Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alsxandra pa kazem ti haha😁 ja trebam dobit tako 27,28.. pa sam racunala transfer pol 5mj, kao ovulacija + 5i dan zametak. Da tako je i meni rekla🐓💥🤣🤣 ti ides sa estrofemom ili prirodni? Mene ce na estrofem da mi ne love ovulaciju, koja je nekad skolska a nekad doslovno 🔭🔎🔮


    Pa i ja trebam dobiti 28 ili 29. 😄 i ja cu ici sa estrofenom jer ja nekad ni nemam ovulaciju pa da ne bude nismo znali 😄😄😄 a eto bas nam se potrefilo. Jesi ti dobro?

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Alexandra jesam, bolilo me dosta u utorak (aspiracija) i jucer, jedva sam hodala, dns tokom dana je popustilo, sad me zateze al sam se i preforsala dns, maloprije dosla iz ureda🙄 kako si ti? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alexandra jesam, bolilo me dosta u utorak (aspiracija) i jucer, jedva sam hodala, dns tokom dana je popustilo, sad me zateze al sam se i preforsala dns, maloprije dosla iz ureda🙄 kako si ti?


    Ja sam dobro,mada imam neke bolove kao ovulaciju. Ja ne radim trenutno pa mi sve lakse. U utorak idem da odradim briseve. Onda prvi dan ciklusa test na covid pa 3 dan uzv. Preksutra ce te zvati biolog? Joj vec mi se to sve oduzilo 😳

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Alexandra da, pretpostavljam da ce me sutra zvati, pa javim💕 ma i ja se prosetam do ureda kad mi se da al sam imala jednu bitnu raspravu jucer pa sam morala to pripremiti. Ja sam danas odlicno, nista me vise ne boli. 
    Znam da se sve cini predugo, ndm se da ce nam sto prije proci ovo vrijeme. 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alexandra da, pretpostavljam da ce me sutra zvati, pa javim💕 ma i ja se prosetam do ureda kad mi se da al sam imala jednu bitnu raspravu jucer pa sam morala to pripremiti. Ja sam danas odlicno, nista me vise ne boli.
    Znam da se sve cini predugo, ndm se da ce nam sto prije proci ovo vrijeme. 🤗


    Jesu zvali???? Ja cekam novosti ❤

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Bok svima, evo da se ja prijavim, nisam dugo bila. Na pola puta sam trenutno. Idem u ivf drugi puta. Prvi puta sam imala spontani u 9 tjednu. Sopala sam muza tabletama 2 mjeseca i spermiogram mu se popravio sa 2000 neceg na 10000 neceg. Danas me zvali da imam 6 oplodenih i to same su oplodile. Sutra idem vratit 2, 3 dan. 
    Prosli puta sam bila ovdje i stvarni je bilo curka koje su velika podrska. Drzim fige svima na uspjehu i krecem u najtezi dio ovoga. Isekivanje bete…..

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    munja

    Bok svima, evo da se ja prijavim, nisam dugo bila. Na pola puta sam trenutno. Idem u ivf drugi puta. Prvi puta sam imala spontani u 9 tjednu. Sopala sam muza tabletama 2 mjeseca i spermiogram mu se popravio sa 2000 neceg na 10000 neceg. Danas me zvali da imam 6 oplodenih i to same su oplodile. Sutra idem vratit 2, 3 dan.
    Prosli puta sam bila ovdje i stvarni je bilo curka koje su velika podrska. Drzim fige svima na uspjehu i krecem u najtezi dio ovoga. Isekivanje bete…..


    Sretno. Drzim 🤞🏻da ovaj krug bude dobitni. Ja cekam da dobijem 28-29 pa ce biti FET. Imam 6 blastica. 😳

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Sretno i da sve bude uredu i da uspije svaki pokusaj i puno strpljenja vam zelim…🙏🙏🙏

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Alexandraaa90

    munja

    Bok svima, evo da se ja prijavim, nisam dugo bila. Na pola puta sam trenutno. Idem u ivf drugi puta. Prvi puta sam imala spontani u 9 tjednu. Sopala sam muza tabletama 2 mjeseca i spermiogram mu se popravio sa 2000 neceg na 10000 neceg. Danas me zvali da imam 6 oplodenih i to same su oplodile. Sutra idem vratit 2, 3 dan.
    Prosli puta sam bila ovdje i stvarni je bilo curka koje su velika podrska. Drzim fige svima na uspjehu i krecem u najtezi dio ovoga. Isekivanje bete…..

    Sretno. Drzim 🤞🏻da ovaj krug bude dobitni. Ja cekam da dobijem 28-29 pa ce biti FET. Imam 6 blastica. 😳


    Drzim fige, ma svima drzim fige…nisam neki strucnjak u time svemu i ovaj puta se uopce ne sekiram, tako sam cool…

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

  • Avatar munja

    munja

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Žene, jel vas poslje ambriotransfera frkalo u jajnicima. Ja bila u subotu i jos me frcu jajnici. A sutra idem po bebe :)))

    Munja, 41 god, uskoro 42… prvi puta spontani, drugi puta biokemijska, ostao 1 smrzlic…
    17.6. Vracena jedna blastocistica…b kvalitete

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.