Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelenooka90

    zelenooka90

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Alexandraaa hvala na čestitki, mada sam ja kao na iglama… Odlučila sam još jednom vaditi 🙃😂
    Nola super, imaš fino js… Sretno i da ih se što više oplodi 😍 i onda u slatko isčekivanje ☺️
    Mekanita baš mi je žao, ali biće to samo nastaviti pokušavati 🥰

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Mekanita zao mi je, hrabro dalje😘
    Alex aha ok, onda dobro, mene uvijek namjestaju po ciklusu pa sam mislila da je to od neke presudne vaznosti, nek ti to rjesis pa da mozes po beboline🧸❤️
    Ja sam gotova s aspiracijom, imamo 12js. Bila sam pod opcom, jos sam u klinici, sretna i zedna🌸


    Ma odlicno. Bitno da ih se sad sto vise oplodi. Drago mi je da si dobro. Kad ti jave za oplodnju obavezno pisi ❤🍀

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Bonnie21

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Jutro curke!
    Imam pitanje (a tko nema?)!
    Dakle,nakon negativne bete,dosla vjestuca,prosla vjestica…..ja danas imam takve bolove,imam osjecaj da mi se netko igra s jajnicima.Ovakve bolove nikad nisam imala.Neovisno,sjedila ja,hodala,sta god,boli….
    Recite da nisam jedina,pliiiiiz!

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Alexandra dvije su bile nezrele, oplodilo ih se 9/10. Zasad je dobro, da dobijem 40% kvalitetnih zametaka 5i dan ja sretna🥰. 
    Bonnie koji ti dan je ciklusa? Jesi ti bila u stimuliranom?Ja sam imala uzasne bolove svaku ovulaciju nakon stimulacije, bile su ili vodene ili ciste zutog tijela… odi na uzv mozda? 

    [lilypie.com]

  • Bonnie21

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alexandra dvije su bile nezrele, oplodilo ih se 9/10. Zasad je dobro, da dobijem 40% kvalitetnih zametaka 5i dan ja sretna🥰.
    Bonnie kojiti dan je ciklusa? Jesi ti bila u stimuliranom?Ja sam imala uzasne bolove svaku ovulaciju nakon stimulacije, bile su ili vodene ili ciste zutog tijela… odi na uzv mozda?


    Danas mi je 7 dan ciklusa.Bila sam na ivf,vracene 2 j.stanice,beta nula.

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Bonnie ne znam da li je ivf bio stimulirani ili prirodni? Ako si primala lijekove postoji mogucnost cisti na jajnicima koje mogu uzrokovati bol. Moguce da je aspiracijom nesto povrijedeno, da je neka infekcija, da imas iz nekog razloga kasni OHSS, nemam pojma sve je gatanje u grah. Ja bih se javila svom mpo doktoru sa opisanim tegobama. Zao mi je da te boli, nadam se da ce brzo proci. 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alexandra dvije su bile nezrele, oplodilo ih se 9/10. Zasad je dobro, da dobijem 40% kvalitetnih zametaka 5i dan ja sretna🥰.
    Bonnie kojiti dan je ciklusa? Jesi ti bila u stimuliranom?Ja sam imala uzasne bolove svaku ovulaciju nakon stimulacije, bile su ili vodene ili ciste zutog tijela… odi na uzv mozda?


    Super. Javljaj novosti. Hoces ici na transver ili ce biti FET?

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Alexandra na FET. Primila sam decapeptyl kao stopericu pa na to kako kazu nece ici trudnoca, a i tijelo mi nije bas u naj stanju. Ali ako bude sve ok mogla bi odma u iduci ciklus u FET

    [lilypie.com]

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Nola77

    Alexandra na FET. Primila sam decapeptyl kao stopericu pa na to kako kazu nece ici trudnoca, a i tijelo mi nije bas u naj stanju. Ali ako bude sve ok mogla bi odma u iduci ciklus u FET


    Znaci mogle bi stvarno skupa cekati betu 👏🏻👏🏻 o ja sam istu stopericu dobila,jer je dr rekla da ako mi da onu drugu da cu se rasprsnit kao kokica 😁

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png [lb1f.lilypie.com]"

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Alsxandra pa kazem ti haha😁 ja trebam dobit tako 27,28.. pa sam racunala transfer pol 5mj, kao ovulacija + 5i dan zametak. Da tako je i meni rekla🐓💥🤣🤣 ti ides sa estrofemom ili prirodni? Mene ce na estrofem da mi ne love ovulaciju, koja je nekad skolska a nekad  doslovno 🔭🔎🔮

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.