim 🤞🏼🤞🏼 da sve prode u najboljem redu. Onda opustanje i mazenje busice❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Nola77

    Munja pretpostavljam da mislis da te bole jajnici od aspiracije (i mene je bolilo sigurno 3,4 dana, mislim da je to skroz uredno i normalno). Jesi li vec bila na ET-u? Javi kako je proslo a ja ti drzim 🤞🏼🤞🏼 da sve prode u najboljem redu. Onda opustanje i mazenje busice❤️


    Evo ih, bebe su unutra, oba zametka a. Najbolje kvalitete…ma da, bacio je oko, kaze da je od aspiracije…ali sve je to okej. 
    Lezim jos pol sata i nas tri idemo doma 🤣🤣🤣🤣
    Samo pozitiva….

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • ginger39

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Munja, sretno! I mene su probadali jajnici nakon aspiracije, a nastavilo se i povremeno nakon transfera. Zato sam i imala osjećaj da se nešto kuha jer mi se baš činilo kao da je dolje sve nešto ful aktivno. 
    Ja sam danas bila na svom prvom uzv, još uvijek mi je nerealno što sam vidjela. Oba zametka su se primila, ali jedan je malo slabašan pa dr nije siguran da će opstati. Drugi je zato super i zasad izgleda dobro. 
    Sad se prebacujem na trudnoću, što želim i svima vama čim prije. :)

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    ginger39

    Munja, sretno! I mene su probadali jajnici nakon aspiracije, a nastavilo se i povremeno nakon transfera. Zato sam i imala osjećaj da se nešto kuha jer mi se baš činilo kao da je dolje sve nešto ful aktivno.
    Ja sam danas bila na svom prvom uzv, još uvijek mi je nerealno što sam vidjela. Oba zametka su se primila, ali jedan je malo slabašan pa dr nije siguran da će opstati. Drugi je zato super i zasad izgleda dobro.
    Sad se prebacujem na trudnoću, što želim i svima vama čim prije. :)


    Hvala, ajme bas mi je drago. Nadam se da ce i kod mene tako zavrsiti… super, drzim fige da ti sve nastavi kao do sada, pozitivno….

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Daklem zene, moram kupiti Decapeptyl injekcije, a kolko vidim ima ih unutra vise komada, a meni treba jedna i to cudo kosta prek 300kn. Koja logika luda….ima ko kakvu pametnu oko toga???

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.